18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sam nie wierzę w to jakim jestem dobrym człowiekiem!

DarkSlayer • 2019-12-18, 13:52
Poszedłem do sklepu zrobić resztę zakupów na święta.

Pod sklepem zauważyłem stojącego mężczyznę, około 50 lat, ubranego nawet schludnie, niestety zapach świadczył o tym, że to prawdopodobnie bezdomny.

Ludzie omijali go z obrzydzeniem, a gdy wychodziłem ze sklepu, pojawiła się straż miejska która zwyczajnie się z niego nabijała i próbowała go wygonić. Żal mi się zrobiło tego biednego faceta, więc wrzuciłem zakupy do samochodu i wróciłem pod sklep.

Podszedłem do niego i zaproponowałem, że zrobię mu zakupy. Wziąłem go za rękę, ku przerażeniu przechodniów oraz złości strażników miejskich i weszliśmy razem do sklepu. Poprosiłem, aby wybrał sobie najpotrzebniejsze rzeczy.

Oponował, nie dałem jednak za wygraną. Chodziliśmy więc po sklepie, a facet za każdym razem, gdy miał wziąść coś z półki pytał mnie, czy może. Poszliśmy do kasy, mina kasjera i ludzi stojących za nami bezcenna. Nie mogli uwierzyć, że można być tak dobrym człowiekiem. Gdy wychodziliśmy ze sklepu, strażnicy miejscy oniemieli.

Gapie, ktorzy się zeszli w międzyczasie opuścili głowy i powoli zaczęli odchodzić, widać dotarło do nich, jacy z nich bezduszni ludzie. Gdy żegnałem się z tym bezdomnym, widziałem w jego oczach łzy, powiedział, że podałby mi rękę, ale dawno jej nie mył.

Sam szybko uścisnąłem mu dłoń i pożegnałem się. Gdy wsiadłem do samochodu, wybuchnąłem płaczem. Dotarło do mnie, że zachowałem się jak trzeba. Nadmienię, że jestem ateistą, z katolikami nie mam nic wspólnego.

Bierzcie przykład.

Załączam paragon który zatrzymałem na pamiątkę.


DarkSlayer

2019-12-18, 20:50
litronic napisał/a:

Przecież ta historyjka jest k***a starsza od wyngla,a Wy łykacie jak ją jak młody rekin paprykarz



Panie, ja to wziąłem z grupy Bydgoszczanie na FB, tam Grazyny i Janusze aż się spuszczały nad dobrocią autora :D

ProstackiCham

2019-12-18, 21:38
Zima go zabierze....Pomogłes mu szybciej pójść na drugą stronę swiata. Chyba że to jest fake i tak mi się właśnie wydaje bo zakupy zrobiłeś na święta bo rodzinka przyjeżdża. Czego człowiek nie zrobi aby zabłysnąć w internetach

Respektuj

2019-12-18, 22:36
tak to już jest że Ci co się czymś chwalą, zazwyczaj to gownojady którzy w życiu nic nie mieli i nic nie zrobili dobrego. Tak jak autor tego postu. Chciał się pochwalić jaki to jest dobry a okazało się że to zwykły przylep.

sokol358

2019-12-18, 23:29
Sie nie zesraj. Zrobilem tak wiele razy i sie nie chwaliłem nigdy światu.

JubeL

2019-12-18, 23:43
k***a prawilny paragon. Niech spoczywa w spokoju :mrgreen:

Lizodup

2019-12-19, 08:23
Wstyd takie coś tu dawać admin powinien go wywalić

Byku35

2019-12-19, 10:34
patrzeli na was z niedowierzaniem?
a co dziwisz się? k***a pedały po sklepie chodzą za rączkę ja pie**ole

krasnal_hałabała

2019-12-19, 18:42
Budrys2000 napisał/a:

Jesteś cichym bohaterem, prawdopodobnie niczego większego już w życiu nie dokonasz.



Nie dokona i nie dokonał, nie jest w stanie.

Przecież to fake, ale czego ja się spodziewam po Sadolach, grunt że przynajmniej niektórzy to dostrzegli.

RoBoTRoN

2019-12-19, 21:57
patitati napisał/a:

Jeśli napisałeś to na serio, to będę się modlił o to żeby Mikołaj przyniósł Ci olej pod choinkę - wiesz, taki olej do głowy.



To olej Lorenza...

arekdml

2019-12-21, 16:54
Debil z tego bezdomnego. Ta zubrowka bizon z trawa to syf jakich mało

Lok

2023-08-11, 16:48
No głodny to on nie był
Patrząc na ten paragon :roll: