18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Są dni kiedy to koń zwali kobietę...

Halman • 2022-12-03, 06:29

z nóg rzecz jasna...

Masturbator18

2022-12-03, 06:46
Ja tam wolę sam
Tanio i bez problemów

Halman

2022-12-03, 07:16
Masturbator18 napisał/a:


Tanio i bez problemów


kolegom w szkolnym kiblu za pojarkę walisz konia?

Heman

2022-12-03, 07:57
Halman napisał/a:

kolegom w szkolnym kiblu za pojarkę walisz konia?



W jego przypadku, stawiam na proboszcza i pucowanie laski przy winie. ;-)

radek225

2022-12-03, 08:16
Wszystkim koniarom i koniarzom należy się profilaktyczna tabletka z żelaza aplikowana dogłowowo za pomocą strzykawki wypełnionej tabletką rzecz jasna i prochem bezdymnym. Jak można jarać się bydlęciem, który jednym machnięciem kopyta może cię okaleczyć lub zranić? Nie potrzebujemy koni, bo mamy samochody. I poza bardzo wąskim zastosowaniem koni, jak hippoterapia, zawody, czy transport przez takie gówno, gdzie nic nie wjedzie to dajcie sobie siana z końmi.

Masturbator18

2022-12-03, 08:30
Heman napisał/a:

W jego przypadku, stawiam na proboszcza i pucowanie laski przy winie.



Zaj***łeś mi mój dawni nik Himen

Zablokowane konto

Heman

2022-12-03, 08:36
radek225 napisał/a:

Wszystkim koniarom i koniarzom należy się profilaktyczna tabletka z żelaza aplikowana dogłowowo za pomocą strzykawki wypełnionej tabletką rzecz jasna i prochem bezdymnym. Jak można jarać się bydlęciem, który jednym machnięciem kopyta może cię okaleczyć lub zranić? Nie potrzebujemy koni, bo mamy samochody. I poza bardzo wąskim zastosowaniem koni, jak hippoterapia, zawody, czy transport przez takie gówno, gdzie nic nie wjedzie to dajcie sobie siana z końmi.



Ty to masz zdrowo łeb sp***olony.
Koniom to powinieneś pucować kopyta. Cała nasza cywilizacja wzięła początek od udomowienia konia, Bez niego cały starożytny transport, uprawa roli i pole walki, nie istniałyby. Nie wspomnę o średniowieczu, a nawet za Hitlera koń więcej znaczył od ciebie.
Posiadanie konia w dzisiejszych czasach to jak kiedyś. nie dla hołoty i półgłówków.

Masturbator18

2022-12-03, 08:46
Halman napisał/a:

kolegom w szkolnym kiblu za pojarkę walisz konia?



A tobie skąd takie coś?

radek225

2022-12-03, 09:07
Heman napisał/a:

Ty to masz zdrowo łeb sp***olony.
Koniom to powinieneś pucować kopyta. Cała nasza cywilizacja wzięła początek od udomowienia konia, Bez niego cały starożytny transport, uprawa roli i pole walki nie istniałyby. Nie wspomnę o średniowieczu, a nawet za Hitlera koń więcej znaczył od ciebie.
Posiadanie konia w dzisiejszych czasach to jak kiedyś. nie dla hołoty i półgłówków.



Sam masz zj***ny łeb. Ja nic nie nsapisałem w kontekście historii naszej cywilizacji tylko tego, że od dobrych kilkudziesięciu lat nie są nam one w transporcie do niczego potrzebne. Poza najcięższym terenem, gdzie nie dotrze nic, prócz konia. I co z tego, że do lat '40 cały transport stał koniem, jak obecnie transport morski, lotniczy, kolejowy, cięarowy jst tańszy, sybszy i sprawniejszy? Jak to się odnosi do tego, co napisałem wyżej?Były sobie konie w transporcie i nie ma już sobie koni? Jaka to przyjemność trzymać konia? Że sp***oli cię z siodła i będziesz srać pod siebie,jak Christopher Reeve, albo dostaniesz w kopyta w swój pusty łeb? Chcesz trzymać zwierzę, to sobie trzymaj psa, kota, rybki, legwana, świnkę morską, szczura, mysz, chomika, węża itp. Ja dziś spałem z kotką na piersi, jak się obudziłem, to spała obok. Jakoś nie wyobrażam sobie spać z koniem.

Ogórek

2022-12-03, 09:37
Przecież jej odpadli glowa

Heman

2022-12-03, 10:01
Ja pie**olę, całe życie z wariatami.

~McSadol

2022-12-03, 10:11
bardzo mądre zwierzęta :) ..

kreska90

2022-12-03, 10:41
Browar dla konia !

Su...........ti

2022-12-03, 10:42
Koniary i psiary zaslugują na otrzeźwienie. A że inaczej się nie da jak zaj***ć w te tępe ryło...

Antoni79

2022-12-03, 10:57
Ma ktoś zdjęcie, ja ta zmywarka wygląda po zwaleniu przez konia?