18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latissimus

2023-07-30, 19:27
0dbytBiskupa napisał/a:

Żydzi to, Żydzi sro... Pada hasło "Żyd" i już się sadolowe polaczki prują. Takie zaskoczenie, że w każdej nacji są jacyś ch*je? W naszej też, nie zapominajcie o szmalcownikach, co za kasę wydawali Żydów i ukrywających ich Polaków w ręce Gestapo. I o Jedwabnem, choć pewnie zaraz jakiś urażony prawilny polaczek mi napisze, że to żydowska fałszywka.


To u nich norma. Poczytaj o talmudzie i różnych radach rabinów. P.s. Jedwabne to robota einsatzgruppe

Majles

2023-07-30, 21:11
VeIture napisał/a:

Jak miałem kilka lat to mi dziadek opowiadał o wojnie. Co wakacje spędzałem na działce z dziadkami 1-2 miesiące i dziadek na dobranoc mi opowiadał o wojnie. Pokazywał swoje medale z wojny, zdjęcia jakie przetrwały oraz co sądzi o żydach, niemacach i ruskich.
Więc nie, nie jestem zdziwiony bo to od 30 lat wiedziałem od naocznego świadka.
Wrzuciłem po prostu bo my stare byki już się robimy a na sadolu sporo młodych więc niech nie zapominają.
Nigdy nie zapomnę jak mi dziadek powtarzał, że niemców się bał ale ruskie go przerażały. Do końca życia nie zapomnę jak mi mówił jak kopał dół aby babcię schować jak ruskie pomyje szły bo ta j***na ruska pie**olona swołocz to k***a gwałcić, zabijać, plądrować i niszczyć tylko potrafiła. W różnej kolejności.
Niemiec miał rozkaz tylko strzelić i zabić. Ruskie to gwałciło, maltretowało, znęcało się, znów gwałciło, zabijało, gwałciło ponownie i potem paliło wszystko po sobie plądrując wszystko na swojej drodze.
Co do żydów to... ukrywał żydów z babcią narażając całą rodzinę na wybicie... i nie miał o nich dobrego zdania po wojnie.



Nie trzeba wojny przeżyć żeby mieć ch*jowe zdanie o polakach. Wystarczy tu żyć.

Wiewór

2023-07-30, 22:48
mynameisgod napisał/a:

ja oczywiście wierzę w holocaust, bo gdybym nie wierzył i zaprzeczał czy wątpił czy rewizjonował , brón Boże, to by mną się zajęła prokuratura, ale zostawię taki cytat, tłumaczone translatorem:
"Współczesna nauka żydowska mówi, że „komór gazowych” nie trzeba zamykać.
W lutym 1988 roku Fred Leichter, amerykański ekspert od komór gazowych, który budował komory gazowe do egzekucji przestępców, udał się do Polski wraz z żoną Karoliną, kamerzystą Jürgenem Neumannem, rysownikiem Howardem Millerem i polskim tłumaczem Tudarem Rudolphem, aby ustalić, czy komory gazowe były rzeczywiście cele w Auschwitz I, Birkenau i Majdanku zostały zaprojektowane jako miejsca egzekucji.
W obozie Birkenau (Auschwitz II) zbadał pomieszczenia znajdujące się w blokach B1a i B1b, które są przeznaczone na komory gazowe. W szczególności zbadał uszczelnienia ościeżnic w proponowanej komorze gazowej w bloku B1a.
Leichter nie tylko odkrył, że rzekomo śmiercionośny gaz z „komór gazowych” Oświęcimia nie nadawał się w swojej strukturze do zatrucia, ale także wykonał zeskrobiny ze ścian pomieszczenia do analizy chemicznej. Niezależne laboratoria amerykańskie nie znalazły w nich śladów trujących składników gazowych.
Na podstawie wyników wyprawy Fred Leichter sporządził raport, w którym stwierdził, że badane pomieszczenia nie mogły służyć do masowego mordowania ludzi, również ze względu na właściwości techniczne. Uzasadniając ten wniosek przytoczył szereg dowodów, wśród których wskazał również, że drzwi i okna nie były należycie ocieplone, nie było okablowania przeciwwybuchowego i wentylacji.
Eksperci od Holokaustu nazwali jego raport pseudonaukowym. Rząd niemiecki skazał Leichtera na 6 tygodni więzienia za zgłoszenie swoich odkryć technicznych podczas wykładu w Weisschim w 1991 roku. Grupy żydowskie wysyłały w Stanach Zjednoczonych oszczercze listy do jego klientów, więzień stanowych, żądając rozwiązania jego kontraktów.
Klasyczna praca naukowa Jean-Claude'a Pressaca na temat komór gazowych "Auschwitz: technika i działanie komór gazowych" (s. 493, art. David Olier) zawiera ilustrację, która pokazuje dokładnie te drzwi prowadzące z "komory gazowej" do krematorium . Żydzi z Sonderkommando pracują bez masek gazowych nawet przy otwartych drzwiach „komory gazowej”, w której nie ma wentylacji. Oczywiście otwarte okno w krematorium, otwarte obok drzwi, całkowicie radzi sobie z funkcją wentylacji trujących gazów. Tym samym żydowscy naukowcy przekonująco dowiedli, że kwestia plombowania drewnianych drzwi „komory gazowej” w teorii Holokaustu nie ma technicznego znaczenia. To właśnie ten ściśle naukowy wniosek społeczność naukowa całego świata postrzega dziś jako najbardziej wiarygodny."
A ty wierzysz? wierzysz w dobudowywane kominy w 1947 - żeby się trzymało kupy to co się nie trzyma ?



