18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowa polityka - przeróbki, memy [zbiorczy]

Zaldier • 2017-02-21, 17:17


Znalezione w necie. Jak było to :idzwch*j:

poligon6

2018-09-12, 23:56
Kaczyńską to bym akurat wyr*chal, tak dla zasady. Skoro mnie r*cha jej familia...Poza tym akurat zna sie na tym sporcie, a to czasami lepsze niż ładna morda :-)

Ca...........on

2018-09-13, 02:08

AK1942

2018-09-13, 03:53
To Bolek jeszcze żyje ! Pasozydy zawsze długo się trzymają

Eth

2018-10-29, 15:27
Dobrze okablowany to i dlugowieczny :)

nowynick

2018-11-28, 08:43
Gwiazda PZPR spotyka drugą


Ubraną w koszulkę z napisem "OTU"
spoiler

Halman

2018-11-28, 08:46
starcie j***nych tytanów...

nowynick

2018-11-28, 08:50
:roll:

sami sobie takich wybraliśmy. Nie mówię, że ja czy Ty tylko większość narodu. To tylko pokazuje jak ułomny jest system gdzie trzech meneli, dwie emerytki, cztery rencistki i pięciu Sebiksów ma taką samą wagę głosu jak gremium profesorów SGGW...

j-...........s1

2018-11-28, 08:56
nowynick napisał/a:

:roll:

sami sobie takich wybraliśmy. Nie mówię, że ja czy Ty tylko większość narodu. To tylko pokazuje jak ułomny jest system gdzie trzech meneli, dwie emerytki, cztery rencistki i pięciu Sebiksów ma taką samą wagę głosu jak gremium profesorów SGGW...



Szyszko zrobił habilitację na SGGW. Technicznie "profesorem" jest u Rydzyka.

nowynick

2018-11-28, 09:00
j-t-t-s1 napisał/a:



Szyszko zrobił habilitację na SGGW. Technicznie "profesorem" jest u Rydzyka.



Jego to nawet do unijnej rady mędrców zaprosili :idzwch*j: . Ja się nie dziwie, że temu elektrykowi tak jebie w dekiel jak uniwerki całego świata dają mu honoris causa i są gotowe płacić kilkadziesiąt tysięcy (USD!!!) za pojedynczy wykład. Jakby mi przez 30 lat powtarzali "jesteś nieomylny" czy "obaliłeś komunę lewą ręką a prawą w tym czasie waliłeś konia" to też bym w końcu uwierzył :D

j-...........s1

2018-11-28, 09:03
nowynick napisał/a:



Jego to nawet do unijnej rady mędrców zaprosili :idzwch*j: . Ja się nie dziwie, że temu elektrykowi tak jebie w dekiel jak uniwerki całego świata dają mu honoris causa i są gotowe płacić kilkadziesiąt tysięcy (USD!!!) za pojedynczy wykład



Tytuły honorowe to jedna sprawa. Sama kwestia wykształcenia wyższego dzisiaj to żart, świetnie to pokazuje historia "pracy" naukowej ostatnio zatrzymanego przez CBA szefa KNF. Nic dziwnego, że ludzie powszechnie odchodzą w kierunku antyszczepionkowców lub dosłownie walczą z wiatrakami (turbinami wiatrowymi). Zawsze znajdzie się jakiś przedsiębiorczy "naukowiec", który będzie dolewał im paliwa.

Wiewór

2018-11-28, 09:14
Czy tylko ja widzę jaką kreaturą jest kaczyński?
Przecież po nim gołym okiem widać, że to jest chodząca frustracja, która nienawidzi wszystkich ludzi. Każdego by zaj***ł.
Ta mina obrzydzenia i pogardy jaką zrobił jak zobaczył Wałęsę.
Brakuje wyzwisk, żeby opisać jaką on k***ą j***ną jest.

