18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Samokrytyka brudstockowiczów

MCMerci • 2015-07-22, 07:58
Zapytałem raz wyznawców Owsianki, co by powiedzieli, gdyby wprowadzić nieobowiązkowe podatki raz w roku, a dochód z nich poszedłby na chorych i potrzebujących, a w zamian zrobiłoby się podatnikom festiwal muzyki. :amused:
Odpowiedź?
"Co ty, to nigdy by się nie przyjęło, ludzie nie są tak głupi, przecież cała kasa z podatku poszłaby na festiwal."
:idzwch*j:

Recydywista

2015-07-23, 06:21
wy wszyscy tepi zj***ni, niech i k***a da 2 zl na kazda maszyne, dal wiecej niz wy k***y dacie biednym badz potrzebujacym przez cale zycie

MCMerci

2015-07-23, 07:30
Mam pyszny ból dupy, a o wierze nawet nie wspominałem.
Widać naprawdę mnie dupa boli, skoro mi się do dupy PiS przyczepił i jeszcze k***a księża :amused:

~tip.top

2015-07-23, 07:49
MCMerci napisał/a:

Gimbowyznawcy owsianki powoli się zbierają z bólem odbyta :amused:


Już dawno temu to zaobserwowałem, i na podstawie obserwacji udało mi się sformułować naukową definicję zjawiska, które dźwięcznie nazwałem paradoksem gimbusa :wyj***ne:
Wspomniane zjawisko występuje w momencie, gdy osoba wyzywająca innych od gimbusów sama jest gimbusem lub absolwentem gimnazjum... To takie słodkie :mom_please:

MCMerci

2015-07-23, 08:48
@up a ty to chyba konia bijesz, bo od czerwca tu w ch*j wszelkiego lewactwa z gimbazy, które należy wyj***ć stąd, bo już nawet na hardzie nie ma normalnych rzeczy.

SaveTheTrees

2015-07-23, 10:03
Wracając do tematu fundacji, to przede wszystkim WOŚP i Caritas to dwie zupełnie różne sprawy.

Caritas daje pomoc najbiedniejszym, którzy nie mają co jeść czy w co się ubrać (inna sprawa, że przynajmniej część z nich jakby chciała to by się jakoś tam utrzymała, ale to nie wina Caritasu). To jest pomoc taka do szybkiego przejedzenia.
WOŚP kupuje sprzęt szpitalom często ratując życie lub zdrowie dzieci (głównie), co wiąże się z pomocą dostarczoną raz na całe życie, gdzie potem otrzymujemy (w większości przypadków) obywatela płacącego później podatki i pracującego (no i pewnie będzie się odwdzięczał tego typu organizacjom)

Obydwie organizacje są dobre, ale jeśli popatrzeć tak czysto materialistycznie, to Caritas pozwala jakoś egzystować jednostkom mniej zaradnym, za to WOŚP ratuje wszystkich, i biednych i bogatych. Oczywiście nie mówię że któraś jest zła, ale osobiście więcej daję na WOŚP niż na Caritas, bo np. widzę kto z mojej okolicy korzysta z pomocy Caritasu najbardziej.

A ta historyjka co wcześniej wkleiłeś to zabawna miała być? Mnie tego typu gówna (poza nielicznymi wyjątkami) przestały bawić po pierwszym tygodniu swojej megapopularności (niezależnie od opisywanej postaci), bo są po prostu durne. Na pewno nie skłamałeś z wiekiem?

~tip.top

2015-07-23, 10:49
MCMerci napisał/a:

@up a ty to chyba konia bijesz, bo od czerwca tu w ch*j wszelkiego lewactwa z gimbazy, które należy wyj***ć stąd, bo już nawet na hardzie nie ma normalnych rzeczy.


Mogę zacząć od ciebie :roll:

MCMerci

2015-07-23, 11:36
@up rusz dupę do roboty leniu, a nie groź porządnym userom.
Zobacz ile mam browców a ile mają lewackie gimbotrolle.

sirapacz

2015-07-23, 11:54
Kaczorowy napisał/a:

@up "haracz" k***aaaa bo mi oczy jebli ! A poza tym masz rację :mrgreen:



nie wierzę... nie wierzę że napisałem to przez ch..... k***a nie wierzę

~Conscribo

2015-07-23, 12:36
MCMerci napisał/a:

@up rusz dupę do roboty leniu, a nie groź porządnym userom.
Zobacz ile mam browców a ile mają lewackie gimbotrolle.



We łbie Ci się chwilowo popie**oliło, czy masz tak zawsze?
Zaprawdę powiadam Ci, zanim odpowiesz mocno się zastanów co napisać.

is...........ay

2015-07-23, 12:40
@MCMerci: Lewacki gimbotroll melduje się. Mam prawie 2× więcej piw od Ciebie. Dalej chcesz skakać? :karate:

józekdeluxe

2015-07-23, 12:40
Oczywiście najwięcej do powiedzenia w sprawie ma rocznik 1995, honorowy darczyńca jak mniemam.

szyszka_stg12

2015-07-23, 12:43
a może by tak zbudować bombę jądrową i zmieść ten cały brudfestiwal ?? zgłaszam się na ochotnika do konstruowania :dead: