18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sabaton

Pan_Marszałek • 2013-03-10, 12:09
Zespół Sabaton odwiedza obóz Auschwitz-Birkenau

Gracjan

2013-03-10, 16:50
to był polski obóz zagłady a nie niemiecki

RaV8

2013-03-10, 17:02
Dałbym dwa piwka, ale się nie da: jedno za Sabaton, drugie za powtórkę z historii.

Macary

2013-03-10, 17:20
Jeśli Sabaton to tylko te 2 utwory o Polsce i Polskich bohaterach:

Bitwa pod Wizną, czyli 40:1





i powstanie Warszawskie, czyli Uprising


slawekfmx

2013-03-10, 17:22
a na jasną górę kiedy wpadają? bo jeszcze chyba tam nie byli ;p

Kov

2013-03-10, 17:46
Sabaton to beznadziejny zespół muzyczny. Wokalista nie umie nawet śpiewać a ich muzyka jest prosta i banalna. Byłem ostatnio na ich koncercie nawet, bo może na żywo chociaż są fajni - nie, nie są. Największe gówno na jakim byłem. Niestety.

Ranger

2013-03-10, 17:47
Wyobraźcie sobie, jak zajebistym miejscem na koncert Sabatonu lub Slayera byłoby Auschwitz...

Niestety z jednej strony Polska jest jeszcze zbyt dużym ciemnogrodem(co dzisiaj PiSiory udowodniły rzucając się o program kabaretu Limo...) na coś takiego. Z drugiej strony polscy fani nie mogliby się powstrzymać przed zaśmieceniem obozu puszkami po piwie i zdemolowaniem czegoś cennego.

kristoss

2013-03-10, 17:56
Qrwa, ile jeszcze tego spuszczania się nad sabatonem będzie? jeszcze się łysej, pseudo patriotycznej (a w rzeczywistości komicznej) części gimnazjum nie znudziło?
A historii to się uczyć z książek a nie uproszczonej, skróconej do 3-4 minut napie**alance na scenie..

Blade ziele

2013-03-10, 18:09
Kiedy obóz wnawia swoją działalność? Wydaje mi się, że mieliby sporo pracy a i do muzułmanów można by powysyłać zaproszenia (wiecie: spa(lić), darmowy tautaż, pidżamka) i zobaczylibyście jakby się kotłowało od chętnych pod bramą :)

Dzoyo

2013-03-10, 18:15
PartyzantPL napisał/a:

Za Sabaton zawsze piwko.
Szkoda tylko, że to Szwedzi pokazują nam naszą historię, a nie my sami niej dociekamy.



A tam pie**olisz ;)


Arische

2013-03-10, 21:45
Akurat miałem napisać o Horytnicy. Fakt , że "Szabaton" grają całkiem dobrze ale na scenie polskiej jest od groma zajebistych zespołów prawiących o naszej historii , o choćby Horytnica lub Gammadion ( co z tego , że troche zalatują naziolstwem ).

terrrapeuta

2013-03-11, 09:54
cały ten sektor wziąłbym w p*zdu zjarał w tym piecu....

Siemin

2013-03-11, 19:09
Jak mnie wk***ia ten j***ny sra baton, wszędzie o nich głośno bo mają dwie piosenki o Polsce, a tak naprawdę ten zespół to muzyczna bieda i wiocha w metalowej kamizelce. No ale kinder metalowcy to kupują i się jarają, szkoda tylko, że średnia wieku fanów sra batona to 16 lat. Polecam zainteresować się polską sceną muzyczną bo jest sporo kapel, które śpiewają o historii polski. No ale ch*j sam baton lepszy bo bardziej wypromowany, cudze chwalicie, a swojego nie znacie.