18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzucaj maleńka

~Nei • 2020-03-11, 20:10

Strike :brawo:

Rozjebie

2020-03-11, 20:19
No właśnie zasłoniła i nie wiadomo czy strike :-?

Sawix

2020-03-11, 20:30
Ja bym jej dał swoją kulę do oj***nia

kubol

2020-03-11, 21:12
Sawix napisał/a:

Ja bym jej dał swoją kulę do oj***nia



Sawix, wstawaj zesrales sie

:mrgreen:

Raflik

2020-03-11, 21:42
Szkoda że pare lat temu nie nagrywałem jak moja żona podobnie rzucała kula tylko, że razem z nia poleciała i złamała sobie paluszek z przemieszczeniem ale miałem wtedy beke bo byłem po % heheh

Don_Beck

2020-03-12, 00:00
Coordinator napisał/a:

No właśnie zasłoniła i nie wiadomo czy strike



Przekroczyła linię rzutu, faul.

contracts

2020-03-12, 04:51
Wal sie na cyce xD

krasnal_hałabała

2020-03-12, 12:40
Raflik napisał/a:

Szkoda że pare lat temu nie nagrywałem jak moja żona podobnie rzucała kula tylko, że razem z nia poleciała i złamała sobie paluszek z przemieszczeniem ale miałem wtedy beke bo byłem po % heheh



Miałeś bekę że twoja żona złamała sobie palca z przemieszczeniem, pogratulować, zarówno tobie gówniarstwa jak i jej że sobie takiego szarmanckiego waszmościa wybrała na męża. Najlepsze w tym wszystkim jest to że to takich macho jak ty wybierają sobie kobiety, a potem płacz że "łobuz kocha najmocniej", Eh... smutne...

Raflik

2020-03-12, 21:42
krasnal_hałabała napisał/a:

Miałeś bekę że twoja żona złamała sobie palca z przemieszczeniem, pogratulować, zarówno tobie gówniarstwa jak i jej że sobie takiego szarmanckiego waszmościa wybrała na męża. Najlepsze w tym wszystkim jest to że to takich macho jak ty wybierają sobie kobiety, a potem płacz że "łobuz kocha najmocniej", Eh... smutne...



Akurat to było z 12 lat temu i w tym momencie miałem naprawdę sporo % w głowie i na prawde na początku miałem beke z niej ale potem dotarło do mnie jak zobaczyłem palec i juz tak śmiesznie nie było.
Smutny to ty jesteś bo mnie nie znasz na co dzień i nie wiesz czym się zajmuje i jak sie zachowuje. Akurat ja dbam o moją żonę i bardzo ja kocham jak mi pojego potomnego którego osobiście witałem na świecie gdzie większość macho się tego brzydzi.

Rayne1999

2020-03-13, 00:10
Ale zbiła wszystkie :P