18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzeczywistość w Google Glass

Matikens • 2013-02-20, 18:38
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda rzeczywistość w okularach stworzonych przez google? Jeśli nie to zapraszam do oglądania najnowszego filmu który prezentuje możliwości Google Glass :D


stalowyszczur

2013-02-20, 18:40
Szkoda, że nie pokazali tej fury pop-upów, która bedzie ci wypie**alać przez oczy przy każdej możliwej okazji.

pkh

2013-02-20, 18:48
Czy to się nie powinno nazywać google glasses? :P

ch*jowe. mam dość tego wszędzie wciskającego się facebooka, ustalania mojej lokalizacji na stronach www i tak dalej. Kurde, przecież wiecie jak głęboko trzeba grzebać żeby powyłączać te ustawienia, albo nie zgadzać się na śledzenie :/

Moim zdaniem wszystko w przyrodzie ma przebieg sinusoidalny - za jakiś czas ludziom przeje się facebook i się od niego odwrócą. Przynajmniej mam taką nadzieję.

preliator

2013-02-20, 19:45
Facebook tak szybko nie przeminie: dziś praktycznie każda treść pojawiająca się w necie ma jakieś połączenie z fejsem, żadna stronka czy blog nie ma prawa zdobyć popularności bez podłączenia do fejsa, możliwości polubienia, podzielenia się ze znajomymi. Z drugiej strony ludzie lubią mieć wszystko w jednym miejscu: tablica na fejsie działa trochę jak rss ze stron, które nas interesują.

A teraz wyobraźcie sobie, że te okulary stają się popularne i jakieś służby w USA postanawiają odnaleźć "terrorystę". Uzyskują zgodę na dostęp do kamerek w tych okularach i mogą praktycznie na żywo oglądać to, co widzą nasze oczy... Swoją drogą spodziewałem się, że te okulary będą działały bardziej na zasadzie rozszerzonej rzeczywistości, np. idę ulicą i widzę nałożone wirtualne oznaczenia sklepów, lokali, nazwiska nad głowami ludzi, status itp. - jednak jest problem: wzrok musiałby się skupić na przezroczystym ekranie umieszczonym centymetr od oka.

be...........en

2013-02-20, 20:17
Ludzie jarają się takimi bzdetami, że straszno patrzeć.

PękniętySłoik

2013-02-20, 21:17
Po ch*j wsczepiać czipy jak można mieć totalną kontrolę nad całą ludzkością i jeszcze na tym zarobić? Niech goje płacą i placzą. Jak już społeczenstwo będzie totalnie zdemoralizowane to wtedy z ich aprobata i przyklaskiem, powszczepia się tępemu bydłu cały ten syf - bo za to nas uważają greenspoony, rotschildy, peresy itp itd.

visitor1

2013-02-20, 23:03
nie ma to jak okulary z abonamentem na neta. i juz widze te sytuacje:

OK, glass, go to restaurant!
Sorry, connection timed out...

pi...........ka

2013-02-21, 09:16
schizofrenii mozna sie nabawić

ga...........ro

2013-02-21, 09:24
Już widze jak pilotowi w samolocie potrzebne są osrane okularki. Gość ma mieć koncentrację na pilotowaniu a patrzy na jakieś h*jstwa przed oczami a na wskaźniki nie patrzy wtedy:D

Tafariel

2013-02-21, 09:26
A później płacz, że rząd ingeruje w każdy aspekt życia ...

garota

2013-02-21, 09:53
jakbym miał sztab marketingowców za sobą to bym ludzi przekonał do tego że smarowanie twarzy psią kupą jest fajne i potrzebne w naszym życiu. Już widzę te zombiaki tępo patrzące w przestrzeń w drodze do pracy.

kurczasty

2013-02-21, 10:01
Polecam obejrzeć 3 odcinek serialu Black Mirror, mocno kojarzy mi się z tym co proponują te okulary.

A serial wogóle miażdży.

A to trailer specjalnie dla was leniuchy, żebyście wiedzieli o czym mówię:

virusotron

2013-02-21, 10:09
Wszyscy up

pie**olicie jak potłuczeni jakie to jest złe, fe i nie funkcjonalne a żeby przymierzyć to byście się pozabijali a do kupna to pierwsi w kolejce...

Pidzama

2013-02-21, 10:34
widziałem pure evil pomysł na jakimś portalu.. jeśli zobaczycie że ktoś ma takowe okulary podbiegacie do niego i ofc po ang. " okulary otwórzcie 30 pierwszych wyników obrazków dla anal gays "

cannabis7777

2013-02-21, 10:38
potem połączą to z internetem i razem z fejsbukiem, będą kontrolować Cię 24/h :) Ludzie k***a technologia jest dobra, ale jak idzie w dobrym kierunku. Czemu większość wybiera "bajery" nikomu nie potrzebne? -.- Mam dość tego świata. Zacofanie jak w średniowieczu mimo najnowszych technologii.