18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolu! Chroń dupę przed pluskiem!

St...........el • 2013-12-27, 13:34
Witam Sadole!

Jak to mówią: potrzeba matką wynalazków!

Zapewne nie raz mieliście sytuację, w której śpieszno wam było do tronu bardziej niż Tajom do stania się kobietami sadistica. Pojawia się wtedy nieprzyjemny problem ochlapywania dupy.... Spokojnie! Mam rozwiązanie waszych problemów! O ile nie jesteście pokroju Mr.Hardistica (aka Mr.Drwalu) z pewnością nie cieszycie się zbytnio odłamkami bomby spuszczanej w przestworza oceanu dobroci cywilizacji. Sposób jest prosty, a potrzebujecie:
- sracza bez półki (logiczne)
- 3 odcinki trójsegmentowej srajtaśmy
- 15 sekund wstrzymania pracy dupy

Oto co robicie:

I. Weź trójsegmentowy odcinek srajtaśmy i zegnij go w pięści, by utworzył kulkę. Trochę na obraz tego:



II. Czynność z punktu I powtórz jeszcze 2 razy (logiczne)

III. Skonstruowane w ten sposób 3 kulki wrzuć do wody w klopie. Dobrze by było, gdyby się trochę tam odgięły. Zamortyzują one odłamki i zapobiegną chlapaniu podczas tych upojnych chwil.

Mam nadzieję, że mój pomysł uczynił wasze życie mniej sadolowym. Good luck :D

rockface123

2013-12-27, 13:44
Szkoda papieru a dupę polecam myć myjką ciśnieniową co prawda potem cała łazienka jest uj***na gównem z dupy jak i wodą i schodzi tapeta z ścian no ale dupe macie nieskazitelnie czystą a o to właśnie chodzi.

BongMan

2013-12-27, 13:56
"Chroń dupę przed pluskiem" - brzmi jak slogan jakiejś kampanii społecznej :D

Bankracy

2013-12-27, 14:19
ale wy k***a odkrywczy jesteście...

Qunda

2013-12-27, 14:22
k***a mój brat już dawno na to wpadł, a jak przychodzi do mamy na rosołek to my mamy makaron nitki a On świderki albo muszelki bo mu się broda chlapie. :krejzi: :samoboj:

Moby_Dick

2013-12-27, 14:33
Podpowiem Ci lepszy patent, dzięki któremu zaoszczędzisz na papierze! Patent ten zajmuje tylko jeden punkt, a nie aż 3. A więc uwaga:

I. Przed sraniem wypij wodę z muszli i nie będzie Ci chlapać. :hitler:

Jakby co, to możesz opatentować :ok:

Smutas

2013-12-27, 14:54
Cóż, to że ty masz taki ch*jowy kibel w domu, że dupę ci ochlapuje, to nie oznacza że wszyscy mają.

nygas232

2013-12-27, 14:56
1. Wrzucamy kilka zwiniętych kawałków papieru toaletowego do kibla i nie będzie chlapać,
2. Wycieramy dupsko jak najdokładniej papierem,
3. Bierzemy prysznic do ręki albo myjkę ciśnieniową, zmaczamy rowa wysokim ciśnieniem, następnie trzemy mydłem i spłukujemy.

Voila, dopiero teraz dupę mamy czystą.

pakicito

2013-12-27, 14:56
Cytat:

Szkoda papieru a dupę polecam myć myjką ciśnieniową co prawda potem cała łazienka jest uj***na gównem z dupy jak i wodą i schodzi tapeta z ścian no ale dupe macie nieskazitelnie czystą a o to właśnie chodzi.


szkoda łazienki, ja korzystam z hydrantu

Bezem

2013-12-27, 17:12
Wystarczy jeden kawałek srajtaśmy i już nie chlapie.

Alwaro

2013-12-27, 17:43
Sraj po ściance!

St...........el

2013-12-27, 21:07
Nie no, stwierdzam, że ten temat jest zdrowo poj***ny


EtnieSovskY

2013-12-27, 22:35
Polecam uważać z paleniem papierosów przy tak przygotowanym kiblu :D papier lubi się zapalić

wbijam

2013-12-27, 23:16
Taki wędzok węgorza.

chybeck

2013-12-27, 23:47
No dobrze autorze, ale co jeśli walimy dwu- lub trójsegmentowca? Pierwsza część topi naszą misterną konstrukcję, a kolejne wysyłają wodę na planetę Twój-anus.