18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzucanie dziećmi

kózka • 2012-04-17, 01:39

Nie, żadne nie spadło ;-)

Fredek7122

2012-04-17, 20:17
W tych rekach madzia była by bezpieczna ;x

Xenomorph08

2012-04-17, 20:22
Cytat:

Mam już dość tych komentarzy o Madzi, matce Madzi i ojcu Madzi



A o detektywie mamy Madzi?

Abortator666

2012-04-17, 21:20
Swoją droga ta matka Madzi to niezła dupa :D

brylant1412

2012-04-17, 21:25
Abortator666-jak ona jest fajna dupa to ty jesteś fajny ch*j

l__s2

2012-04-17, 21:27
matka Madzi może się od nich uczyć

lelonowsky

2012-04-17, 21:34
Jeszcze chwila i będzie nowy sport "Rzucanie dziećmi" w czym matka Madzi w jury.

peaceBro

2012-04-17, 21:41
@up
właśnie, jakiś nowy trend powstaje

brodziu666

2012-04-17, 21:50
Mogliby przyłożenie zrobić :D

bravoteampolska

2012-04-17, 22:14
Hops ..... Hops ... a teraz z klaśnięciem ... hops ..... Bec :samoboj:

Pleso93

2012-04-17, 22:44
Cytat:

Katarzyna Waśniewska robi ogromną furorę, a media wyjątkowo ją lubią. Matka zmarłej Madzi zachowuje się jak gwiazda. Lansuje się i nieustannie zmienia image. Redaktor naczelna Gali, Izabela Bartosz, przygotowuje publikację "Wybaczcie mi" odnoszącą się do życia Waśniewskiej. Co jeszcze może nas czekać? Katarzyna Waśniewska została okrzyknięta przez Internautów celebrytką. W naszej sondzie, czy rzeczywiście tak jest zdobyła aż 70% na TAK!

Nic dziwnego, że zaczęto tak o niej myśleć. Matka Madzi działa jak magnes - przyciąga zainteresowanie i wzbudza zamieszanie. Lansuje się w mediach, ciągle zmienia wygląd, oczekuje na wydanie książki. Redaktor naczelna Gali, Izabela Bartosz, już przygotowuje publikację odnosząca się do losu Waśniewskiej. Publikacja będzie nosić tytuł "Wybaczcie mi".



Cytat:

Nowa książka o Katarzynie Waśniewskiej. Matka Madzi dogadała się z wydawnictwem. Może zarobić fortunę na śmierci Madzi. Czy historia życia Katarzyny Waśniewskiej i tragiczna śmierć Madzi nadają się na książkę? Jedno z wydawnictw zaproponowało matce Madzi współpracę, której efektem miałaby być książka o Waśniewskiej. Prawdopodobnie Katarzyna Waśniewska podpisała już umowę z wydawcą i dogadała się co do wysokości jej honorarium. Ile bezrobotna matka Madzi zarobi na książce? Czy książka o życiu i śmierci Madzi przyniesie jej fortunę?
Wszystko wskazuje na to, że powstanie nowa książka o matce Madzi. Jak dowiedział się "Fakt" autorka książki spotkała się w tej sprawie z Katarzyną i Bartłomiejem Waśniewskimi zaraz po pogrzebie Madzi. Detektyw Krzysztof Rutkowski zdradził, że spotkanie odbyło się w Łodzi.

Matka Madzi zapewne dogadała się z wydawnictwem co do wysokości honorarium i treści publikacji. Książka ma opisywać trudne dzieciństwo Katarzyny w domu gdzie alkohol i przemoc były na porządku dziennym, narodziny jej miłości do Bartka, udział we wspólnocie modlitewnej Tebah, nieplanowaną ciążę, pośpieszny ślub i pierwsze tygodnie życia Madzi.




:ukrzyzowany:

EroMedic

2012-04-17, 22:45
@kózka
Miałem już k***a mać obejrzane pół filmu, gdy kątem oka zobaczyłem twoją małą informację i przeczytałem "Nie, żadne nie spadło"

Wiesz co? ch*j z ciebie, robisz ludziom nadzieję a potem takie kwiatki. -.- asshole!!!

kózka

2012-04-17, 23:09
EroMedic napisał/a:

@kózka
Miałem już k***a mać obejrzane pół filmu, gdy kątem oka zobaczyłem twoją małą informację i przeczytałem "Nie, żadne nie spadło"

Wiesz co? ch*j z ciebie, robisz ludziom nadzieję a potem takie kwiatki. -.- asshole!!!


Gdybym nie napisał,że nie jebnie wspomniałbyś - po co oglądać ten filmik bo żadne nie jebło :roll: Pies cię j***ł :idzwch*j:

zbn90

2012-04-17, 23:17
kózka napisał/a:


Nie, żadne nie spadło ;-)


bo źle to robią

Zubar

2012-04-18, 08:37
Na pewno kiedyś nie złapią :>

EroMedic

2012-04-18, 22:31
kózka napisał/a:


Gdybym nie napisał,że nie jebnie wspomniałbyś - po co oglądać ten filmik bo żadne nie jebło :roll: Pies cię j***ł :idzwch*j:



oj..., skąd ta agresja? Masz jakieś kompleksy? Poza tym, tak. Miałem nadzieję, że któreś jebnie, złe pomysły powinny się źle kończyć. Dlaczego? Bo każdy kolejny będzie jeszcze głupszy.