18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadyzm w pracy

cherry110 • 2013-07-21, 00:59
Jako że są wakacje i mam cztery miesiące przerwy między liceum a studiami postanowiłem się nie nudzić i poszedłem do pracy, do firmy robiącej ankiety telefoniczne dla pewnego dostawcy mediów. Chciałbym się z Wami podzielić dwoma rozmowami, które to przeprowadziłem z klientami.

- Dzień dobry, chciałem zapytać czy widziała pani pracę serwisu naprawiającego usterkę telefonu stacjonarnego?
- Nie widziałam, wie pan, ja jestem niewidoma.
- Aha, rozumiem, w takim razie nie przeszkadzam, życzę miłego dnia, do usłyszenia!
- Do widzenia.

- Dzień dobry, dzwonię w sprawie ostatniego uszkodzenia, które było ostatnio u pana naprawiane, czy widział pan pracę serwisu?
- Nie, nie mam czasu na ankiety, wie pan, idę na chemię teraz.
Myślę- poj***ny, jest środek lipca a ten do szkoły chodzi, więc pytam.
- Na chemię? Chodzi pan w lipcu do szkoły?
- Nie, no wie pan... raka mam.

:lodowka:

Jak się spodobało to będę wrzucał jeszcze jakieś ciekawe rozmowy, a jak się nie podoba to wywalić

Fialek

2013-07-21, 01:12
Drugi rozj***ł system :)

Zgon14

2013-07-21, 01:37
Babka sama sobie pojechała, niewidoma a mówi "Do widzenia" i to przez telefon.

djabeu

2013-07-21, 01:40
Fajnie, fajnie, ale mogą cie wyj***ć z pracy za takie wrzucanie sobie tekstów z rozmów...

Też kiedyś pracowałem w call center i zadzwonił koleś, który awanturował się o 5 złotych, które zniknęło mu z konta (telefon na kartę)... esencją tego był fakt, że nazywał się Blumenstein :)

Każydy pracownik "ze słuchawki" ma taki smaczki ;) Ja sie już nie przejmuje, bo to było tyle lat temu, że mogą mi skoczyć :P

Do usłyszenia!

Prometheus_Coprophagus

2013-07-21, 04:00
Zgon14, wielu niewidomych mówi "do widzenia" albo "do zobaczenia" - takie pożegnania przyjęły się i trudno oczekiwać, że będą mówić "do usłyszenia".

Jerzy_Michał

2013-07-21, 04:05
Ja słyszałem tylko o takim:

- Czy w pańskim gospodarstwie domowym mieszkają osoby w przedziale 19-49 lat?
- Nie mam gospodarstwa.

Tajulek

2013-07-21, 12:18
Wrzucaj te rozmowy, a co tam

Marcellotinio007

2013-07-21, 12:19
ja też jestem niewidomy jak ankieter pyta się mnie czy coś zobaczyłem/chce coś zobaczyć :P

Fester

2013-07-21, 12:35
Mogłeś przy drugiej rozmowie życzyć mu smacznego. Ale ty nieuprzejmy :/

demz

2013-07-21, 12:37
Z tą chemią to podejrzewam nawet techno-gimby się połapały o co gościowi chodzi. ;)

quartz75

2013-07-21, 12:42
Widzieć "pracę serwisu" może tylko idiota pracujący w takiej firmie. Jaka to praca, molestować starych ludzi pytaniami z "kartki"?

Devilyn

2013-07-21, 12:52
heheh za chemie piwo Ty kawalarzu Ty ;DD

contowsky

2013-07-21, 14:06
jeszcze Cie nie wyj***li? :D

PAF

2013-07-21, 14:11
Przypomniałeś mi historię kumpla, który pracował w telemarketingu(sprzedawał jakieś książki).
Wciskał coś kobiecie i ona w końcu:
-No wie pan, nie bardzo, ja jestem chora...
-O, to świetnie się składa. Choroba to czas, który można wykorzystać na nadrobienie książkowych zaległości.
-Ale ja jestem nieuleczalnie chora
:D

cherry110

2013-07-21, 14:37
Raczej nie wywalają za tego typu rozmowy, zdarza się, że gada się z jednym gościem i 15-20 min. bo musi się wyżalić ze swoich problemów i wtedy lecą są jeszcze lepsze teksty. Dla pracodawcy najważniejsze jest żeby ankieta została zakończona, i co tam, że zawiera 4 pytania i trwa jakieś 2-3 min., jak trafi się klient który potrafi płakać przez pół godziny, że mu internet nie działa.