18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są rzeczy bezcenne

freaky • 2020-07-29, 22:03
Dziennikarz oferuje Palestyńczykowi 1000 dolarów za pocałowanie flagi Izraela.


Dodam, że 1 000 $ to mniej więcej roczne PKB na mieszkańca w Autonomii Palestyńskiej (Stefa Gazy to zaledwie 600 $).

kampton

2020-07-29, 23:07
Polacy sprzedali się za 500 zł. A wy mówicie o 1000$. :)

KaprysLosu

2020-07-29, 23:09
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Skoro opieramy się o podejrzenia.... Podejrzewam, że pie**olnięty jesteś.



aaa, tak chcesz prowadzić wymianę zdań, w odniesieniu do ciebie akurat podejrzeń już nie mam... jakby były organizowane zakłady, to obstawiałbym, że zgodziłbyś się wydupczyć przez jakąś małpę za jakieś średniej klasy szwabskie auto... No to pogadaliśmy...

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-29, 23:12
kampton napisał/a:

Polacy sprzedali się za 500 zł. A wy mówicie o 1000$.



k***a jaki ty jebnięty jesteś jak porównujesz te dwie kwestie. Pocałowanie flagi śmiertelnego wroga, a oddanie głosu na PIS, często z pełnym przekonaniem... I piszę to jako człowiek, który nigdy na PIS nie głosował i nie zamierza.

KaprysLosu napisał/a:

aaa, tak chcesz prowadzić wymianę zdań, w odniesieniu do ciebie akurat podejrzeń już nie mam... jakby były organizowane zakłady, to obstawiałbym, że zgodziłbyś się wydupczyć przez jakąś małpę za jakieś średniej klasy szwabskie auto... No to pogadaliśmy...



Brawo geniuszu.

kawior2007

2020-07-29, 23:21
Dziennikarz czy youtuber, bo wygląda jak pryszcz

Kostor

2020-07-29, 23:48
crossdressphyxia napisał/a:

1000 dolców, na dzień dzisiejszy 3,700 zł mniej więcej. Mi to przy ch*ju i bym pocałował. Ani moje myślenie się nie zmieni, ani krzywdy nikomu nie robię, Ludzie bez mrugnięcia okiem za 100 zł by Ci przyj***li.



myslalem, ze na koncu dasz slowo "obciagneli". Zachowalbys wtedy sens calej wypowiedzi

wilkoala

2020-07-30, 00:16

KaprysLosu napisał/a:

mówię o swoich podejrzeniach a nie faktach, można upolować jednego godnego, ale pozostałe 100 razy więcej osób tak się nie zachowa... I dzięki takiej prostej manipulacji nabieramy przekłamanej oceny całego społeczeństwa. Tylko do tego zmierzałem.... Wystarczy sobie wyobrazić wojnę o spadek w rodzinie... i wówczas łatwiej zrozumieć "przyzwoitość ludzką"



Co za bzdurne porównanie, pozujesz na cynika?
Myślisz że dzięki takiej pozie wydasz się bardziej inteligentny?
Przykłady jakie podajesz mają się nijak do realiów w Palestynie i tego co żydki tam wyprawiają, nie możesz też przyrównywać dzisiejszego pokolenia w naszym kraju i
Palestyńczyków.
Mój dziadek do końca życia gdy tylko usłyszał język niemiecki, to instynktownie włączał combat mode, gotowy dosłownie zapie**olić źródło dźwięku.
A wcale nie był jakimś nieustraszonym koksem, tylko zwyczajnym gościem który przeżył popie**olone czasy.
Gdyby w latach powojennych podszedł do niego Hans i zaoferował mu nawet i milion marek za pocałowanie swastyki, to by go zaj***ł młotkiem, butelką czy co by tam miał pod ręką.

polakwrocek

2020-07-30, 00:36
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Piękna reakcja.
A jakby zaproponował milion???? (realny milion)



Sk***iasz się w życiu tylko 1 raz.
Potem z tym żyjesz lub to ukrywasz.

