18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sadistic teraz

~Velture • 2014-02-21, 01:55
Jebie mnie ,że trafi to do sucharów ale zaczyna powoli mnie wk***iać to co się tutaj dzieje.

Co 2gi temat to jakieś poj***ne wyzwanie piwne - ch*j wie po co i na co ale pewnie z fejsa się to wzięło. Sam nie wiem bo nie mam fejsa.

Połowa pozostałych tematów to ta zj***na Ukraina. k***a mać ludzie jak chcecie posłuchać o ukrainie to właczcie dowolną stację informacyjną w tv.

Wchodzę w poczekalnię i wyzwanie piwne, odpowiedz na wyzwanie piwne, wyzwanie piwne, ukraina się pali, wyzwanie piwne, w ukrainie zabijają ludzi, wyzwanie piwne inaczej, wyzwanie piwne z wódką, ukraina znowu..... srać się tym na kolorowo da. Biedroń i Grodzki potwierdzą.

Tyle ode mnie bo już wk***ienie mnie przerosło i musiałem się wypłakać.
Można mnie już j***ć w komentarzach. Dziękuję za uwagę.

Dwarfu

2014-02-21, 07:24
Zatrudnię eksperta do spraw "Materiałów które powinny być na sadisticu", maksimum 12 lat, ból dupy mile widziany. Prosimy dzwonić pod numer 0700880999.

InnyName

2014-02-21, 07:26
Fakt, można by było zrobić jakiś zakaz piwnego shitu, rozumiem 1 temat z oddawaniem krwi, bo jednak może ktoś zobaczy i pójdzie, ale już widziałem pare takich, co do Ukrainy, dla mnie spoko, lubie rozp***uchy, a tutaj w porównaniu z TV wyłapuję się te lepsze filmiki.

Zanzazaar

2014-02-21, 07:40
Szeryfian napisał/a:

A co wolałeś jednak Syrię?


Pies j***ł jednych i drugich.
Sprawy na ukrainie to ich wewnętrzna sprawa, niech ją sami załatwiają. Myśleli, że ujdzie im to płazem? Dali się idioci podpuścić a teraz płacz, że do nich strzelają.
Powinniśmy oglądać stłuczki z Rosji a nie sprawy ukrainy. Problemy, to mamy swoje i jakoś ich nie rozwiązujemy.

Reginald911

2014-02-21, 07:43
@up Co do adminów to jest temat rzeka którego lepiej nie poruszać bo grozi to banem :/ Też parę moich tematów wylądowało w sucharach po 5 tudzież 10 minutach leżenia w poczekalni,nie wspomnę już o tym że wypie**alają tematy do było.pl nie uzasadniając tego ani nie wrzucając linka tematu który został zduplikowany :idzwch*j:

~Vuko

2014-02-21, 07:57
rafa97 napisał/a:

Masz 20-te, leć na główną. Mnie też już ostatnio cały ten sadistic wk***ia. To już moje któreś konto, bo po 2 miechach zazwyczaj zgarniam warna. Admini wpie**alają do sucharów połowę tematów bez czytania. Czasami jak mi się chciało, to wrzucałem ten sam temat kolejny raz i wchodził spokojnie na główną. Kusi mnie żeby napisać im coś takiego jak ten gościu ostatnio, co w godzinę wyłapał 1000 piw, ale te k***y bez honoru zamiast polemiki wolą klawisz del. Chyba wrócę do zakładów sportowych bo nudzi mnie już cała ta zabawa.


Jak czujesz się niedoceniony przez brak wirtualnych piw, to proponuje zapoznać się z jakimiś ofertami przedłużania e-penisów :roll:


Cytat:

To już moje któreś konto, bo po 2 miechach zazwyczaj zgarniam warna.


Dobrze wiedzieć, że mam do czynienia z ciemnotą, która ma problem z czytaniem (regulaminu zwłaszcza).

@Velture czas na krucjatę na wszystkich którzy to wrzucają na sadola 8-)

Wychodzi na to, że jak coś jest usuwane - jest źle. Jak moderatorzy to zostawiają w spokoju - też źle :P

Mnie też wk***ia neknomination, dlatego po prostu użyłem do tego specjalnego narzędzia. O ile wiem to prawie wszyscy mają taką opcję. Gimnastykuje sobie środkowy palec prawej ręki scrollując dalej.

Xadamoon

2014-02-21, 08:13
Sorry, taki mamy klimat :(


~tip.top

2014-02-21, 08:25
rafa97 napisał/a:

Kusi mnie żeby napisać im coś takiego jak ten gościu ostatnio, co w godzinę wyłapał 1000 piw, ale te k***y bez honoru zamiast polemiki wolą klawisz del.


