18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadistic bawi i przestrzega...

~DMT • 2017-08-04, 19:59
...przesadzisz z kwasem, to trafisz do nieba... :ciasteczkowy:

~Velture

2017-08-05, 00:07
Karsa napisał/a:

@up
Pod powiekę. Podobno szybciej działa i wrażenia wizualne wtedy lepsze niż jak bierzesz kartonik pod język aczkolwiek nie pisze tego z doświadczenia tylko tyle słyszałem. Niby dobry kwas jest bezpieczny dla oka ale nie zaryzykowałbym choćby niewiem jak się diler zarzekał, że dobry.


ch*ja tam prawda. Może ci zadziała max 10min szybciej niż pod język ale co to 10min jak się j***niec ładuje ponad 2 godziny a efekty psychodeliczne osiągają szczyt nawet po 3 godzinach a wcześniej jest reakcja fizyczna tylko. Może i wrażenia są lepsze bo pod językiem trzymasz godzinę i połykasz a tak to ktoś może trzymać dłużej. Tak czy srak wątpię aby trzymanie w oku papierka należało do przyjemnych doznań. No ale są ludzie którzy maczają tampon w wódce i wkładają w dupsko więc na każdą truciznę znajdzie się jakiś pojeb który zrobi to efektywniej kosztem normalności.
Baba coś musiała innego zapie**olić, że tak ją poskładało bo po zwykłym kwasie tak by się nie skończyło. Nawet po 2 listkach.
Pewnie się nawciągała, nachlała i piguł nażarła w międzyczasie (a piguły też mają spore opóźnienie więc często ludzie łykają kolejną bo myślą, że nie działa).

Diux

2017-08-05, 00:21
Uważam że twarde narkotyki powinny być legalne i sprzedawane po niskiej cenie.
Patuchy by 15ki nie dożywały. Wyobrażacie sobie jakby było pięknie? :D

Loki's

2017-08-05, 00:29
bralem kiedys, ale kartonik na 2 osoby i pod jezyk :D i spoko bylo

Sist

2017-08-05, 00:37
@UP Dodam, że władze powinny dodatkowo wziąć przykład z producentów gier online i tworzyć coś na kształt shadow sewrwerów - serwerów, gdzie po cichu wrzucani są sami hakerzy i trolle. W skrócie: powinni raz na pokolenie organizować mega imprezy, gdzie koks sypie się garściami, wóda leci z kranów w kiblach, a piguły leżą przy barze jak orzeszki. Oczywiście wszystko powinno być streamowane (zwłaszcza streamy z afterów). Słupki oglądalności by wyjebywały monitory. Potem kampania społeczna, informująca że wszyscy mają być cicho, bo nie uda się zrobić imprezy za 20 lat. To by było lepsze niż rzymskie igrzyska z lwami.

mlecz1323

2017-08-05, 00:42
@ Imperator_Jan
no ohydna jest

agt91

2017-08-05, 00:42
pospolity debil jakich pelno. jesli zdechla, to mam nadzieje, ze na tej ulicy, a nie w szpitalu, w ktorym ktos musialby sie zajmowac takim szlaufem bez wyobrazni

wzl_1946

2017-08-05, 00:58
Jednej ściery mniej :-)

Shaggy2631

2017-08-05, 01:08
Selekcja naturalna. Po kiego grzyba ten transwestyta się tak truł? Nawet ja wiem, że nie wolno narkotyków brać.

LordGuciol

2017-08-05, 01:31
Diux

Dlatego są nielegalne bo jak patologia umrze to kim rząd będzie manipulował?

farah398

2017-08-05, 11:37
Można przesadzić z LSD? Może ona też coś innego wzięła i od tego zaliczyła zgon?

gremlin1982

2017-08-05, 11:59
Kwas na dyskotece?! Nie polecam! Tryba najlepiej zajebac w plenerze w jakims ustronnym miejscu zdala od miejskiego zgrzytu. To całkiem inna bania, ktora wymaga dobrego towarzystwa i odosobnienia. Nie jest ważne czy da sie go do oka czy do buzi i tak trzeba czekac 2 godziny aż bania wejdzie. Po dobrym całym tripie jazda trwa kilkanaście godzin ( hoffman 2000 jednostek), ale jeden na trzech tez daje radę, fajnie wchodzi na lache :mrgreen: Ostrzegam nowicjuszy cały kwas na raz wypie**ala w kosmos okrutnie, radzę zaczynac od 1/3 albo od 0,5.

carper

2017-08-05, 13:23
Uwaga, jestem ekspertem.
To nie mogło być samo LSD ponieważ, kwasu nie da się przedawkować, aby wystąpiło bezpośrednie zagrożenie życia. Tam musiały wjechać mocniejsze tematy, a obstawiam metaamfetaminę, lub lewe piguły. Wiele wskazuje na udar/wylew bo wtedy często oczy wykręcają się w kierunku uszkodzenia w mózgu co by też tłumaczyło te drgawki. Tak ćpałem, tak jestem ratownikiem medyczny, ale nie pracuję tylko potrzebowałem papierka.

~Velture

2017-08-05, 14:34
carper napisał/a:

Uwaga, jestem ekspertem. (...) obstawiam metaamfetaminę (...)


Niezmiernie mnie wk***ia "METAAMFETAMINA".
Jedyne co mnie bardziej wk***ia jak ktoś coś mówi to kiedy pada 'bynajmniej' zamiast 'przynajmniej'.
Metamfetamina.

ssaved

2017-08-05, 20:45
Niby lsd nie da się przedawkować

Loki's

2017-08-05, 21:33
ale ch*jowy trip może być, ja tak nie miałem nigdy po niczym jakoś przej***nie źle, ale jak to mówią "wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną bo tylko dawka czyni truciznę" czy jakoś tak