Hafnarfjodur

2020-07-30, 01:17
Za tysiaka sam bym to pocałował. Wystarczy , że za mniejszą kasę zapie**alam cały miesiąc.

KaprysLosu

2020-07-30, 01:25
wilkoala napisał/a:

Co za bzdurne porównanie, pozujesz na cynika?
Myślisz że dzięki takiej pozie wydasz się bardziej inteligentny?
Przykłady jakie podajesz mają się nijak do realiów w Palestynie i tego co żydki tam wyprawiają, nie możesz też przyrównywać dzisiejszego pokolenia w naszym kraju i
Palestyńczyków.
Mój dziadek do końca życia gdy tylko usłyszał język niemiecki, to instynktownie włączał combat mode, gotowy dosłownie zapie**olić źródło dźwięku.
A wcale nie był jakimś nieustraszonym koksem, tylko zwyczajnym gościem który przeżył popie**olone czasy.
Gdyby w latach powojennych podszedł do niego Hans i zaoferował mu nawet i milion marek za pocałowanie swastyki, to by go zaj***ł młotkiem, butelką czy co by tam miał pod ręką.



ee... jasne.. już widzę jak te miliony Polaków pracujących w szwablandi podziela poglądy twojego dziadka (a to jeszcze chyba gorzej niż pocałowanie flagi dla jednorazowego grantu bez żadnych zobowiązań).. i nie mogę przyrównywać, czemu? bo ci wygodnie? bo ich rany są nieco świeższe? A może bohater z filmu to zrobił tylko dlatego, że było to bezpieczniejsze? Twierdzę, że ziomek wyszedł wśród swoich na bohatera, ale jeszcze raz podkreślam, jeszcze więcej by się sprzedało (możesz cofnąć się też do 2 wojny światowej, gdzie Polacy robili anty policję, żeby rodacy bali się zdrady)

Justynka99

2020-07-30, 02:46
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

k***a jaki ty jebnięty jesteś jak porównujesz te dwie kwestie. Pocałowanie flagi śmiertelnego wroga, a oddanie głosu na PIS, często z pełnym przekonaniem... I piszę to jako człowiek, który nigdy na PIS nie głosował i nie zamierza.



Pocałowanie jakiejkolwiek flagi kraju nie niszczy. Rządy przestępców - owszem.


McQurwa

2020-07-30, 04:45
znam chętnych w Polsce, którzy zrobiliby to za 10 baksów

Piolho1987

2020-07-30, 06:35
KaprysLosu napisał/a:

co za różnica, zawsze się znajdzie jakaś grupa ludzi z każdej nacji, co zrobiliby dla kasy prawie wszystko, dla przykładu jak nakłaniają babeczkę z Czech żeby sobie na czole jebnęła jakieś gówno (w przeliczeniu za jakieś 17 tys PLN na dzisiaj)



ta baba po prostu ogarnęła system.
wzięła kasę, zrobiła syf na czole i po wszystkim udała się do gabinetu obok gdzie robią laserowe usuwanie gówien z czoła :D
po przeliczeniu i tak wyszła na swoje.

jinn

2020-07-30, 08:36
KaprysLosu napisał/a:

co prawda 1 osoba to nie wszyscy, ale coś czuję, że większość osób w Polsce jednak z języczkiem całowałoby tą flagę za te 1000 papierów...



Ty chyba nie bardzo rozumiesz o co tu chodzi. To tak jakby zaproponowano polakowi pocałowanie swastyki podszas II wojny św.

edmund

2020-07-30, 08:48
Justynka99 napisał/a:

Pocałowanie jakiejkolwiek flagi kraju nie niszczy. Rządy przestępców - owszem.



troll jesteś, albo szurnięty

ManiacGregor

2020-07-30, 10:27
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tutaj kontekst jest inny, to tak jak w '43 dawać tysiąc marek za pocałowanie flagi Rzeszy... i to osobie, która zapewne straciła członka rodziny z rąk Niemców.



Niby kontekst inny, ale spójrzmy jacy są Polacy. Wylizali by dupe własnemu ojcu za 1000 dolarów, jeszcze by palce oblizali.