18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzecz twardsza od ukraińskiego specnaza

Kraczełę • 2013-05-08, 18:04
Cegła Sk***iel :amused:

mare30ks

2013-05-08, 19:50
niech ktos wklei tego japonca co napie**ala glowa w cegly i nie moze rozbic...

bravoteampolska

2013-05-08, 20:03
Dobra cegła .
Rok temu pracowałem wakacyjnie jako pomocnik na budowie .Szef zamówił cegły ,a jak to pomocnik popie**alałem z taczka , wystarczyło , że cegła spadła z wysokości metra to pękała w pył .

saikomiki

2013-05-08, 20:21
tak to właśnie jest jak ktoś przed pokazem zapomni cegieł odpowiednio ponacinać. Koledzy mu ładny trolling urządzili :D

Tassadar

2013-05-08, 20:47
Pewnie ma zmielone wszystkie kości śródręcza i paliczki włącznie z kośćmi przedramienia po takim wyżywaniu się, w łamaniu twardych przedmiotów sztuką i celem jest zrobić to za pierwszym razem, znaczy połamać, dlatego że wtedy siła można powiedzieć nie wraca się do dłoni w tym wypadku a zużywa się w większości do połamania przedmiotu. Ten pan będzie długo pamiętał te cyrki

Majsterek12

2013-05-08, 21:38
Niby nie pękła, ale ja bym tak napie*dalać w takie twarde rzeczy nie potrafił.

norbi7631

2013-05-08, 21:44
cegły nie rozwalił, ale i tak potrafi więcej niż WY i ja oczywiście, matołki. Większość z was nawet nie wie co to wojsko...

Li...........66

2013-05-08, 22:05
gracii napisał/a:

@kaktuz
Specnaz to po rosyjsku "Jednostka Specjalna" (Specjalnoje Naznaczenje)
Dla ruskich każda jednostka specjalna niezależnie od kraju to specnaz.
Grom nazywają np. "Polskim Specnazem"


Ale tyko w rosyjskim specnazie trening na poligonie kończy się połamanymi kończynami, powybijanymi zębami, oparzeniami 2 i 3 stopnia i kilkoma zgonami.

Ro...........li

2013-05-08, 22:12
Listek666 napisał/a:


Ale tyko w rosyjskim specnazie trening na poligonie kończy się połamanymi kończynami, powybijanymi zębami, oparzeniami 2 i 3 stopnia i kilkoma zgonami.



Pics or didn't happen

Bzykacz

2013-05-08, 22:53
fjutem bym to rozbił

Ti...........ch

2013-05-08, 23:04
Specjalnoje naznaczenja czyli specjalnego przeznaczenia a nie jednostka specjalna gwoli ścisłośći. Jest właśnie głupia moda na nazywanie wszystkich jednostek specjalnych na wschód od nas specnazem, coś jak sprawa z AK47 który nie istnieje :-/ . Specnaz jest, a raczej był w gdy powstawał jednostką właśnie specjalnego przeznaczenia do przeprowadzania dywersji na głębokich tyłach wroga i dalekiego rozpoznania. Podlegał pod zarząd wywiadu wojskowego GRU.

Tak wiem że białorusini tez mają jednostki "specnazu" pewnie nawet podobnie szkolone jak te w sojuzie, ale oni też mają KGB i łukaszenke

riczardson

2013-05-08, 23:46
Listek666 napisał/a:


Ale tyko w rosyjskim specnazie trening na poligonie kończy się połamanymi kończynami, powybijanymi zębami, oparzeniami 2 i 3 stopnia i kilkoma zgonami.



No to nieźle są wyszkoleni ci rosyjscy żołnierze specnazu skoro potrafią kila razy umrzeć.

Gienek2

2013-05-09, 10:05
nie prościej na takich pokazach jakby jeden drugiem na głowie to rozbił??? widowisko lepsze a efekty takie same