18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są trzy rodzaje mężczyzn

1.Michal • 2017-06-11, 11:25
I dwie kategorie: szczęśliwi i w związku


mygyry

2017-06-11, 11:39
Pani w środku nosi cycki za trzy pozostałe :amused:

KillerLaugh

2017-06-11, 11:44
Ten po środku idzie na ilość, po lewej na jakość, po prawej też trzyma swoją połówkę. Prawdziwy przegryw robił zdjęcie.

Amur

2017-06-11, 11:57
młody z prawej swój chłop,
podupi i nara idzie na piwko na ch*j mu ogon i obiad sam się nie zrobi a niech przesoli albo niech poda za gorące to ja pie**ole ręka ciężka

level1989

2017-06-11, 13:14
@up
ciężka to jest Twoja wypowiedź...

T0B1

2017-06-11, 17:14
@up
Ciesze się, że się chłopaki samotnością nie załamujecie i dzielnie staracie znaleźć pozytywy nie posiadania kobitki u boku - tak trzymać 8-)

_R...........s_

2017-06-11, 19:18
No i ch*j, przynajmniej gość jest szczęśliwy. Najgorsza jest sp***olona młodość przez toksyczny związek. Oczywiście nie każdy taki jest, ale ileż k***a młodych kawalerów się oszczędzało, nie chodziło na imprezy, czy na piwko z kolegami, bo baba nie pozwalała, a po paru latach i tak ch*j strzelał związek, bo babie coś nie pasowało.

Pamiętajcie sadole, nie każda narośl na waginie jest idealna, część gotowa zatruć wam życie, dlatego czasem lepiej sobie podarować i cieszyć się życiem.

@up
A co to k***a, jakiś cel posiadać stale babę, najlepiej w wieku 20 lat jebnąć dzieciaka, kredyt na 30 lat, i j***nie do śmierci? Czy to naprawdę cel życia wg ciebie?

Niech się k***a każdy realizuje na swój sposób, po ch*j próbujecie wpie**alać się w cudze życie i pouczać.

wulfgarval

2017-06-11, 19:35
Już dawno widziałem to na jbzd i innych kwejkach, mówię spoko, warto udostępniać. Ale nie przyszło mi do głowy, żeby wrzucać to tutaj. To jest Sadistic do ch*ja.

Noemi1998

2017-06-11, 21:31
a na serio było tak że fotke zrobił partner tego po prawej!

licho_nie_spi

2017-06-12, 03:26
prawda jest taka,że każdy ma w sobie wszystkich trzech :D . Jak związek-jakość, bawić się-ilość a jak pić to pić :D :lol:

T0B1

2017-06-12, 07:57
_RottenFetus_ napisał/a:


@up
A co to k***a, jakiś cel posiadać stale babę, najlepiej w wieku 20 lat jebnąć dzieciaka, kredyt na 30 lat, i j***nie do śmierci? Czy to naprawdę cel życia wg ciebie?

Niech się k***a każdy realizuje na swój sposób, po ch*j próbujecie wpie**alać się w cudze życie i pouczać.


Ah, sadolowy pustelnik :-P No jeśli dla ciebie kobieta to tylko worek do r*chania z ryzykiem zajścia w ciążę, to rzeczywiście nie ma sensu, żebyś w jakiś związek wchodził - od czego masz Renatą :mrgreen: PS Antykoncepcja, obiło się o uszy?
No i kto ci się tutaj w życie wpie**ala albo cię poucza?

PaVV

2017-06-13, 07:43
Cztery pary, nic dziwnego. Też mamy taką paczkę wymieniamy się dziewczynami i je r*chamy jak kto chce, czasem jeden z nas wali 4 partnerki a czasem 4 laski walą jednego. Tyle, a Wy tworzycie jakieś zboczone historyjki. Ważna jest przyjaźń i zaufanie :D