18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Same fakty

Barnellini • 2020-06-21, 02:59
Nawet nie będąc rasistą pewnie ciężko to wytłumaczyć. Rozumiem brak technologii i prądu ale drewno to oni tam mają więc pojawia się pytanie: dlaczego nie zbudują normalnej łodzi jak już chcą się tu pojawić? 400 lat minęło a oni przypływają na zaj***nym pontonie.



Nie odpowiadajcie proszę. Znam odpowiedź. To było pytanie retoryczne :D

CzerstWybut

2020-06-21, 03:34
To samo można zapytać o ich domy a nasze nawet te z XV wieku :)

wojtas09999

2020-06-21, 05:04
Na obrazu widac ze powoli sie topia :lol:

cedrikk

2020-06-21, 05:56
ch*j z łodzią. Mnie to zastanawia jak w niektórych państwach może nie być wody (zwłaszcza ta które mają wybrzeża jak Somalia) przecież odsolic wodę nie jest tak trudno. Napewno rząd stać by było na taką technologie.

Jeżeli mówię źle to ch*j mi w dupę.

CoJaTamKurwaWiem

2020-06-21, 06:17
cedrikk napisał/a:

...Jeżeli mówię źle to ch*j mi w dupę.


A cię towarzyszu Biedroń od razu rozpoznałem :D
Łatwo, czy nie łatwo. I tak nie ma robić komu.
Odpie**olcie sie towarzyszu komuchu od Afryki, co...?


Warystor

2020-06-21, 06:17
Nie wymagajmy od rdzennych mieszkańców Afryki, by przypływali do nas na żaglowcach. Przecież te żagle trzeba rozwijać, ustawiać i w razie potrzeby szybko zwijać. A kto miałby to robić? Przecież oni cierpią na ergofobię i nie mogą pracować.

LLime

2020-06-21, 07:21
Jak kolega wyżej wspomniał. Dodatkowo są jeszcze dwa powody:
1) muszą sprawiać wrażenie biednych ludzi uciekających przed konfliktami zbrojnymi,
2) nie potrzebują lepszych łodzi, bo wystarczy, że wypłyną tym pontonem kilkaset metrów od brzegu a lewackie łodzie ich zbierają i przywożą..

Barnellini

2020-06-21, 08:53
cedrikk napisał/a:

ch*j z łodzią. Mnie to zastanawia jak w niektórych państwach może nie być wody (zwłaszcza ta które mają wybrzeża jak Somalia) przecież odsolic wodę nie jest tak trudno. Napewno rząd stać by było na taką technologie.
Jeżeli mówię źle to ch*j mi w dupę.



Mówisz źle ale gej anonse to ty sobie gdzie indziej umieszczaj. ;) Odsalanie wody morskiej jest energochłonne i kosztowne. Dlatego jest to ostateczność. W przeciwnym razie nie istniałby problem posiadania zasobów wody pitnej.

Macx83wwww

2020-06-21, 09:00
Przecież biali zrobili z nich niewolników, zniszczyli gospodarkę i struktury społeczne, i kulturowe, a czekaj ....

bartolomeo2014

2020-06-21, 09:06
Macx83wwww napisał/a:

049



biali pchali tych ćwierćinteligentów do przodu, troche siłą, troche po dobroci a oni dalej stoją w miejscu xd

EdwardGie

2020-06-21, 11:03
Murzyn nie pracuje, on zdobywa pożywienie. Nawet współcześnie gdy tylko zarobi na żarcie to natychmiast konczy robote bo zadanie wykonane. Wroci jak mu zabraknie. Zadne premie, pieniądze nie zachęcą zadnego murzyna do dodatkowej pracy i to jest fakt. Już wiele firm się o tym przekonało i szybko wycofali sie z produkcji w Afryce bo ani za 1 dolara ani za 10 na godzinę nikomu nie chcialo się pracowac. Powod jest jeden w genach to plemiona zbieraczy i koczownikow. Jak nie ma żarcia to ide dalej szukać bo zawsze coś się znajdzie, tu zapasów nikt nie robi ani żywności ani oszczędności. A jak zasrają i zaśmiecą dany teren to przecież wystarczy isc w inne miejsce a nie sprzątać.

Pert

2020-06-21, 13:55
Czarni tak boją się wody, że Madagaskar nie widział człowieka aż do początku naszej ery, gdzie polinezyjczycy na swoich kajakach jak z Vaiany skarbu oceanu pokonali oceant indyjski...

adam266

2020-06-21, 14:35
Na pontonie zrobionym w Europie co najlepsze :D

AdamBrown

2020-06-23, 00:05
adam266 napisał/a:

Na pontonie zrobionym w Europie co najlepsze



Raczej zrobionym w Chinach, co najlepsze, ale nie wyciągajcie z tego za daleko idących wniosków, i nie chińczycy nie zrobili tych pontonów po to, zeby zniszczyć europę. :D