18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójstwo na strzelnicy

Salieri16000 • 2019-04-06, 00:04
Dobrze, że go koleś podtrzymywał, bo by mu się jeszcze pogorszyło :amused:


Ve...........ek

2019-04-06, 00:33
I takie samobójstwo to ja szanuję. Pełna profeska. Nie wk***ił ludzi skacząc z budynku i blokując pół dzielnicy, nie rzucił się pod pociąg/samochód wk***iając setki innych opóźnieniami, nie zrobił nikomu postronnemu krzywdy (samobójstwo rozszerzone) ani nie zabił się po cichu w domu gdzie by smród jego gnijącego ciała wk***iał sąsiadów póki któryś by nie wytrzymał po pół roku i zadzwonił gdzieś. Zaangażował w to minimalną ilość osób postronnych i jeszcze dał zarobić ekipie sprzątającej martwe ścierwo.
Szybko, sprawnie i jeszcze dał się nagrać ku naszej uciesze a do tego od razu policja widzi co się stało i nie musi ciągać stu osób na przesłuchania i tworzyć teorii spiskowych, że ktoś mu pomógł albo nakłonił.

r061071

2019-04-06, 01:41
od razu widac ze trenowal na strzelnicy

cimeries1106

2019-04-06, 07:03
Velture napisał/a:

I takie samobójstwo to ja szanuję. Pełna profeska. Nie wk***ił ludzi skacząc z budynku i blokując pół dzielnicy, nie rzucił się pod pociąg/samochód wk***iając setki innych opóźnieniami, nie zrobił nikomu postronnemu krzywdy (samobójstwo rozszerzone) ani nie zabił się po cichu w domu gdzie by smród jego gnijącego ciała wk***iał sąsiadów póki któryś by nie wytrzymał po pół roku i zadzwonił gdzieś. Zaangażował w to minimalną ilość osób postronnych i jeszcze dał zarobić ekipie sprzątającej martwe ścierwo.
Szybko, sprawnie i jeszcze dał się nagrać ku naszej uciesze a do tego od razu policja widzi co się stało i nie musi ciągać stu osób na przesłuchania i tworzyć teorii spiskowych, że ktoś mu pomógł albo nakłonił.Akurat się z tym nie zgodzę. Prawdopodobnie problemy będą mieli instruktorzy, którzy przy tym byli, zdarzały się już takie przypadki, gdzie po takim incydencie tracili pracę. Oprócz tego zniszczona psychika. Także takich j***ć karać nie wyróżniać.

longlong7

2019-04-06, 07:26
cimeries1106 napisał/a:

Akurat się z tym nie zgodzę. Prawdopodobnie problemy będą mieli instruktorzy, którzy przy tym byli, zdarzały się już takie przypadki, gdzie po takim incydencie tracili pracę. Oprócz tego zniszczona psychika. Także takich j***ć karać nie wyróżniać.a dupisz, tu wyraźnie widać że nic nie mogli zrobić, zniszczona psychika? chłopie, co oni pedały jakieś że pójdą się popłakać? po pracy przy piwie będą się nabijać jak to sikał krwią i jaką p*zdą był ;)

modoc

2019-04-06, 08:27
longlong7 napisał/a:

a dupisz, tu wyraźnie widać że nic nie mogli zrobić, zniszczona psychika? chłopie, co oni pedały jakieś że pójdą się popłakać? po pracy przy piwie będą się nabijać jak to sikał krwią i jaką p*zdą byłJedyną p*zdą jesteś tutaj ty.
Instruktorzy będą mieć przej***ne przez nawet parę lat. I nie ma znaczenia co widać na filmie liczy się tylko fakt samobója. 20 przesłuchań na prokuraturze czy na pewno nie zauważył pan jakiegoś dziwnego zachowania i każde przesłuchanie prowadzone inaczej by znaleźć jakąś sprzeczność i mieć o co się doj***ć. Następnie psycha , siada i to bardzo nie ważne jakiego zgrywasz kozaka. Chcą się zaj***ć to niech idą powieszą się w lesie wtedy prokurator będzie co najwyżej wiewiórki ścigał.

tarcer123

2019-04-06, 08:34
A ja napisze i wyłamię się spośród twardych jak stal sadoli że mi gościa trochę żal. Może dlatego że miałem znajomego który odebrał sobie życie. Był z niego spoko gość. Zawsze pomógł. Aż pewnego razu poszedł do lasu, wysłał smsa pożegnalnego do matki i sie powiesił.

Ktoś kto decyduje się na taki krok ma problemy z którymi nie potrafi sobie poradzić. Za każdym takim zdarzeniem stoi dramat tego człowieka i jego rodziny. Często pozornie z zewnątrz wszystko jest ok a potem dzieją się historie jak na filmie.

Niestety ale podobno pomoc psychiatryczna w naszym kraju dla osób z problemami jest na bardzo niskim poziomie. W efekcie taki człowiek zostaje sam najczęściej z depresją albo innymi zaburzeniami.

MaszSziwe?

2019-04-06, 08:43
Ten trzeci z samej prawej nawet nie zaskoczony :lol: To musiał nie być pierwszy taki przypadek

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-06, 09:05
Velture napisał/a:

I takie samobójstwo to ja szanuję. Pełna profeska. Nie wk***ił ludzi....Ufajdał im stół...

He...........el

2019-04-06, 09:10
Ale jak to, przecież tak jak kobiety nie pierdzą, tak też faceci nie mają depresji!

Jaroo85

2019-04-06, 09:26
modoc napisał/a:

Jedyną p*zdą jesteś tutaj ty.
Instruktorzy będą mieć przej***ne przez nawet parę lat. I nie ma znaczenia co widać na filmie liczy się tylko fakt samobója. 20 przesłuchań na prokuraturze czy na pewno nie zauważył pan jakiegoś dziwnego zachowania i każde przesłuchanie prowadzone inaczej by znaleźć jakąś sprzeczność i mieć o co się doj***ć. Następnie psycha , siada i to bardzo nie ważne jakiego zgrywasz kozaka. Chcą się zaj***ć to niech idą powieszą się w lesie wtedy prokurator będzie co najwyżej wiewiórki ścigał.Pierdoilsz jak potłuczony, to nie Polska... W większości instruktorów to byli komandosi lub pracownicy innych służb mundurowych i takie akcje nie robią na nich wrażenia co nawet widać na filmie. Złożą zeznania, dołączą nagranie, umyją stanowisko i po problemie

Tulkas

2019-04-06, 09:32
Jaroo85 napisał/a:

umyją stanowisko i po problemie


a jutro strzelał będzie kto inny na tym samym stanowisku

indianer6666

2019-04-06, 09:47
W przypadku krwawienia z glowy powinno umiescic sie opaske uciskowa na szyi i jak najmocniej zacisnac

Rozjebie

2019-04-06, 09:52
Instruktor na strzelnicy to nie wróżbita, żeby wywróżyć, ze gość będzie chciał się zastrzelić. Zdeterminowany samobójca (a nie p*zda w stylu "domagam się atencji!") przecież doskonale wie, ze musi aktorzyc, żeby nikt się nie połapał co do jego zamiarów. Siądzie mu psycha? Niedorzeczne... Co go obchodzi jakiś random? Zdrowo myślący facet dobrze wie, ze nie mógł temu zapobiec.
A od sprzątania stanowiska jest ekipa sprzątająca od trupów.