18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójca

MichasQ • 2013-07-08, 13:07
Samobójca we Wrocławiu... Nie wiem jak to się skończyło.


oc...........an

2013-07-08, 17:03
Kiedyś była akcja w 71, że dziewczyna wlazła na dach 10-piętrowego bloku i skoczyła. Spadła idealnie na stojącego pod blokiem Malucha który dzięki komunistycznej karoserii najniższego sortu zamortyzował jej upadek i dziewczyna dostała tylko parę siniaków. 126p oczywiście do kasacji. Gówniara jest z rocznika 94' i chodziła do mojej gimbazy.


71 = Wrocław

La...........vo

2013-07-08, 17:05
"Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5"

Mieli w sumie farta, że nie skoczył, bo by im dupska pękły w pierdlu.

slannesh

2013-07-08, 17:06
@KebabRemover

Dla nie ktoś kto chce popełnić samobójstwo jest jst kimś poniżej zwierzęcia, który tylko upadla się tym ze chce sie zabic.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-08, 17:08
@Lavo
:rofl:
Tak, zapewne by ich oskarżyli :smiechzula:
Ja bym im jeszcze dał nagrodę prezesa ZUS :mrgreen:

Raikiri73

2013-07-08, 17:09
4 piętro? ...prawie jak magik :amused:

dewey-18

2013-07-08, 17:13
ci gapie to prawdziwi ludzi-sk***iele
oczywiście piwko dla nich

dostępny_nick

2013-07-08, 17:13
@KebabRemover, z 4 piętra to raczej marny samobójca, więc jak ktos już pisał chęć zwrócenia uwagi na siebie. Byli i tacy co z 10 piętra się nie zabijali, bo szczęśliwie wylądowali.

Roszp

2013-07-08, 17:17
Niepisaną zasadą gazet było nie podejmowanie tematu samobójstw i prób samobójczych. Zwróćcie uwagę, że jedzcze do niedawna, w żadnej gazecie nie ma żadnych wzmianek na podobne tematy (wyjątkiem są osoby z pierwszych stron gazet). To smutne, że wraz z cięciami kosztów i wymianą kadr, etyka dziennikarska idzie do kosza.

LaYoN1980

2013-07-08, 17:33
trzy zastępy straży pożarnej i policja do jednego pajaca :lodowka:

KMD

2013-07-08, 17:59
dostępny_nick napisał/a:

@KebabRemover, z 4 piętra to raczej marny samobójca, więc jak ktos już pisał chęć zwrócenia uwagi na siebie. Byli i tacy co z 10 piętra się nie zabijali, bo szczęśliwie wylądowali.



Wymyśl se własny avatar amatorze!

nie weszlo

2013-07-08, 18:09
O k***a też bym śpiewał :D

po...........cz

2013-07-08, 18:43
Przyznać się sadole, który tam był :->

Blizzard93

2013-07-08, 19:02
KebabRemover napisał/a:


Ja pie**olę, człowiek próbuje się zabić, jest na skraju załamania nerwowego a ci se jaja robią, co za sk***ysyństwo. Utwierdzili mnie tylko w przekonaniu, że w takich ruderach nie żyją normalni ludzie, j***na patologia, dla mniej mniej wartościowi niż zwierzęta.



Ojj tam pie**olisz :D Ja jebłem śmiechem jak przeczytałem co krzyczeli, sadole pełną gębą :amused:
Poza tym jak już ktoś wspomniał, koleś jest idiotą chcącym zwrócić na siebie uwagę. Ew. jest idiotą, który chce się zabić ;) W każdym razie nie żal mi tej jednostki ;)

po...........cz

2013-07-08, 19:12
slannesh napisał/a:

@KebabRemover

Dla nie ktoś kto chce popełnić samobójstwo jest jst kimś poniżej zwierzęcia, który tylko upadla się tym ze chce sie zabic.



:wytrysk:

Hempsmoker

2013-07-08, 19:50
vulthoom napisał/a:



Ty weź się puknij w łeb koleżko. Jakbyś miał chociaż trochę oleju w głowie to wiedziałbyś, że ten koleś nie chciał się zabić tylko zwrócić na siebie uwagę innych - prawdziwy samobójca z jajcami bierze pistolet i strzela sobie w łeb w środku lasu lub piwnicy - nie robi tego publicznie bo to sprawa intymna - k***a!!! jak ja miałbym się zaj***ć to na pewno nie zwracałbym dupy wszystkim dookoła. Zresztą nie jestem aż tak poj***ny, dlatego lecę teraz po browar i wam radzę to samo.

To masz jedno a ja też pójdę co będziesz k***a sam pił... ;)