k***a nie wiedzialem ze sa szury co uwazaja ze nie bylo holocaustu. Dramat k***a. Internet jest zaglada dla inteligencji.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To jakiś fejk. Przecież żydów mordowali tylko Polacy.....



Bez przesady. Niemcy tez mieli jakis udzial

boguslaw1234

2023-07-30, 23:58
~VeIture napisał/a:

Jak miałem kilka lat to mi dziadek opowiadał o wojnie. Co wakacje spędzałem na działce z dziadkami 1-2 miesiące i dziadek na dobranoc mi opowiadał o wojnie. Pokazywał swoje medale z wojny, zdjęcia jakie przetrwały oraz co sądzi o żydach, niemacach i ruskich.
Więc nie, nie jestem zdziwiony bo to od 30 lat wiedziałem od naocznego świadka.
Wrzuciłem po prostu bo my stare byki już się robimy a na sadolu sporo młodych więc niech nie zapominają.
Nigdy nie zapomnę jak mi dziadek powtarzał, że niemców się bał ale ruskie go przerażały. Do końca życia nie zapomnę jak mi mówił jak kopał dół aby babcię schować jak ruskie pomyje szły bo ta j***na ruska pie**olona swołocz to k***a gwałcić, zabijać, plądrować i niszczyć tylko potrafiła. W różnej kolejności.
Niemiec miał rozkaz tylko strzelić i zabić. Ruskie to gwałciło, maltretowało, znęcało się, znów gwałciło, zabijało, gwałciło ponownie i potem paliło wszystko po sobie plądrując wszystko na swojej drodze.
Co do żydów to... ukrywał żydów z babcią narażając całą rodzinę na wybicie... i nie miał o nich dobrego zdania po wojnie.



Moi dziadkowie też to samo mówili.
Niemcy mieli rozkazy mordować konkretnych ludzi - ale przyszli, zrobili to co mieli zrobić i szli dalej albo też zostawali przez jakiś czas. A ruskie wpadły jak bydło i zachowywali się jak najgorsze bydło. A jak poszli to został smród, wszy i wszechobecny bajzel.

truna

2023-07-31, 00:05
VeIture napisał/a:

j***na ruska pie**olona swołocz to k***a gwałcić, zabijać, plądrować i niszczyć tylko potrafiła



Do dziś, nic się w tej kwestii nie zmieniło.

darek1234

2023-07-31, 00:13
panar3 napisał/a:

