18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sadistic samsung

arkadoss • 2010-12-14, 15:04
Ci z samsunga też pewnie wchodzą na sadola :roll:

Sadisticc

2010-12-14, 23:03
arkadoss napisał/a:

@up

no tak mam

ps. twoja matka kazała Ci przekazać że się spóźni bo wyszła ode mnie o 19



22 lata i jeździ po rodzinie -,-. Zmień tą datę na bardziej realną, jesteś rażąco głupi, pewnie ledwo w 2 klasie gimnazjum jesteś czy innego burdelu, że takie teksty prawisz.

arkadoss

2010-12-14, 23:47

Info: jebie mnie co se tam pie**olicie, bo daje se k***a rękę uciąć że w twarz byście tego nikomu nie powiedzieli bo nie macie jaj. Na pewno nosicie okulary albo bluzy z Burtona i przy kolegach opowiadacie dowc**y z sadistica i uważają was za fajnych co tak na prawdę jest błędem. Przez takich jak Wy na sadisticu można znaleźć filmy jak ktoś śpiewa ch*jową piosenkę albo robi coś niezwykłego co - o jezu - nie jest sadystyczne nawet dla starych bab. Więc zamknij k***o mordę mówiąc że chodzę do gimnazjum (mam 22 lata i pracuję) i obrażając się że komuś własnie zgwałciłem starą. Bo to własnie TY nie pasujesz do tego portalu.

~tedwaha

2010-12-14, 23:51
Piwo jak tylko zobaczyłem ze sciągają obudowe z wiatraka

hunter321a

2010-12-15, 00:06
No k***a myślałem że na końcu go ładnie zmieli :homer:

Sadisticc

2010-12-15, 17:18
arkadoss napisał/a:


Info: jebie mnie co se tam pie**olicie, bo daje se k***a rękę uciąć że w twarz byście tego nikomu nie powiedzieli bo nie macie jaj. Na pewno nosicie okulary albo bluzy z Burtona i przy kolegach opowiadacie dowc**y z sadistica i uważają was za fajnych co tak na prawdę jest błędem. Przez takich jak Wy na sadisticu można znaleźć filmy jak ktoś śpiewa ch*jową piosenkę albo robi coś niezwykłego co - o jezu - nie jest sadystyczne nawet dla starych bab. Więc zamknij k***o mordę mówiąc że chodzę do gimnazjum (mam 22 lata i pracuję) i obrażając się że komuś własnie zgwałciłem starą. Bo to własnie TY nie pasujesz do tego portalu.



dawaj, więcej wyżyj się jeszcze na forum i uwolnij wszystkie negatywne emocje, a potem idź do psychologa albo zamknij się w szczelnym pomieszczeniu bo jesteś zdrowo pie**olnięty.