Wiadomo, że nie trzeba wszystkich lubić ale w świecie polityki są pewne zasady kultury i zwyczaje, które obowiązują od starożytności.
Kaczyński, wątłą polską kulturę polityczną, zawrócił z powrotem do chlewa i rynsztoka. Pokazał, że nie ma takiego chamstwa i prymitywizmu jakiego nie jest w stanie pobić.

Dawno takiego gada nie mieliśmy w polityce.
Ciśnienie mi skacze na 200/150 jak widzę tego j***nego konusa.

nowynick napisał/a:

Jego to nawet do unijnej rady mędrców zaprosili . Ja się nie dziwie, że temu elektrykowi tak jebie w dekiel jak uniwerki całego świata dają mu honoris causa i są gotowe płacić kilkadziesiąt tysięcy (USD!!!) za pojedynczy wykład. Jakby mi przez 30 lat powtarzali "jesteś nieomylny" czy "obaliłeś komunę lewą ręką a prawą w tym czasie waliłeś konia" to też bym w końcu uwierzył


A Polacy to są k***a idioci bo świat nam robi darmowy prezent. Sami nieproszeni gościa wynieśli na piedestał a Polacy żrą się, czy mu się to należy czy nie.
Dziś to już nie ma znaczenia. Niszcząc światowy kult Wałęsy podsrywamy sami siebie.
To tak jak ktoś by robił pod JP2. Jego zasługi są co najwyżej wątpliwe. Wszyscy wiedzą, że był obrońcą pedofilów a jakoś Polacy cicho siedzą i nieustannie go bronią. Wszyscy uważają, że nie wypada o nim mówić źle.
Zbudowano legendę cudownego papieża i tak już zostało. Nawet ja, który go nie znosiłem i nim pogardzałem uważam, że nie ma żadnego sensu, żeby udowadniać, że papież nie był tym za kogo się go uważa. Niech już tak zostanie skoro świat to kupił. Dla nas jest to lepsze niż robić smród i nagle wszystkim udowadniać w imię ch*j wie czego i po co, że było inaczej.
Wiec zamiast żreć się o "prawdę" o Wałęsie to czerpmy korzyści z jego wykreowanego wizerunku. RAZ BĄDŹMY k***A MĄDRZY. RAZ postawmy się nad konfliktem w imię wyższego dobra!!!!

Oczywiście, że tak nie będzie bo Polak spali cały świat, żeby tylko udowodnić swoją rację.

Ilu znanych amerykanów, którzy byli bandytami jest uważanych z bohaterów? W ch*j. Czy kiedyś słyszeliście, żeby amerykanie żarli się, żeby obalić legendę jakiegoś ichniejszego bohatera?
Z samych prezydentów ilu zrobiono herosami, pół bogami a wczytując się w ich biografię okazuje się, że byli pospolitymi łajdakami, dz**karzami, ćpunami, pijusami lub nawet mieli krew na rękach?
Czołowym bohaterem USA jest prezydent Andrew Johnson. Dla nich ucieleśnienie prawdziwego mężczyzny. Super kowboj samiec alfa. Przeczytajcie jego biografię co to był za człowiek i co odpie**alał.
Amerykanie nie ruszają gówna, żeby nie zaczęło j***ć.

traf

2018-11-28, 09:24
@up W czym nam pomoże wizerunek Wałęsy? Jedynie chyba w tym żeby negocjować warunki przyłaczenia tego kraju jako zamorskiego stanu USA :) JP 2 to kolejny ananas,nie zdjął ekskomuniki z powstańców Listopadowych i Styczniowych chociaz miał ku temu sposobność.Więc w świetle nauki kościoła smarzą się w piekle chociaż niewątpliwie na to nie zasługują :)

dashadow

2018-11-28, 09:25
@up - jak zatwardzenie może sfrustrować człowieka :P

Ca...........on

2018-11-28, 09:43
Dajcie spokój. Cały problem dzisiejszej demokracji ogranicza się do tego, że głośna mniejszość udaje większość - i większość uwierzyła, że tak naprawdę jest.
X