Nie zapominajcie nigdy, że tak jak Niemcy przed I WŚ, tak i Rosjanie przed rewolucją 1917 roku zachowywali się jak ludzie. Oba narody zostały wypaczone przez ścierwa komuchów-bezpaństwowców. Porządni ludzie zginęli w większości w wyniku czystek, głodu i terrroru a także wojny domowej w Rosji a później, niedobitki, szczególnie Rosjanie, Białorusini, Smoleńszczycy - czyli prawdziwi Słowianie zginęli w większości z rąk żydowskich sk***esynów, ich kolaborantów, i oddziałów zaporowych NKWD. To wojsko, co wyzwalało Polskę, to w 5% może byli Rosjanie, a reszta to Tatarzy, Kirgizi, i cała reszta hołoty z i zza Kałkazu. To samo u Niemców było póki sitwa hitlerowska, wspomagana i kierowana przez chazarskie jewrejstwo, całego narodu za mordę nie wzięła. Oba przypadki to zaszczuci ludzie i element wywrotowy plus pospolite kurestwo, złodzieje i bandyci na żołdzie z wyboru: gułag czy kula albo "w Polsze wojewat". Niemców Angole z rotshchildowskiego London City ograbiły do szczętu po I WŚ, Tak ciężko to, k***a zrozumieć?!
Gdzie się rozpanoszyła wścieklizna czerwonej zarazy tam i moralność i uczciwość, a nawet człowieczeństwo ch*j strzela w jedno pokolenie. Teraz jest to samo, ale durny nie zrozumie bo pusty ma łeb i propaganda wlewa się do łba jak sraczka. Stąd to uwielbienie dla Ukrów, pedałów, powszechne ukrywanie pedofilii, złodziejstwo etc. Upodleni i upadlani dalej ludzie już przestają być ludźmi i o to tym sk***esynom mieniącym się "elytami" świata chodzi.



Proponuję, żebyś zajrzał do literatury rosyjskiej sprzed rewolucji, zdziwisz się jak niewiele się zmieniło w ruSSkiej mentalności. Germańcy to zawsze były krwiożercze i władcze ch*je, również hitleryzm niewiele tu zmienił

mynameisgod napisał/a:

ja oczywiście wierzę w holocaust, bo gdybym nie wierzył i zaprzeczał czy wątpił czy rewizjonował , brón Boże, to by mną się zajęła prokuratura, ale zostawię taki cytat, tłumaczone translatorem:
"Współczesna nauka żydowska mówi, że „komór gazowych” nie trzeba zamykać.
W lutym 1988 roku Fred Leichter, amerykański ekspert od komór gazowych, który budował komory gazowe do egzekucji przestępców, udał się do Polski wraz z żoną Karoliną, kamerzystą Jürgenem Neumannem, rysownikiem Howardem Millerem i polskim tłumaczem Tudarem Rudolphem, aby ustalić, czy komory gazowe były rzeczywiście cele w Auschwitz I, Birkenau i Majdanku zostały zaprojektowane jako miejsca egzekucji.
W obozie Birkenau (Auschwitz II) zbadał pomieszczenia znajdujące się w blokach B1a i B1b, które są przeznaczone na komory gazowe. W szczególności zbadał uszczelnienia ościeżnic w proponowanej komorze gazowej w bloku B1a.
Leichter nie tylko odkrył, że rzekomo śmiercionośny gaz z „komór gazowych” Oświęcimia nie nadawał się w swojej strukturze do zatrucia, ale także wykonał zeskrobiny ze ścian pomieszczenia do analizy chemicznej. Niezależne laboratoria amerykańskie nie znalazły w nich śladów trujących składników gazowych.
Na podstawie wyników wyprawy Fred Leichter sporządził raport, w którym stwierdził, że badane pomieszczenia nie mogły służyć do masowego mordowania ludzi, również ze względu na właściwości techniczne. Uzasadniając ten wniosek przytoczył szereg dowodów, wśród których wskazał również, że drzwi i okna nie były należycie ocieplone, nie było okablowania przeciwwybuchowego i wentylacji.
Eksperci od Holokaustu nazwali jego raport pseudonaukowym. Rząd niemiecki skazał Leichtera na 6 tygodni więzienia za zgłoszenie swoich odkryć technicznych podczas wykładu w Weisschim w 1991 roku. Grupy żydowskie wysyłały w Stanach Zjednoczonych oszczercze listy do jego klientów, więzień stanowych, żądając rozwiązania jego kontraktów.
Klasyczna praca naukowa Jean-Claude'a Pressaca na temat komór gazowych "Auschwitz: technika i działanie komór gazowych" (s. 493, art. David Olier) zawiera ilustrację, która pokazuje dokładnie te drzwi prowadzące z "komory gazowej" do krematorium . Żydzi z Sonderkommando pracują bez masek gazowych nawet przy otwartych drzwiach „komory gazowej”, w której nie ma wentylacji. Oczywiście otwarte okno w krematorium, otwarte obok drzwi, całkowicie radzi sobie z funkcją wentylacji trujących gazów. Tym samym żydowscy naukowcy przekonująco dowiedli, że kwestia plombowania drewnianych drzwi „komory gazowej” w teorii Holokaustu nie ma technicznego znaczenia. To właśnie ten ściśle naukowy wniosek społeczność naukowa całego świata postrzega dziś jako najbardziej wiarygodny."
A ty wierzysz? wierzysz w dobudowywane kominy w 1947 - żeby się trzymało kupy to co się nie trzyma ?



