18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolowa polityka - przeróbki, memy [zbiorczy]

Zaldier • 2017-02-21, 17:17


Znalezione w necie. Jak było to :idzwch*j:

Halman

2018-02-10, 11:23
nawet jeśli to jest fakenews to wierzcie mi że przyszłość przyniesie takie albo jeszcze nawet lepsze akcje...

latino_lover

2018-02-10, 12:35
krzyks napisał/a:

Łap źródło. Wybierz sobie



Nie chce nic mówić, ale doRzeczy czy magnapolonia są mniej więcej tak wiarygodne jak Wyborcza (chociaż powiedziałbym , że nawet wyborcza jest bardziej wiarygodna) i już dziesiątki razy na takich serwisach i serwisikach serwowano fałszywe informacje, których źródłem były nawet posty na reddicie.

A jakie tutaj podają źródła? Źródło: squawker org, mixedmartialarts com (nieliche źródła)

I tak od strony do strony dochodzimy do filmiku z 2015 roku, który odgrzano parę dni temu, bo wrzucono go na popularny kanał i bazując tylko na tym, jakaś dziewczyna wyskrobała sobie wpis na squawker, a potem poszło na prawicowe serwisy. Szperając trochę dalej, pojawiło się kilka wypowiedzi, które sugerowały, że do "dzielnicy muzułmańskiej" weszło tylko kilka osób z przemarszu i że to mogła być prowokacja. Kolejna sprawa, że tam chyba nawet nie było antify tylko jakaś partia komunistyczna czy inne gówno.

Dlaczego tak łatwo łykacie bzdury?

mygyry

2018-02-10, 12:46
latino_lover, Okazuje się, że takie akcje już miały miejsce chociażby w Toronto jak również w Londynie, gdy po zamachu terrorystycznym, urządzono marsz przeciwko terroryzmowi, to te capy z antify zarzucały ludziom islamofobie i atak na muzułmanów, więc nawet jeżeli to w jakimś stopniu fejk to i tak wykreowany przez ich własne zachowanie.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-10, 13:04
Gdyby to była manifestacja pedofilów to byłaby wtedy promuzułmańska. Patrz Mahomet i jego żona Aisza.

Mors_Nigra

2018-02-10, 14:13
Ludzie z lewicy, ludzie z centrum, ludzie z prawicy, hetero, homo, wierzący czy nie. Antifa jest wrogiem nas WSZYSTKICH!!! Powtarzam to od dawna, aż do znudzenia. Abstrah*jąc od prawdziwości tego newsa.

TB303

2018-02-10, 15:40
Nawet jeśli to fakenews, to i tak byłaby to akcja w ich stylu. Takich rzeczy można się przecież spodziewać po (pod)ludziach, którzy "walczą z faszyzmem"... faszyzmem.

killua

2018-02-10, 19:27
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Prawda czy też nie, to i tak nie zmieni to mojego zdania o lewackim ścierwie. I bez tego filmu uważam, że młodzi wyznawcy lewicowych ideałów to kompletni idioci, nikomu niepotrzebni, a wręcz szkodliwi gdy występujący w społeczeństwie. Ot zwykłe ścierwo ludzkie do utylizacji.


Czy dożyjemy czasów, kiedy to arabskie ścierwo, zaimportowane do zachodnich europejskich ścierwolandów, wyrżnie lewackie ścierwo tam żyjące, które to ścierwo zaprosiło arabskie ścierwo?



no i jak już nie będzie lewicowego ścierwa to prawicowe ścierwo wyrżnie arabskie ścierwo i kraj znów będzie mlekiem i miodkiem płynął :)

Zeusek

2018-02-10, 20:16
A może by tak jebnąć im atomówką?

Pawlogen

2018-02-10, 20:58
No k***a cudownie w końcu się k***y powybijają :)

Aha małe p.s.

Jakiś pedał (czyt. admin) wyjebuje moje posty, podejrzewam bliskie analne kontakty z Laolą i Abraxusem

Aha bym zapomniał

h*j ci w dupe, pie**ol sie...

zw...........ek

2018-02-10, 22:05
Na AlJazeera wytłumaczyli. Antifa protestowała, bo organizatorem jest ich zdaniem "skrajny prawak". Manifestacji nie zrobiło lewackie środowisko LGBT. To troll manifestacja prawaka, stąd antifa tak dzielnie poszła zakłócać - tak się tłumaczyli, tak podała AJ. Polskie newsy są okrojone z tego info by wywołać efekt widoczny w komentarzach powyżej ;)

PS: Antifa łowcy HIVa ;)

głest

2018-02-10, 23:26
Pawlogen napisał/a:

No k***a cudownie w końcu się k***y powybijają :)

Aha małe p.s.

Jakiś pedał (czyt. admin) wyjebuje moje posty, podejrzewam bliskie analne kontakty z Laolą i Abraxusem

Aha bym zapomniał

h*j ci w dupe, pie**ol sie...




Wkrótce w zakładce na profilu Pawlogena być może zostanie przetestowana nowa funkcjonalność, oferowana z poziomu moderatorów... :szczerbaty:


psxgamer

2018-02-13, 03:24
:metalhead:

może ty wierszem do bębna gadaj






:idzwch*j:

nuta to oczywiście Darude-Sandstorm
X