18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzemieślnik z Bombaju...

Halman • 2019-08-03, 00:36

Gdy nie załapałeś się na pokład vimany zawsze możesz zostać astrofryzjerem...
a teraz czekamy na wysyp ekspertów że to ma sens i wpływ na poprawę krążenia...

chyba spermy po jajach..

bodzio667

2019-08-03, 15:19
pepinio71 napisał/a:

taki masaż zrobi ci każdy męski fryzjer i ty sądzisz że wszyscy to pedały


Oczywiście, że pedały. Na pewno większość. :mrgreen:

Putikonto

2019-08-03, 17:34
Aj tam pie**olicie. Fajna sprawa

sieger001

2019-08-03, 17:49
Może i nie pomoże, ale zapewne też nie zaszkodzi. A koleś ma najwidoczniej dobrą zabawę więc na ch*j drążyć temat?

pawel321

2019-08-03, 17:59
Przez chwilę serio uwierzyłem że to fryzjer :mrgreen:

krasnal_hałabała

2019-08-03, 19:30
mesjans napisał/a:

Mam siedzący tryb życia i często napie**alają mnie plecy, powinienem chodzić na basen który jest kilka kroków od mego domu ale jestem leniwy i gdy tylko mnie bolą plecy idę na masaż, Masuje mnie facet (tylko plecy i z olejkiem) i przestają mnie po tym tak boleć. Kiedyś zapytałem go czy nie głupio się czuje masując faceta, odpowiedział że ma na to wyj***ne i że myśli wtedy o innych rzeczach typu co żonka na obiad zrobi albo czy może coś trzeba kupić w sklepie po pracy. Chyba że przyjdzie zajebista dupa, wtedy jego myśli są na jego dłoniach. Chirurg który operuje tobie penisa i dotyka go nie musi od razu być gejem.



Jak ktoś tutaj już powiedział, Idiokracja, a film polecam i boję się co będzie za lat dwadzieścia, zaczną się rzezie, mówię ci, takie myślenie w głowach plebsu jest niebezpieczne.

burnpiro

2019-08-03, 21:00
Jestem pewien że to było tak:

- Szwagier zrobimy zakład?
- Dobra jaki?
- Założę się o 50 rupii że uda mi się namówić białego abym zlał go po mordzie, na koniec będzie zadowolony i jeszcze mi za to zapłaci

TłustyManat

2019-08-03, 22:50
sieger001 napisał/a:

Może i nie pomoże, ale zapewne też nie zaszkodzi. A koleś ma najwidoczniej dobrą zabawę więc na ch*j drążyć temat?



Tylko ten moment jak wyginał typowi głowę na boki pod limit był słaby.
Miałbym problem zaufać kręgarzowi, a co dopiero jakiemuś gościowi z indii.

Tak po za tym to wygląda spoko

Bedejot

2019-08-03, 22:55
Chinczyk wbije 3 igly i jest ten sam efekt.

Rozjebie

2019-08-03, 23:32
mesjans napisał/a:

Mam siedzący tryb życia i często napie**alają mnie plecy, powinienem chodzić na basen który jest kilka kroków od mego domu ale jestem leniwy i gdy tylko mnie bolą plecy idę na masaż, Masuje mnie facet (tylko plecy i z olejkiem) i przestają mnie po tym tak boleć. Kiedyś zapytałem go czy nie głupio się czuje masując faceta, odpowiedział że ma na to wyj***ne i że myśli wtedy o innych rzeczach typu co żonka na obiad zrobi albo czy może coś trzeba kupić w sklepie po pracy. Chyba że przyjdzie zajebista dupa, wtedy jego myśli są na jego dłoniach. Chirurg który operuje tobie penisa i dotyka go nie musi od razu być gejem.



Nie mowie o chirurgach, mowie o masażystach. Ja również uwielbiam relaksujące masaże po ciężkim dniu, ale tylko gdy robi je kobieta. Gosc, który Ciebie masuje może mieć żonkę - nie przeczę, ale czasem może lubić skoczyć w bok z jakimś swoim klientem :D

Gruszek83

2019-08-04, 09:18
Nie wiedziałem że 50 cent jest fryzjerem :shock:

krasnal_hałabała

2019-08-04, 13:00
Coordinator napisał/a:

Nie mowie o chirurgach, mowie o masażystach. Ja również uwielbiam relaksujące masaże po ciężkim dniu, ale tylko gdy robi je kobieta. Gosc, który Ciebie masuje może mieć żonkę - nie przeczę, ale czasem może lubić skoczyć w bok z jakimś swoim klientem



:homer: Za miesiąc wakacje się kończą, za miesiąc wakacje się kończą...

saikomiki

2019-08-04, 15:35
ProVVe napisał/a:

Najlepszy jest ten k***a szpon mocy na kciuku lewej dłoni... Nieobcinany od maleńkości, absorbuje negatywne wibracje, choroby, amulet tworzący aurę mocy przeciw czarnej magii, niwelator klątw, symbol płodności, totem siły... Funkcję poboczne to: dłubanie w "pęknięciu" na dupie, a czasem dobrze się obiera ziemniaki.



to u wielu azjatów symbol 'wyższego stanu', tzn. logika jest mniej więcej taka, że mają długie paznokcie (powinny być też czyste) to oznacza, że są tak zajebiści, że nie musza w polu zapie**alać.

Co ludy zachodnie i tak ch*ja obchodzi, brudas to brudas ;)

Rozjebie

2019-08-04, 15:36
krasnal_hałabała napisał/a:

Za miesiąc wakacje się kończą, za miesiąc wakacje się kończą...



Już któryś raz próbujesz zwrócić na siebie moją uwagę - zakochałeś się?
Dobrze wiem, ze jesteś obrońcą pedałów - przecież sam jesteś jednym z nich

krasnal_hałabała

2019-08-04, 17:07
Coordinator napisał/a:

Już któryś raz próbujesz zwrócić na siebie moją uwagę - zakochałeś się?
Dobrze wiem, ze jesteś obrońcą pedałów - przecież sam jesteś jednym z nich