18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samara Morgan (SA Wardega)

Gercio • 2012-10-04, 20:19
Cytat:

SA Wardęga
Samara Morgan, dziewczynka zamordowana przez swoją matkę wiele lat temu, powraca. Niestety padło na Polskę. Podobno każdy kto ogląda nagranie poniżej umiera, a żeby przeżyć trzeba nagranie udostępnić dalej. Samara po prostu tylko chce by ją usłyszano...


ni

2012-10-04, 23:17
Ale trzeba przyznać ze przyspieszenie w 1:20 ma ładne ;)

alfo98

2012-10-04, 23:32
pie**ole, nie oglądam

dback

2012-10-04, 23:42
Nie no masakra :D Dawno nie było tak dobrej wrzuty :D

ma...........00

2012-10-04, 23:54
hahah a na tym wykopie jaka oburzona gimbusiarnia jest :D

Proximate

2012-10-05, 00:11
Dla mnie co by nie mówił i robił to podróba Remiego.
Jestem ciekaw jak się sytuacja potoczy z telewizorem, wszyscy wiedzą kto, a jak prawo zostanie wyegzekwowane zostaje zagadką.
Koniec końców dopie**olą mu takie kolegium, że się zesra albo po prostu trafi do pierdla na parę miesięcy :)

markop4321

2012-10-05, 00:18
Proximate napisał/a:


Jestem ciekaw jak się sytuacja potoczy z telewizorem, wszyscy wiedzą kto, a jak prawo zostanie wyegzekwowane zostaje zagadką.
Koniec końców dopie**olą mu takie kolegium, że się zesra albo po prostu trafi do pierdla na parę miesięcy :)



Koleś ma tyle kasy że może sobie kupić całą twoją rodzinę i jeszcze mu zostanie. O telewizor się nie martw.

FsiumZium

2012-10-05, 00:20
@Proximate
Oj kolego..
Do aresztu trafiał już nie raz miał też kilka spraw sądowych
po których płacił tylko karę grzywną i wychodził, a więc odpowiedź
na pytanie o telewizorze rozwiązana.
Podróbką Remiego nie jest i nie będzie. Nie zrobił ani jednej akcji
podobnej do Remiego więc nie kopiuje. Sam mówi, że inspiruje się Remim
ale nigdy w życiu nie zrobi filmu z akcją którą wymyślił Remi. Pozdrawiam :)

markop4321

2012-10-05, 00:28
@up dokładnie to tak jakby zakazać Michaelowi Jacksonowi moonwalka którego on nie wymyślił.

Chód ten wymyślił Jean-Louis Barrault i był on zaprezentowany w filmie Children of Paradise w 45 roku. Jackson go tylko udoskonalił.

Remi zapoczątkował te śmieszne akcje, ale Wardęga jest naszym polskim zadymiarzem, zresztą sam zainteresowany przyznaje się do tego że inspiruje się nim.

Gercio

2012-10-05, 00:32
Marian Pudzianowski napisał/a:

Tagi: strach :: szok :: odlot :homer:


Ja pie**ole chodziło o udostępnienie a nie o jakieś bajko pisanie do ch*ja, mógłbym dodać tez: ch*j penis laska z ku*asem i tak by się nikt nie dopie**olił


Wk***iony_Zygfryd napisał/a:


no to się popisałeś teraz :) a nie przeszło Ci przez myśl, że to nadal ten sam typek ? :-/

Pozdr...

A autor Gercio widać popisał się twórczością tematu i to ostro

Temat: Ctrl+c -> Ctrl+v Jeb jest...
Tagi: ja pie**ole co tu mam wpisać? :roll:
Opis: Ctrl+c -> Ctrl+v a pie**ole w cytacie

:idzwch*j:
h*j gotowe...



Samo dodanie tematu jest tylko i wyłącznie udostepnieniem dla "szerszej widowni" a że masz problem i bawisz sie w detektywa to ch*j mnie to obchodzi

Marian Pudzianowski

2012-10-05, 03:15
@up, tylko, że przez tak ch*jowe tagi będzie zapewne sporo double'i - jeden już widziałem nawet...

pkh

2012-10-05, 10:29
nie oglądam, boję się śmierci

Darkstep

2012-10-05, 10:59
Ciekawe czy zapłacił za ten telewizor.... :roll:

kokoszka

2012-10-05, 14:24
hehe dobre i ten ochroniarz , na bank z grupą

Wkurwiony_Zygfryd

2012-10-05, 18:23
Gercio napisał/a:


Ja pie**ole chodziło o udostępnienie a nie o jakieś bajko pisanie do ch*ja, mógłbym dodać tez: ch*j penis laska z ku*asem i tak by się nikt nie dopie**oliłi



Będą się przypie**alać wszyscy bo za takie tagowanie to ku*asem po mordzie.

Specjalnie dla Ciebie zajrzałem do regulaminu
"4.8. Użytkownicy rozpoczynający nowy wątek powinni w odpowiednim polu wpisać co najmniej 2 tagi określające zawartość wątku. Jako tagi należy używać: rzeczowników (np. śmiech, pajac), czasowników (np. śmiać się, pajacować), przymiotników (śmieszny, śmieszna) lub nazw własnych, bezpośrednio związanych z tematem. Tagi powinny być pisane w języku polskim przy użyciu polskich liter (ź, ć, ń i in.)."


A teraz spójrz jeszcze raz na swoje tagi i pomyśl przez chwilę co jest nie tak...

mlo92dy

2012-10-05, 21:40
Jak by wam tak placili za ochrone co im to tez byscie dupy nie nadstawiali, robia po 16h dziennie a na miesiac maja 800zl...