Czyli świadkowie obozowi kłamali, tak? O rany...

Dziuraplex

2023-07-31, 03:11
VeIture napisał/a:

Jak miałem kilka lat to mi dziadek opowiadał o wojnie. Co wakacje spędzałem na działce z dziadkami 1-2 miesiące i dziadek na dobranoc mi opowiadał o wojnie. Pokazywał swoje medale z wojny, zdjęcia jakie przetrwały oraz co sądzi o żydach, niemacach i ruskich.
Więc nie, nie jestem zdziwiony bo to od 30 lat wiedziałem od naocznego świadka.
Wrzuciłem po prostu bo my stare byki już się robimy a na sadolu sporo młodych więc niech nie zapominają.
Nigdy nie zapomnę jak mi dziadek powtarzał, że niemców się bał ale ruskie go przerażały. Do końca życia nie zapomnę jak mi mówił jak kopał dół aby babcię schować jak ruskie pomyje szły bo ta j***na ruska pie**olona swołocz to k***a gwałcić, zabijać, plądrować i niszczyć tylko potrafiła. W różnej kolejności.
Niemiec miał rozkaz tylko strzelić i zabić. Ruskie to gwałciło, maltretowało, znęcało się, znów gwałciło, zabijało, gwałciło ponownie i potem paliło wszystko po sobie plądrując wszystko na swojej drodze.
Co do żydów to... ukrywał żydów z babcią narażając całą rodzinę na wybicie... i nie miał o nich dobrego zdania po wojnie.



Naucz się typie przecinki stawiać, bo k***a oczy bolą, paeudopatrioto j***ny w dupę.

Policeman

2023-07-31, 10:51
~VeIture napisał/a:

Jak miałem kilka lat to mi dziadek opowiadał o wojnie. Co wakacje spędzałem na działce z dziadkami 1-2 miesiące i dziadek na dobranoc mi opowiadał o wojnie. Pokazywał swoje medale z wojny, zdjęcia jakie przetrwały oraz co sądzi o żydach, niemacach i ruskich.
Więc nie, nie jestem zdziwiony bo to od 30 lat wiedziałem od naocznego świadka.
Wrzuciłem po prostu bo my stare byki już się robimy a na sadolu sporo młodych więc niech nie zapominają.
Nigdy nie zapomnę jak mi dziadek powtarzał, że niemców się bał ale ruskie go przerażały. Do końca życia nie zapomnę jak mi mówił jak kopał dół aby babcię schować jak ruskie pomyje szły bo ta j***na ruska pie**olona swołocz to k***a gwałcić, zabijać, plądrować i niszczyć tylko potrafiła. W różnej kolejności.
Niemiec miał rozkaz tylko strzelić i zabić. Ruskie to gwałciło, maltretowało, znęcało się, znów gwałciło, zabijało, gwałciło ponownie i potem paliło wszystko po sobie plądrując wszystko na swojej drodze.
Co do żydów to... ukrywał żydów z babcią narażając całą rodzinę na wybicie... i nie miał o nich dobrego zdania po wojnie.



Mój dziadek w 1940 ukrywał się z kolegą w krzakach i obserwował jak Ruscy ich rodziny rozrywają końmi i łańcuchami, w 1944 dotarł do Warszawy i wstąpił do AK, później do powstania, po upadku powstania poszedł walczyć dalej na północ w organizacji WiN, został wyklętym i mordował ruskich, dopiero przed śmiercią mówił, że nie chce już chodzić do kościoła ani się modlić, zabił tylu rosjan, że na pewno nie pójdzie do nieba.

Cudak

2023-07-31, 11:17
~VeIture napisał/a:

Wiedziałem, że wykupienie libańskiej subskrypcji adobe za ok 15zł/rok się do czegoś przyda i pokoloryzowałem dla was



Kolega z Libanu prosi o info ;D

~Velture

2023-07-31, 11:33
Policeman napisał/a:

zabił tylu rosjan, że na pewno pójdzie do nieba.