Nie ma sensu polemizować z kimś, kto w ten sposób o nas pisze...

Reginald911 napisał/a:

@up Co do adminów to jest temat rzeka którego lepiej nie poruszać bo grozi to banem :/


Jak piszesz z sensem bez zbędnych inwektyw jak użytkownik powyżej to nic Ci nie grozi.

Reginald911 napisał/a:

Też parę moich tematów wylądowało w sucharach po 5 tudzież 10 minutach leżenia w poczekalni,


Jak coś jest wybitnie suche to po co ma zalegać w poczekalni?

Cytat:

nie wspomnę już o tym że wypie**alają tematy do było.pl nie uzasadniając tego ani nie wrzucając linka tematu który został zduplikowany


Nie mamy obowiązku podawania linków do wszystkich dubli.

Songo Master

2014-02-21, 08:25
Gdybym miał pieniądze które pozwoliłbym mi spełnić jeden taki mały cel. To wynająłbym informatyków bardzo dobrych, którzy wyłapali by tych wszystkich śmieci z sadistica i znaleźli adresy zamieszkania. Wtedy wynająłbym z 10 osób, jakiś kryminał który za 100 zł zabił by swoją matkę a za kilka tysięcy złoty to ho ho ho. I zacząłbym jeździć po Polsce i odwiedzać tych wszystkich cwaniaczków adminów, moderatorów, trolli itp. Po zakończonej akcji robiłbym zdjęcia obitych mord tych oto ofiar i wystawiał na sadistica. Wtedy większość ludzi myślących, tych co mają na prawdę coś do przekazania na tej stronie była by usatysfakcjonowana z tych czynów i po cichu cieszyła. Odkąd spotkałem się z chamstwem nie wierze już w sadistica i jego dobrą przyszłość skoro gnębi się swoich to nie ma sensu wspierać ten portal ale tylko obserwować co się będzie działo na przestrzeni lat. Wiele osób jest tutaj ale nie komentuję nic bo razi ich taka bieda umysłowa jaka tutaj panuję. Czasami zdarzają się perełki ale to rzadkość. Czarny humor?

rysiek0

2014-02-21, 08:34
tip.top...
już nie pie**ol że jak ktoś Cię skrytykuje to to przyjmujesz na klatę...
było już parę takich osób i ich zbanowaliście bo wyrazili swoje zdanie...
mięczaki z wasi tyle :D

kam332

2014-02-21, 08:34
właśnie jest po po poczekalnia, żeby trochę przesiać te wyzwania piwne i ukrainę, żeby co drugi post nie był o tym na głównej.

rafa97

2014-02-21, 08:45
To my tworzymy sadistic a nie moderatorzy. Paniali?

headshot666

2014-02-21, 08:46
@Velture

Dobrze gadasz piwko leci !

~tip.top

2014-02-21, 08:55
rysiek0 napisał/a:

tip.top...
już nie pie**ol że jak ktoś Cię skrytykuje to to przyjmujesz na klatę...


Rzadko się zdarza, że ktoś mnie tu krytykuje... Przejrzyj sobie historię moich warnów i zobaczysz, ze prawie w ogóle ich nie stawiam. Nie mam też w zwyczaju wdawać się w jakieś głupie dyskusje i kłótnie z użytkownikami.

rysiek0 napisał/a:

było już parę takich osób i ich zbanowaliście bo wyrazili swoje zdanie...
mięczaki z wasi tyle :D


Za innych moderatorów nie odpowiadam i nie mówię im co mają robić więc proszę nie generalizować.

rafa97 napisał/a:

To my tworzymy sadistic a nie moderatorzy. Paniali?


Masz rację... i dlatego poziom jest taki jaki jest :roll:

Fakerę

2014-02-21, 09:00
rysiek0 napisał/a:

tip.top...
już nie pie**ol że jak ktoś Cię skrytykuje to to przyjmujesz na klatę...
było już parę takich osób i ich zbanowaliście bo wyrazili swoje zdanie...
mięczaki z wasi tyle :D



Jak już to nie banujemy z byle powodu, użytkownik otrzymuje warna, bądź bana za ewidentne przegięcie np. wypie**alanie,sp***alanie i innego rodzaju chamskie obrażanie. Jest regulamin który jasno mówi o tego typu występkach. Za krytykę nikt nigdy nie dostał ot tak warna.

z3r0c00l1337

2014-02-21, 09:12
Spokojnie zaraz jakaś 18 letnia p*zda założy temat z filmem ali g albo ace ventura bo go tutaj nie było i wam sie humorek polepszy bo to doskonałe filmy komediowe !!