18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczny kierowca

trytodie • 2022-07-17, 10:38
Dał jej kilka sekund na ucieczkę, ale nie skorzystała :mrgreen:


Hetman_Wielki

2022-07-17, 10:50
na 100% głupia p*zda za kółkiem

w takich przypadkach jestem za publicznym ścięciem głowy, bo ta p*zda wciąż będzie jeździć i zabijać

nie nadajesz sie i h*j, eliminacja !

dżonyłojlker

2022-07-17, 10:56
Hetman_Wielki napisał/a:

na 100% głupia p*zda za kółkiem
w takich przypadkach jestem za publicznym ścięciem głowy, bo ta p*zda wciąż będzie jeździć i zabijać
nie nadajesz sie i h*j, eliminacja !



...a kto powiedział, że ona to zrobiła przypadkowo? :szydera:


Piwo dla kierującej pojazdem :piwo:

PIs

2022-07-17, 11:01
Hetman_Wielki napisał/a:

na 100% głupia p*zda za kółkiem
w takich przypadkach jestem za publicznym ścięciem głowy, bo ta p*zda wciąż będzie jeździć i zabijać
nie nadajesz sie i h*j, eliminacja !



Lubisz dzieci, że wstawiasz je na awatar? :-D

Hetman_Wielki

2022-07-17, 11:02
KapejloneK napisał/a:

...a kto powiedział, że ona to zrobiła przypadkowo?
Piwo dla kierującej pojazdem



może jest ślepa i ma oczy zalepione sperma ?
jak siedzi za nisko i nie widzi gdzie jedzie to na h*j tam jedzie ?

staruchy i niskie baby ktore widzą drogę w zakresie od 7metrów do 30metrów to obecnie plaga
oczywiście dotyczy to tez kierujących co wymuszają notorycznie

Kutasiarz

2022-07-17, 11:12
Pasażer wyskoczył i mówi do kierowcy teraz buksuj w miejscu

Siriuz

2022-07-17, 12:16
Hmm, nie wiem, moze kobiety powinny miec zakaz jazdy z automatem? Byloby mniej szkod. Moze w ogole zakaz prowadzenia aut jak u arabow? :P Aczkolwiek 3-latka sama przechodzaca przez jezdnie to tez przegiecie.

Ajot

2022-07-17, 13:08
Kobiety powinny przechodzić ukierunkowane na płeć egzaminy na PJ. Tak żeby wyeliminować debilki, które nie rozróżniają gazu od hamulca i nie potrafią opanować kierunku jazdy podczas cofania.

AbsolutnyBrakKarku

2022-07-17, 13:40
Tępa p*zda i automat na 99%. Teraz tępa p*zda i dzieciobójczyni.

zbynekmaslanka

2022-07-17, 17:00
Chyba już opowiadałem. Jak wiecie ze ze kółkiem jakaś taka głupia blondynka ma kierować, wymyślcie co chcecie nawet, że "boli go noga" aby z nią nie jechać. Miałem taki przypadek że z taką osobą jechałem i przez całą drogę się bałem, to chyba jakiś szósty zmysł. Ta osoba pozniej kierowała i wylądowali na drzewie, efetkt 4 trupy razem z nią. To nie była jej wina, ale mówiło się że gdyby kto inny kierował .... itd itp

htr83

2022-07-17, 18:32
2 ciekawe rzeczy odnośnie jazdy samochodem w chinach:
1:chińczyk uczy się i zdaje egzamin na placu. Wyjeżdza na miasto dopiero jak już ma prawko
2. jeśli chińczyk potrąci/przejedzie kogoś robiąc z niego kalekę to musi potem płacić za koszty leczenia
do końca życia pokrzywdzonej osoby. Z tego powodu pojawiają się przypadki cofania i dobijania potrąconej osoby.
Ciekawe czy to nie był jeden z nich.

Black_Hole

2022-07-17, 19:51
Hetman_Wielki napisał/a:

na 100% głupia p*zda za kółkiem
w takich przypadkach jestem za publicznym ścięciem głowy, bo ta p*zda wciąż będzie jeździć i zabijać
nie nadajesz sie i h*j, eliminacja !



dobrze ze tacy jak ty nie decyduja tylko zap....ja za 2,5 tys na reke

re...........66

2022-07-18, 00:37
tatus teez madry hehe on juz przeszedl na druga strone a dziecko dopiero zaczynalo przechodzic, xD i durny chinol jak to chinol rowerek wazniejszy rowerek niesie a dziecior z tylu sam idzie hehe

BrainOsw

2022-07-18, 18:18
zbynekmaslanka napisał/a:

Chyba już opowiadałem. Jak wiecie ze ze kółkiem jakaś taka głupia blondynka ma kierować, wymyślcie co chcecie nawet, że "boli go noga" aby z nią nie jechać. Miałem taki przypadek że z taką osobą jechałem i przez całą drogę się bałem, to chyba jakiś szósty zmysł. Ta osoba pozniej kierowała i wylądowali na drzewie, efetkt 4 trupy razem z nią. To nie była jej wina, ale mówiło się że gdyby kto inny kierował .... itd itp



Kiedyś z koleżanka blondynka podjeżdża po mnie autem, wsiadam, wyjeżdzamy pierwsza prosta, a ona pie**oli coś i prawie na czołówkę, mówie o k***a mać, odrazu zatrzymuj się, zamiana miejsc. Odwiozłem się bezpiecznie na chatę i wyj***ne jaja. Potem laska miała nie jedną dziwną przygodę, w h*j stłuczek otarć, w więcej niż jednym aucie. Niektóre kobiety naprawdę powinny mieć zakaz. Znam też inną blondynkę co 14 razy prawko zdawała, raz nawet dachowała na egzaminie, bo kotek czy inna kaczka.

heidegreen

2022-07-19, 10:44
Oj bardzo to smutne było