18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jacekmatys

2013-07-01, 15:10
nwctheconstruct chyba użyłeś tego co ??

BongMan

2013-07-01, 15:12
Nie, gram bez kodów, a co?

Raikiri73

2013-07-01, 15:12
Wyślij no mi tego złota trochę :amused:

Pater patriae

2013-07-01, 15:19
Heh, nie ma to jak WoG, gdybym nie zagrał nie uwierzyłbym, że Heroes III można jeszcze jakoś ulepszyć :-P . Ale jakoś nie mogę zrozumieć, co ludzi kręci w tych małych mapkach, ja zawsze na XL, najlepiej jeszcze jak ośmiu graczy ;-) . No ale co kto lubi.

@down
To jest WOG, pewnie mapa stworzona przez gracza, który na start dał po prostu dużo kasy.

jacekmatys

2013-07-01, 15:19
BongMan napisał/a:

Nie, gram bez kodów, a co?



A tak mnie zastanawia,grasz w mapę M już ponad dwa miesiące.Masz w ch*j zlota,a zasobów skromnie.Do tego widzę nie odkryłeś jeszcze całej mapy i w dodatku zero ingerencji wroga na twoim terenie.Może edytujesz sobie mapy pod siebie??

Ezoteryk

2013-07-01, 15:24
@up mapa dowiedziała się o kawałach i uschła .

support3

2013-07-01, 16:00
Jedna wielka ściema ponieważ jest to wersja angielska gry zatem komunikaty jak ten powinny też być po angielsku, chyba że samemu się edytuje mapę i się wpisuje tam takie suchary... zaraz zaraz no tak BongMan

BongMan

2013-07-01, 16:29
jacekmatys, to jest mapa z Shadow of Death chyba, Arogancja się nazywa. Grałem sobie na spokojnie, jak mi któryś wchodził na moją wyspę, to go tłukłem. Miałem w ch*j punktów ruchu, wszystkie jednostki na poziomie as i dowódcę przekozaka :D A złoto mam z zamków i z rezerwy (7000 złota i 2 mithrilu jednorazowo, co daje dodatkowy 1000 złota dziennie) Kody w Herosach to ch*j, zwłaszcza jak WoG daje tyle możliwości.
Pater patriae, mnie przy dużej ilości graczy komputerowych wk***ia, że każdy bierze sobie po 10+ bohaterów, lata z jakimiś ch*jowymi jednostkami i złośliwie wszystkie kopalnie zajmuje :D

jacekmatys

2013-07-01, 17:45
W WoG-u jest fajna opcja: codziennie rośnie nam armia (4%) ale niestety wrogowi też :-/ Mimo to jedyna gra w którą młócę prawie codziennie.Kampanie w przebudzeniu bogów to chyba najlepsze co mnie w życiu spotkało.

Ja...........ro

2013-07-01, 18:20
Intuicyjnie kliknąłem na tego "ptaszka" co by zniknęło okienko i chciałem grać :-/

pakicito

2013-07-01, 19:33
Cytat:

chyba że samemu się edytuje mapę


i wszystko jasne

a tak w ogóle szkoda, że nie można zwiększyć poziomu trudności CPU w WoGu :/

La...........vo

2013-07-01, 20:55
support3 napisał/a:

Jedna wielka ściema ponieważ jest to wersja angielska gry zatem komunikaty jak ten powinny też być po angielsku, chyba że samemu się edytuje mapę i się wpisuje tam takie suchary... zaraz zaraz no tak BongMan



Przecież mapę można ściągnąć z netu. Jeśli zrobił ją Polak, to tego typu wiadomości będą po polsku.

Ja raz spróbowałem WOG i jakoś mi się nie spodobał. Może jeszcze raz spróbuję? :O

Bzzykacz

2013-07-01, 20:56
gdzie moge pobrać tom gierke?

dmnkzl

2013-07-01, 21:00
Jeśli dobrze WoGa nie skonfigurujesz, to gra się beznadziejnie. Mithrill to jakaś porażka, takie ułatwienie że szok. Tak samo dowódców sztandary itp wypie**alam od razu. Jeszcze gorsze są zmodyfikowane umiejętności, gdzie po wbiciu Odkrywania na mistrzu, w WoGu można podpie**alać surowce wrogom... Też wole formułę z SoD. Prawdą jest że niby najtrudniejszy poziom jest banalny, jeśli wybieramy bohatera jaki nam pasuje. Przykład? Adela z Zamku, dyplomacja na starcie, po 3 tygodniach masz armie 3x większą niż wróg. Ja ostatnio jak grywam, to biorę wszystko losowo:) + ewentualny wrogi sojusz, żeby nie było że wybiore 5 wrogów i po miesiącu walcze z 2, bo tamci padli.