18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójca w symulatorze pociągu

svirusx • 2020-10-26, 11:24
Jebnięcie na wirtualnych torach :) ale ten dzwięk zebranego gapowicza i uśmiech prowadzącego powoduje też uśmiech u mnie ;)

Wiewór

2020-10-26, 18:15
W takiej sytuacji włącza tylko hamulec, sygnał dźwiękowy i zyczy ofierze szybkiej odprawy na bramce u Abrahama.
Przyjeżdża prokurator wypisuje kwity o umorzeniu śledztwa i pociąg jedzie dalej.

Daimler1916

2020-10-26, 18:34
KebabRemover napisał/a:

po ch*j on kręci tym kółkiem? jakiś znawca pociągów wie po co im kierownica czy to nie kierownica?



Ta kierownica sluzy do tego zeby zmieniac pozycje na wale nastawnika przez co zalanczaja sie poszczegolne aparaty w szafie elektrycznej Elektrowozu.
W skrocie sluzy ona nam do przyspieszania maszyny (w tym przypadku Elektrowozu EU07 badz podobnych maszyn). Dzisiaj za kierownice sluzy tzw Joysticki.



lm65 napisał/a:

Fajny symulator ciekawe czy da wstawić na tory większe grupy ludzi i jakieś krowy? To by było coś hehehe



Na symulatorze idzie wszystko zrobic bo sam niedawno mialem okresowe szkolenia na wlasnie takim symulatorze (Jestem Maszynista).

W ramach ciekawostki kolega z filmiku pracuje ze mna w tej samej firmie a drugi ( wlasciciel filmiku) poza tym ze jest maszynista to wlasnie jest jedna z osob ktora tworzyla owy symulator pokazany na filmiku.
Co do samego symulatora to mozna sobie na nim pojezdzic np gdy odbywaja sie dni otwarte Technikum Kolejowego w Sosnowcu badz na dzien Kolejarza :)

KebabRemover

2020-10-26, 20:55
Wiewór napisał/a:

W takiej sytuacji włącza tylko hamulec, sygnał dźwiękowy i zyczy ofierze szybkiej odprawy na bramce u Abrahama.
Przyjeżdża prokurator wypisuje kwity o umorzeniu śledztwa i pociąg jedzie dalej.



jeszcze sprawdzają czy był trzeźwy bo 2 sekundy wcisnięcia hamulca szybciej w pociągu to duża różnica w kilkudziesięciotonowym pojeździe i jakby wcisnął 2 sekundy szybciej to by mógł wyhamować xD a jak 0,5 promila to do pierdla za zabójstwo

lm65

2020-10-26, 22:01
@Daimler1916 masz fajną pracę :)

AlfAlfred

2020-10-27, 07:48
Nawet nie próbował skręcić żeby go ominąć...

Corradolicious

2020-10-27, 12:13
Kiedyś czytałem artykuł o jakimś maszyniście co miał ksywkę „Oczko” - to już jest niezły killstreak

Tymonek

2020-10-28, 20:04
na h*j mu kierownica ?

Thomas12

2020-10-28, 21:39
willoo napisał/a:

Mało realistyczne....
Tutaj lepszy symulator



Faktycznie. Po uderzeniu szyba czysta