18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobój 54-latki

T3RMINATOR • 2024-01-16, 16:14
Greczynka w Turcji używa grawitacji w celu unicestwienia siebie.


4Lokalny2Chłopaczek0

2024-01-17, 03:46
kowboj napisał/a:

Popieram takie akcje mnie to też zapewne kiedyś czeka -życie to straszna k***a. Przynajmniej nikomu nie zrobiła problemów. Ciekawe ile sadoli też tak skończy. Może kiedyś sie zbierze sadolowa grupa samobójców xd



Jak coś to dam znać, ale kamery tylko dobrze trzymaj. XDDDD

Szary_Jeleń

2024-01-17, 15:53
kowboj napisał/a:

Popieram takie akcje mnie to też zapewne kiedyś czeka -życie to straszna k***a. Przynajmniej nikomu nie zrobiła problemów. Ciekawe ile sadoli też tak skończy. Może kiedyś sie zbierze sadolowa grupa samobójców xd



Chętnie dołączę, ale to śliski temat, można trafić do siedliska stonogi za powiązane tematy.

ussesus

2024-01-17, 17:26
Wiek idealny na samobója. Starość to najgorsza rzecz.
Do 50 max i do piachu żeby nie męczyć siebie i innych.

Delano

2024-01-17, 21:07
kowboj napisał/a:

Popieram takie akcje mnie to też zapewne kiedyś czeka -życie to straszna k***a. Przynajmniej nikomu nie zrobiła problemów. Ciekawe ile sadoli też tak skończy. Może kiedyś sie zbierze sadolowa grupa samobójców xd



A ja to już niedługo zbieram się cały czas ale wybiorę sznur

AlbertoNihilo

2024-01-17, 21:10
Janko napisał/a:

Brawa dla kamerzysty spisał się na medal
Kamerzyście należy się Nobel



To medal, czy Nobel? Za filmy dostaje się Oskary jak już.

Banowanyzanic

2024-01-20, 19:40
kowboj napisał/a:

Popieram takie akcje mnie to też zapewne kiedyś czeka -życie to straszna k***a. Przynajmniej nikomu nie zrobiła problemów. Ciekawe ile sadoli też tak skończy. Może kiedyś sie zbierze sadolowa grupa samobójców xd



Jest nas sporo :)

TomekTJ

2024-03-16, 13:31
silwerbalk napisał/a:

Bycie grekiem w Turcji jest ciężkie ......



Kobiety w Grecji wykrztałciły takie owłosienie żeby mylono je z chłopcami co pozwalało im przekazać geny dalej