18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rytuał

ronio19 • 2012-05-11, 03:09
Nadwrażliwy gość sprawdza czy zamknął swoje cacko. :)

Shymeq

2012-05-11, 06:22
U mojego brata w pracy jeden koleś tak samo szarpie klamki po kilka razy, w Golfie IV. :D Wszyscy z niego cisną, że zmienią mu klamki na stalowe żeby ich nie połamał. Maskę też od dociskania sprawdzania wgniótł.

pakicito

2012-05-11, 07:31
najlepsze jest jak w takich gównach te alarmy się zacinają; widziałem pare razy jak gość zamyka furę z pilota i idzie gdzieś a po minucie samochód "pik pik" i otwiera się sam; gdyby bohater miał taką awarię i przychodząc zastał otwarty pojazd to by był pewnie zawał

AL...........ON

2012-05-11, 07:31
Ja robię podobnie, ale szarpię tylko raz ponadto sprawdzając szyby czy są domknięte. Uraz po wożeniu dziecka na tylnym siedzeniu.. struga deszczu w nocy i basen w aucie..

lofix1

2012-05-11, 07:55
pakicito napisał/a:

najlepsze jest jak w takich gównach te alarmy się zacinają; widziałem pare razy jak gość zamyka furę z pilota i idzie gdzieś a po minucie samochód "pik pik" i otwiera się sam; gdyby bohater miał taką awarię i przychodząc zastał otwarty pojazd to by był pewnie zawał



gdybyś kiedykolwiek miał okazję potrzymać kluczyk od samochodu to pamiętaj, że jak wciśniesz buton a nie otworzysz drzwi w ciągu minuty to zamki same się ryglują znów.

ziuny

2012-05-11, 08:10
lofix1 napisał/a:



gdybyś kiedykolwiek miał okazję potrzymać kluczyk od samochodu to pamiętaj, że jak wciśniesz buton a nie otworzysz drzwi w ciągu minuty to zamki same się ryglują znów.



Chłopie o czym Ty gadasz? Chyba o nowych samochodach z fabrycznymi zamkami, brat miał w matizie centralny który zamykał sie od patrzenia, od nie patrzenia, od słońca i ch*j wie czego, dwa razy mi się zamknął przy włączonym silniku jak na chwilę wysiadłem:) zajebista sprawa włamywać się swojego auta :lol:

lofix1

2012-05-11, 08:16
ziuny napisał/a:



Chłopie o czym Ty gadasz? Chyba o nowych samochodach z fabrycznymi zamkami, brat miał w matizie centralny który zamykał sie od patrzenia, od nie patrzenia, od słońca i ch*j wie czego, dwa razy mi się zamknął przy włączonym silniku jak na chwilę wysiadłem:) zajebista sprawa włamywać się swojego auta :lol:



kłamiesz!
w matizie nie ma silnika

geza1927

2012-05-11, 08:22
Filmik był na sadisticu z rok temu i większość z komentujących dostała ripostę jacy są głupi.
Ten gościu jest chory i to nie jego wina że tak sprawdza, a was to śmieszy więc życzę wam takiej samej zabawy.

lofix1

2012-05-11, 08:26
geza1927 napisał/a:

Filmik był na sadisticu z rok temu i większość z komentujących dostała ripostę jacy są głupi.
Ten gościu jest chory i to nie jego wina że tak sprawdza, a was to śmieszy więc życzę wam takiej samej zabawy.



nerwica natręctw nie jest chorobą

.:...........:.

2012-05-11, 08:27
geza1927 napisał/a:

Filmik był na sadisticu z rok temu i większość z komentujących dostała ripostę jacy są głupi.



Podaj linka lepiej. :-/

pakicito

2012-05-11, 08:39
Cytat:

gdybyś kiedykolwiek miał okazję potrzymać kluczyk od samochodu to pamiętaj, że jak wciśniesz buton a nie otworzysz drzwi w ciągu minuty to zamki same się ryglują znów.


z czym ty wyjeżdżasz, synku? tata ma nowego passacika i pokazał jak się otwiera? poczytaj sobie o awariach w dostawianych alarmach, chłopcze, a potem zabieraj wogóle głos

moonmaker05

2012-05-11, 08:52
nie wiem o co wam chodzi. ja tez zawsze raz szarpne za klamke w celu sprawdzenia czy napewno zamknalem samochod...

zonk

2012-05-11, 09:09
Prawie to samo.

macleod

2012-05-11, 09:24
A co? Może chcecie powiedzieć, że jak DAEWOO to nie ukradną?? :szydera: