18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sado piesek

Syn_Milionera • 2022-12-26, 21:41
Cwaniaczek.


psotna_cipka

2022-12-26, 22:49
Najlepszy na wszystkie dolegliwości jest psi smalec.

Podaje przepis znanej polskiej kucharki Magdy: Najwięcej smalcu jest ze starych i bardzo tłustych kundli. Na początku trzeba psa zmiękczyć kijem, żeby tłuszcz lepiej odszedł. Później oprawić i wrzucić do gotowania, aż wytopi się cały smalec.

Palce lizać.

vladok

2022-12-26, 23:23
psotna_c*pka napisał/a:

Najlepszy na wszystkie dolegliwości jest psi smalec.
Podaje przepis znanej polskiej kucharki Magdy: Najwięcej smalcu jest ze starych i bardzo tłustych kundli. Na początku trzeba psa zmiękczyć kijem, żeby tłuszcz lepiej odszedł. Później oprawić i wrzucić do gotowania, aż wytopi się cały smalec.
Palce lizać.



To raczej niedzielny rosół z tego wyjdzie zamiast smalcu

:-(

de...........rn

2022-12-26, 23:58
psotna_c*pka napisał/a:

Najlepszy na wszystkie dolegliwości jest psi smalec.
Podaje przepis znanej polskiej kucharki Magdy: Najwięcej smalcu jest ze starych i bardzo tłustych kundli. Na początku trzeba psa zmiękczyć kijem, żeby tłuszcz lepiej odszedł. Później oprawić i wrzucić do gotowania, aż wytopi się cały smalec.
Palce lizać.



To fakt że podludzie osiadłe na wiejskich regionach Polski kradną psy sąsiadom i je jedzą oraz wytapiają smalec. Nie rozumiem czemu ich nie wyłapali i nie uśpili (podludzi). Każde dziecko natarte psim smalcem, winno umrzeć bo jest popsute.

psotna_cipka

2022-12-27, 00:04
derhellsteStern napisał/a:

To fakt że podludzie osiadłe na wiejskich regionach Polski kradną psy sąsiadom i je jedzą oraz wytapiają smalec. Nie rozumiem czemu ich nie wyłapali i nie uśpili (podludzi). Każde dziecko natarte psim smalcem, winno umrzeć bo jest popsute.



Sam pewnie nacierasz ch*ja psim smalcem żeby choć chwilę stał.

smc

2022-12-27, 01:05
U mnie we wsi smarowało się zwykłym smalcem, jak to miastowi mówio jako lubrykanto :mrgreen:

Kamklo4215

2022-12-27, 04:22
psotna_c*pka napisał/a:

Sam pewnie nacierasz ch*ja psim smalcem żeby choć chwilę stał.



To jest k***a tzw "Podlaskie balsamowanie"

:-D

danielxc717

2022-12-27, 08:22
Czekałem aż ten kundel spadnie albo w żarciu będą szpilki i będzie zdychać powoli

Juzwa

2022-12-27, 08:42
derhellsteStern napisał/a:

To raczej niedzielny rosół z tego wyjdzie zamiast smalcu



Ale jak wystygnie, to na wierzchu zbiera się sam miodzik.

mazga50

2022-12-27, 18:12
Kolor sierści przypadkowy.