18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowy sklepik

eLzar • 2016-05-14, 10:23
I takie sklepiki to ja rozumiem :D


Volfodzio

2016-05-14, 10:58
Żeby jeszcze te wyroby z egzotycznych skór jakoś wybitnie wyglądały. Naj***ne we łbach mają ci niektózy "majętni"

elfis

2016-05-14, 11:13
gdzie można kupić taką torebkę , super prezent
bo kobieta która zachwyca się plastikiem a nie prawdziwą skórą , zwyczajnie ma dla mnie zryty i zmanipulowany beret , jest podatna na wciskane brednie i zwyczajnie pusta
do noszenia prawdziwej skóry trzeba po prostu mieć charakter

saves

2016-05-14, 11:50
A skąd PETA wie, że gdy wpie**alamy kalafiora czy wyciskamy sok z cytryny, to ich to nie boli? Może taka biedna cytrynka na widok sokowirówki zaczyna ze strachu wydzielać więcej soku, a my mówimy: "OOOO!!!! Jaka soczysta!!!"?
Niech sp***alają. Czytałem kiedyś SF, w którym rasa pająków podbitych wrogów hodowała tak, jak my krowy na rzeź. Między innymi i ludzi.

nerusss

2016-05-14, 11:53
@saves Podasz tytuł książki, ostatnio nie mam nic ciekawego do czytania.

saves

2016-05-14, 12:10
up
Cała twórczość Davida Webera. To było w cyklu "Starfire". Bodajże w trzecim tomie. Gość pisze zajebiste space opery. Serie "Honor Harrington" czy "Schronienie" są równie przyjemne w czytaniu.

Treter

2016-05-14, 13:15
Co innego zabić krowę, zrobić z niej kotlety a skórę przerobić na portfel czy buty, a co innego zaj***ć zwierzę- zazwyczaj jakieś rzadkie albo zwyczajnie egzotyczne tylko po to, aby pańcia mogła mieć torebkę za pierdylion dolców.

W pierwszym przypadku robimy to od tysiącleci, krowa zazwyczaj nie cierpi. W drugim to zwykłe sk***ysyństwo. Marnowanie mięsa...

i niby wiem, że to, że hodujemy krowy i je żremy a koty kochamy i głaskamy jest wytworem kultury, ale cholera... jakby wzięła tego węża i zeżarła a potem zrobiła z niego torebkę to ok- takie są prawa natury i tyle. Ale mordować tylko po to, aby mieć ciuch z jakiegoś niepowtarzalnego materiału? To poj***ne.

Ciekawe czy dożyję czasów w którym człowiek obejdzie się bez mięsa, albo stworzy jego sztuczny odpowiednik hodowany jak np. pomidory w wielkich szklarniach :D

contracts

2016-05-14, 14:01
Chodzą po domach i kase zbierają na zwierzątka. Najpierw ludziom niech nauczą się pomagać, głodnym, biednym, chorym dzieciom. Ba... chcą uchodźcom pomagać a własnym polakom nie potrafią pomóc gdzie wiele ludzi żyje w skrajnym ubustwie. Pomóżmy wymierającemu gatunkowi ale 4 letni krzysio bogu ducha winny leżący w szpitalu byłby zdrowy gdyby ktoś zapłacił 100.000zł za jeden zastrzyk. Ale ważniejsze zwierzęta które dzień w dzień wpie**alamy na śniadanie, obiad, kolację.

Bartsone92

2016-05-14, 14:33
Lepiej produkować sztuczne "eko" skóry a prawdziwe podawać nieświadomym ludziom do zeżarcia w parówkach i pasztetach przemielone tak drobno że nikt się nie zorientuje