18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadolka zatrudniła się w przedszkolu

GeorgeHarvey1 • 2022-10-08, 01:17

Urośnie nowe pokolenie sadoli XDD

TrolaTrola

2022-10-08, 18:37
Najlepsza praca na świecie!

Sztruks

2022-10-08, 20:48
Dobrze małym k***iszona

robocop

2022-10-08, 21:24
Ale bym jej zapie**olił, gdybym był rodzicem. Serio.

Glauberyt

2022-10-09, 00:27
Ja mam tylko jedno pytanie i nie chodzi mi o tą panią w masce. Kto wpuścił do klasy małpkę?

orzech1991

2022-10-09, 02:08
ZenObi napisał/a:

Czy twój umysł na poziomie dziesięciolatka (masz tyle? ) jest w stanie chwilkę wyłączyć wbudowane stereotypy, i zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego k***actwa, tylko ogólnego zj***nia umysłowego, zbliżonego prawdopodobnie do twojego? Odróżniasz wrodzony debilizm od nabytych przekonań ideologicznych?
A nie, przepraszam, chyba za trudne słowa. I tak pewnie nie zrozumiesz. Zapewne też za chwilę w komentarzach emocjonalnie się wypróżnisz...
P.S. Gdyby mi synek powiedział o czymś takim - a mówi mi o wszystkim co się dzieje w przedszkolu - o kurrr... wszystkie media miałyby temat na dwa dni. A prokuratorzy pchaliby się drzwiami i oknami.




Ale jak już zakładać to pewnie jest to lewacka sp***olina.

potrek

2022-10-09, 03:47
poj***na akcja

Zbysław

2022-10-09, 16:19
ZenObi napisał/a:

Czy twój umysł na poziomie dziesięciolatka (masz tyle? ) jest w stanie chwilkę wyłączyć wbudowane stereotypy, i zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego k***actwa, tylko ogólnego zj***nia umysłowego, zbliżonego prawdopodobnie do twojego? Odróżniasz wrodzony debilizm od nabytych przekonań ideologicznych?
A nie, przepraszam, chyba za trudne słowa. I tak pewnie nie zrozumiesz. Zapewne też za chwilę w komentarzach emocjonalnie się wypróżnisz...
P.S. Gdyby mi synek powiedział o czymś takim - a mówi mi o wszystkim co się dzieje w przedszkolu - o kurrr... wszystkie media miałyby temat na dwa dni. A prokuratorzy pchaliby się drzwiami i oknami.



Ty nie masz dziecka

Siriuz

2022-10-09, 19:10
ZenObi napisał/a:

zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego k***actwa, tylko ogólnego zj***nia umysłowego



Przecież ogólne zj***nie umysłowe go główny wyróżnik lewactwa :)

M_A

2022-10-10, 07:50
ZenObi napisał/a:

Czy twój umysł na poziomie dziesięciolatka (masz tyle? ) jest w stanie chwilkę wyłączyć wbudowane stereotypy, i zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego k***actwa, tylko ogólnego zj***nia umysłowego, zbliżonego prawdopodobnie do twojego? Odróżniasz wrodzony debilizm od nabytych przekonań ideologicznych?
A nie, przepraszam, chyba za trudne słowa. I tak pewnie nie zrozumiesz. Zapewne też za chwilę w komentarzach emocjonalnie się wypróżnisz...
P.S. Gdyby mi synek powiedział o czymś takim - a mówi mi o wszystkim co się dzieje w przedszkolu - o kurrr... wszystkie media miałyby temat na dwa dni. A prokuratorzy pchaliby się drzwiami i oknami.



Nie zesraj się

Kamklo4215

2022-10-10, 08:28
Jakby moje 4 letnie dziecko powiedziałby mi o takim ekscesów w przedszkolu i jeszcze byłby z tego filmik wierzcie mi bądź nie nie ta p*zda w tej masce jak i kamerzysta dostaliby wpie**ol i tej od maski wsadziłbyn ją na koniec w dupę z kasztanami w skorupkach i dopilnował bym aby żadna z nich nie znalazła już pracy nigdzie

shis434

2022-10-10, 12:55
Siriuz napisał/a:

Przecież ogólne zj***nie umysłowe go główny wyróżnik lewactwa



Ogólne zj***nie umysłowe to cecha PiSowców i Konfederatów. Po prostu skrajna prawica się tym cech*je.

Siriuz

2022-10-10, 13:27
shis434 napisał/a:

Ogólne zj***nie umysłowe to cecha PiSowców i Konfederatów. Po prostu skrajna prawica się tym cech*je.



Tia... Tylko lepiej rozumieją ekonomię, biologię czy choćby socjologię. Fakt, że często nie nadążają za zmianami cywilizacyjnymi, ale w przeciwieństwie do lewaków nie są kompletnie oderwani od rzeczywistości i nie próbują jej zaklinać bo im nie odpowiada. Prawactwo może spowalniać postęp, ale lewactwo nas cofa.

shis434

2022-10-11, 02:13
Siriuz napisał/a:

Tia... Tylko lepiej rozumieją ekonomię, biologię czy choćby socjologię.


Co takiego? Przecież skrajni prawicowcy opierają swoje rozumowanie na fantazji człowieka o nazwie Bóg. Dla nich inteligencja i nauka to tematy obce. Chociażby odnośnie biologii nadal zaprzeczają ewolucji powołując się na na jakąś idiotyczną wiarę.
Siriuz napisał/a:


Fakt, że często nie nadążają za zmianami cywilizacyjnymi, ale w przeciwieństwie do lewaków nie są kompletnie oderwani od rzeczywistości i nie próbują jej zaklinać bo im nie odpowiada.


Rzeczywistość to obecny świat. To że Polska była inna 50 lat temu, to nie znaczy że taka ma być ciągle. Ludzie się zmieniają i politycy powinni to rozumieć. Jednak tępe religijne prawactwo tego nie rozumie.
Siriuz napisał/a:

T
Prawactwo może spowalniać postęp, ale lewactwo nas cofa.


Lewica walczy o tolerancję i wolność. To cechy inteligentnych i nowoczesnych ludzi, a prawactwo cofa kraj w czasy ciemnoty.

kris1978

2022-10-11, 10:36
ZenObi napisał/a:

Czy twój umysł na poziomie dziesięciolatka (masz tyle? ) jest w stanie chwilkę wyłączyć wbudowane stereotypy, i zdać sobie sprawę że to nie kwestia lewactwa, prawactwa czy innego k***actwa, tylko ogólnego zj***nia umysłowego, zbliżonego prawdopodobnie do twojego? Odróżniasz wrodzony debilizm od nabytych przekonań ideologicznych?
A nie, przepraszam, chyba za trudne słowa. I tak pewnie nie zrozumiesz. Zapewne też za chwilę w komentarzach emocjonalnie się wypróżnisz...
P.S. Gdyby mi synek powiedział o czymś takim - a mówi mi o wszystkim co się dzieje w przedszkolu - o kurrr... wszystkie media miałyby temat na dwa dni. A prokuratorzy pchaliby się drzwiami i oknami.



Normalnie, zesrałeś się. To zwykła tłusta lewacka k***a. Z naciskiem na lewacka.

kulawiec

2022-10-13, 00:36
Widać, że zj***na ta babka umysłowo.


Jakby miała trochę oleju w głowie, to by wlazła i nasrała im na stole jeszcze.