18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sabaton wersja Smoleńska

BiałyRanger • 2011-05-12, 14:43

Kto jest słaby z angielskiego to jego strata

Cryan

2011-05-13, 09:03
:| i znów piękny poziom jak na jm.

Dajcie sobie siana k***a ze smoleńskiem jak was ch*j to obchodzi. Dużo jeszcze będę oglądał kretynów, którzy myślą, że są zabawni?

galiniak

2011-05-13, 09:36
Przypie**alacie się. Dobra parodia, można się pośmiać...

Chociaż nie, lepiej k***a ponarzekać. I dać piwo jakiemuś hejterowi, co wrzucił obrazek z Pulp Fiction i jest cool.

settogo

2011-05-13, 13:07
Szczerze mówiąc to wcale mnie nie cieszy, że jakieś brudasy z zagranicy szydzą z Polski. Wszystko fajnie, ale jakoś młodzież zagubiła swój patriotyzm, nie mówię tu o nacjonalizmie. Nie lubiliśmy kaczora itd, więc nie można powiedzieć że plują nam w twarz. Ale jeśli nawet ktoś plułby nam w dupę to też nie powinniśmy się tym jarać bo to pedalstwo. Pedalskie jest jaranie się właśnie czymś takim. h*j z tym, tragedia tragedią, zwykły szereg błędów, samolot się rozwalił i tyle. Szkoda że zginęli w nim również ludzie którzy byli zasłużeni dla Państwa Polskiego, którym powinniśmy oddać cześć. Ale ideały nic nie znaczą, młodzi mają gdzieś autorytety i wolą jarać się życiem w Londynie....

smagal

2011-05-13, 14:05
settogo półgłówku - to nie Sabaton nagrał - to parodia... nagrana przez Polaka.

settogo

2011-05-13, 14:09
@smagal

Obrażasz mnie, mówiąc do mnie półgłówku, bo nie rozróżniam skandywaskiego ryczenia od polskiego? A who fuckin cares? Tak czy siak swoje obelgi zatrzymaj sobie dla siebie, jeśli nie wytrzymujesz stresu związanego z maturami :)

No i jeśli zrobił to Polak, to gratuluje mu zrobienia z siebie błazna, bo szydząc z godła wyszedł na totalnego ignoranta, któremu podpowiada TVN i polityka jest jego jedynym życiem. Esz kierwa...

konradssc

2011-05-13, 14:37
@BiałyRanger za to, że tu to wrzuciłeś powinna być wpie**ol, a druga dal tego co to nagrał bo to jest obraza zaspołu, który z szacunkeim śpiewał i nadal śpiewa o Polskim bohaterstwie w czasie II Wojny Światowej. Obraza dla Polski. Ja pie**ole i to idzie w świat, by to h*j strzelił...

Exoone

2011-05-13, 14:40
k***a ilu jeszcze debili napisze, że to sabaton nagrał tę piosenkę...

smagal

2011-05-13, 17:08
@ settogo

śpiewają tylko po angielsku to po 1. - skoro dla ciebie angielski to skandynawskie ryczenie po pozdrawiam.

po 2. stres związany z maturami? :D dobre

settogo

2011-05-14, 02:06
No tak smagal, kto moglby pomyslec ze to jest po angielsku...

Wyrocznia

2011-05-16, 15:29
longlong7 napisał/a:

co to jest ten smoleńsk?



Taka kanapka

Tak ps, czy tu nikt już k***a nie słucha Sabatonu? żeby nawet nie wiedzieć jaki głos ma Joakim(Wokalista)...