18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

luxpiotr

2023-01-15, 20:00
Do gołębi nic nie mam. Szkód mi nie robią, za to te cwe*owate kawki niszczą wszystko. Nawet łażą po grządkach i wyciągają młodą cebulę, ch*j wie czemu, może dla zabawy. Dziobią czereśnie, jabłka. Wyjadają psu żarcie.
W tym roku chyba kupię sobie wiatrówkę i zajmę się problemem osobiście... :feler:

Geraldinio

2023-01-15, 20:12
Typowy klasyczny scenariusz z polskiego patoblokowiska: Wstawiony Sebix szuka zaczepki, znalazł jakiegoś ujaranego nerda i zaczyna go napie**alać. Przychodzi Karyna, próbuje go pogonić, ale za trzecim razem się poddaje, strzelając focha: ch*j z tobą, ja ci paczki więcej do Wronek nie wyślę.

ramzes213

2023-01-15, 22:23
Szanuje gołębie kiedyś gołębie były jak esemes utotowaly dużo ludzi w czasie wojny i powinny zasłużyć na dobre traktowanie

JamPawel

2023-01-15, 22:44
Kiedyś oglądałem podobna scenkę: kot poturbował gołębia, zostawił go że złamanym skrzydłem i położył się nieopodal, chyba chciał sobie odpocząć. Tymczasem goleniem zainteresowały się trzy sroki. Kota się nie bały kompletnie, a kot sobie leżał i z zainteresowaniem obserwował rozwój wypadków, nie mając nic przeciwko stokom.

Pfciuki

2023-01-15, 22:58
luxpiotr napisał/a:

Do gołębi nic nie mam. Szkód mi nie robią, za to te cwe*owate kawki niszczą wszystko. Nawet łażą po grządkach i wyciągają młodą cebulę, ch*j wie czemu, może dla zabawy. Dziobią czereśnie, jabłka. Wyjadają psu żarcie.
W tym roku chyba kupię sobie wiatrówkę i zajmę się problemem osobiście...



Lepiej ze sobą skończ, bo ptaki są mądrzejsze od Ciebie i robią Cię jak chcą

grubyzhuty

2023-01-15, 23:19
Pisz po polsku ty daunie j***ny

mauser

2023-01-15, 23:41
co za ciul te pedalskie jezdzidło tam postawił

Sraj1

2023-01-16, 00:18
Tak właśnie wygląda śmierć zwięrząt "na wolności". One prawie nigdy nie umierają we śnie we własnym łóżku, tylko najczęściej właśnie jak są już chore i słabe i nie są w stanie uciec drapieżnikowi. Szczęście to mają jak się trafi duży gabarytowo i je od razu zabije, ale często jest tak, że zaczyna je zżerać jakiś mały który w normalnych warunkach by w ogóle nie podszedł i najczęściej jest to powolne zżeranie żywcem. To jest 100% natura. Nawet ta zmywara pie**oląca coś za uszami.


smc

2023-01-16, 00:21
"It's the ekologia, stupid!" - D.F. Rooseveelt 1939r.

Megatrans666

2023-01-16, 03:23
I bardzo k***a fajnie, j***ć to latające i stające wszędzie ścierwo, ludzi którzy to karmią też. A opaska odblaskowa w takim miejscu na rowerze to trochę bezsens.

SpeedyG

2023-01-16, 05:23
Typowa baba jest typowa- "ić coś zrub bo mi korona spadnie z głowy".

Leatherface

2023-01-16, 09:50
Jak zwykle smoluchy nie potrafią przejść obojętnie koło jasnego...

lacrimal

2023-01-16, 10:21
Same patałachy co to biologie widzieli tylko w zepsutym jogurcie.
Przecież to sierpówka, czysty ptak, nie sra tam gdzie je.

NosaczPL

2023-01-16, 15:58
luxpiotr napisał/a:

Do gołębi nic nie mam. Szkód mi nie robią, za to te cwe*owate kawki niszczą wszystko. Nawet łażą po grządkach i wyciągają młodą cebulę, ch*j wie czemu, może dla zabawy. Dziobią czereśnie, jabłka. Wyjadają psu żarcie.
W tym roku chyba kupię sobie wiatrówkę i zajmę się problemem osobiście...



j***ć gołębie j***ne latające obsrańce ,Kiedy nie wypucuje auta to k***a głupia nasra ! ptuuuuu