18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ryzykowna Gra

Safko666 • 2017-12-15, 16:43
Zasady, sa proste, masz wytrącić przeciwnikowi papierosa z ust za pomocą paska od spodni (można też stroną ze sprzączką :-D )



Tak jednemu z panów papieros już wypadł, ale był zdeterminowany i od razu przystąpił do następnej rundy.

~DMT

2017-12-15, 17:12
Aż mi się przypomniała moja była... Zawsze się zastanawiała, na ch*j mi taka wielka i ciężka sprzączka w pasku, że ją wk***ia i uciska, jak chce na mnie siąść i się pokleić... Zawsze jej odpowiadałem, że nie ważne i lepiej żeby się nie dowiedziała... Miałem kiedyś załatwienia w Andrychowie i wyszło tak, że zostaliśmy na noc w hotelu, o ile to hotelem można nazwać, ale nic innego się nie dało ogarnąć. Gdzieś wieczorem stwierdziłem, że idziemy się przejść do jakiejś knajpy coś zjeść. Kolacja spoko, jakieś winko do tego, powrót na hotel i r*chanko... Taki był plan, lecz wracając, trzech cyganów postanowiło mi go zniweczyć, pytając czy mam jakiś problem. Jako człowiek kulturalny, grzecznie im odpowiedziałem, że za chwilę to oni mogą mieć problem i żeby sobie poszli w swoją stronę, zero cwaniakowania, grzeczna prośba... Niestety ich IQ nie ogarnęło i dalej upierali się przy tym, że mam jakiś problem który postanowili rozwiązać nożem... Wtedy właśnie Aśka się dowiedziała, po co mi pasek z dużą, ciężką sprzączką... 8-)

sz...........ik

2017-12-15, 17:31
@up a miałeś mokre majty jak się obudziłeś?

~DMT

2017-12-15, 18:15
szyszkownik napisał/a:

@up a miałeś mokre majty jak się obudziłeś?



Nie mierz innych, swoją miarą... :kawa:

StaryIdiota

2017-12-15, 18:17
To na ch*j do cyganów poszliście nocować, naprawdę nie było żadnego "hotelu", to już lepsze towarzystwo w noclegowni? Wtedy właśnie Aśka się dowiedziała, do czego tak naprawdę służy, kłamczuszku.

~DMT

2017-12-15, 18:28
Staradupanakanapie, trollować, to sobie możesz młodych... ;)

petru23

2017-12-15, 21:23
skoro mają sobie wytrącić papierosa to czemu napie**alają się tymi paskami po brzuchu?

Clarx

2017-12-16, 00:01
@MaszAyahuaskę, ale co było dalej?
Zdjąłeś ten pasek z dużą sprzączką i zacząłeś uprawiać homoseksualny seks z cyganami w brudnym hotelu?

TB303

2017-12-16, 00:09
MaszAyahuaskę napisał/a:

Staradupanakanapie, trollować, to sobie możesz młodych... ;)


Cytat:

Wiek: 30


No trzeba przyznać - staruch z Ciebie :amused:

Cz...........as

2017-12-16, 00:39
@petru23 dostajesz pasem w plecy, kichę, pysk, brzuch to otwierasz ryja bo boli i papieros wypada.

Tafariel

2017-12-16, 08:40
Clarx napisał/a:

@MaszAyahuaskę, ale co było dalej?
Zdjąłeś ten pasek z dużą sprzączką i zacząłeś uprawiać homoseksualny seks z cyganami w brudnym hotelu?