Poprawiłem literówkę ziomuś :ok:

Cudak napisał/a:

Kolega z Libanu prosi o info ;D



Już to usunęli bo ludzie masowo brali tam jako nauczyciel i roczna subskrypcja na nasze to było niecałe 20zł jeśli wpisałeś, że tam mieszkasz i jesteś nauczycielem oraz nazwę jakiejś uczelni rzeczywistej + zaznaczenie, że uczysz IT/MEDIA/VIDEO itp. a nie k***a humanistyki.
Kto wykupił to ma, niestety się nie przedłuży hehe ale rok jest.

0dbytBiskupa

2023-07-31, 12:36
darek1234 napisał/a:

Proponuję, żebyś zajrzał do literatury rosyjskiej sprzed rewolucji, zdziwisz się jak niewiele się zmieniło w ruSSkiej mentalności.


Tak, a najlepiej zacząć od Dostojewskiego. Wielki pisarz, ale niewielu wie jak bardzo nienawidził Polaków i gardził wszystkimi narodami wschodniej Europy. Typowy raszysta według dzisiejszych kryteriów.

darek1234 napisał/a:

Germańcy to zawsze były krwiożercze i władcze ch*je, również hitleryzm niewiele tu zmienił


Tak i widziałem to najlepiej podczas pandemii. Sporo wtedy jeździłem i w żadnym kraju ludzie nie gnębili się nawzajem z taką przyjemnością i oddaniem jak w Niemczech. Taki naród to piękny materiał na oprawców, każdy dyktator o takim marzy. Dać im tylko nowego Adolfa, a dobrzy, uczciwi Niemcy będą wykonywać wszystkie jego rozkazy bez pytania.

Cudak

2023-07-31, 16:07
VeIture napisał/a:

Poprawiłem literówkę ziomuś
Już to usunęli bo ludzie masowo brali tam jako nauczyciel i roczna subskrypcja na nasze to było niecałe 20zł jeśli wpisałeś, że tam mieszkasz i jesteś nauczycielem oraz nazwę jakiejś uczelni rzeczywistej + zaznaczenie, że uczysz IT/MEDIA/VIDEO itp. a nie k***a humanistyki.
Kto wykupił to ma, niestety się nie przedłuży hehe ale rok jest.



Dziękuję za info :)

Wojtek76

2023-08-01, 10:42
moja bliska znajoma, też straciła pra,pra dziadków za ukrywanie żydów, spalono ich wszystkich w domu,
smutne, ale już następne pokolenie o tej historii nawet nie będzie pamiętać,
dzięki za wrzutę

darek1234

2023-08-02, 15:08
0dbytBiskupa napisał/a:

Tak, a najlepiej zacząć od Dostojewskiego. Wielki pisarz, ale niewielu wie jak bardzo nienawidził Polaków i gardził wszystkimi narodami wschodniej Europy. Typowy raszysta według dzisiejszych kryteriów.
Tak i widziałem to najlepiej podczas pandemii. Sporo wtedy jeździłem i w żadnym kraju ludzie nie gnębili się nawzajem z taką przyjemnością i oddaniem jak w Niemczech. Taki naród to piękny materiał na oprawców, każdy dyktator o takim marzy. Dać im tylko nowego Adolfa, a dobrzy, uczciwi Niemcy będą wykonywać wszystkie jego rozkazy bez pytania.



Taki fragment:
"Fiodor Dostojewski czasami krzywo patrzył na rodaków Mickiewicza, ale głównie z powodu niemiłych doświadczeń życiowych związanych z hazardem. Był zapalonym hazardzistą, padał ofiarą szajek oszustów i szulerów. Czasami kanciarzami okazywali się Polacy. Może dlatego w jego dziełach natknąć się można na paskudne, pogardliwe wyrazy, takie jak "Polaczki". Ale wobec Niemców był jeszcze surowszy i na podstawie wypowiedzianych słów można by go łatwo uznać za wroga Niemiec. Albo Żydów, bo też ich czasami nie oszczędzał i irytując się na nich sięgał po soczyste zwroty. Ale łatka antysemity byłaby w jego przypadku naciągana. I na pewno nie był rusofobem. A przecież wielokrotnie piętnował Rosję."

kubol

2023-08-05, 12:06
Zydówka żydziorom żydzicą. Gorzej niz z murzynami...