18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ryszard Peja - historia prawdziwa

Yos_hi • 2010-06-19, 01:24
Prawdziwa historia Rysia P.

Kov

2010-06-20, 03:40
faba zajmij się czymś pożytecznym

Rh...........ox

2010-06-20, 06:36
faba napisał/a:

ni z dupy ten film!
Jeżeli to prowokacja to mogę się domyślać że koleszka promuje- tedego i całe parias! To właśnie pokazuje jacy są fani w/w, którzy nic nie robią i do tego robią wszystko by wybić się na dissie!

Fani warszawki teraz możecie się pokazac, możecie dalej wrzucać cienkie filmiki to tylko NAM pomoże!

Dziękuję dobranoc!



Uwielbiam twórców teorii spiskowych ^^

Domel

2010-06-20, 08:37
strasznie suche, humor na poziomie szkoły podstawowej
"ej ty ch*ju, hahahahahahahaha"

Cypisek_

2010-06-20, 10:53
slammer napisał/a:

Jeśli tylko cwe*e dawaliby piwo to byłoby tylko jedno... i to zgadnij od kogo :)

Tak tak, od ciebie.


Hehe, ale mu powiedziałeś.

vivalame

2010-06-20, 12:50
piwo leci tylko za to, że nie lubię peji

utopjec

2010-06-20, 15:07
Rychu skończył się na Kill'em all

suiCid3R

2010-06-20, 16:16
Groszek konserwowy ma więcej polotu niż przeciętny hiphopowiec

Yos_hi

2010-06-20, 18:31
faba napisał/a:

ni z dupy ten film!
Jeżeli to prowokacja to mogę się domyślać że koleszka promuje- tedego i całe parias! To właśnie pokazuje jacy są fani w/w, którzy nic nie robią i do tego robią wszystko by wybić się na dissie!

Fani warszawki teraz możecie się pokazac, możecie dalej wrzucać cienkie filmiki to tylko NAM pomoże!

Dziękuję dobranoc!



dla twojej i wszystkich fanów ryśka wiadomości - szanuję obydwóch za to co zrobili kiedyś, teraz są dla mnie tylko pozostałością kurzu który kiedyś spowijał rap. Tymi beefami podzielili polskę, i polaczków którzy uwielbiają pejsona, czy tdf, a prawie w ogóle nic o nich nie wiedzą. Spotkałem wielu takich ludzi, w 60% przypadków - to byli zwykli kretyni. Kiedy zapytałem o kilka albumów peji, czekałem na odpowiedź więcej niż 3-6 minut. Też do nich należysz? Do tych co kreują wizerunek hiphopu? Za taki wizerunek, to ja k***a podziękuję. :lodowka:

suiCid3R napisał/a:

Groszek konserwowy ma więcej polotu niż przeciętny hiphopowiec


Może jest w tym trochę prawdy, bo większość typów którzy zaczynają z rapem, robią go pod publike, banda osiedlowych kretynow, myślących o poważaniu na blokach, nawijajacych o j***niu policji, jak to źle jest na tym ich osiedlu, zycie w biedzie, i inne gówna. Tak naprawdę większość z nich nie ma zielonego pojęcia o biedzie, itd. Z tym się zgodzę, ale nieliczni nagrywają rap, by pokazać że jednak nie jest z nim tak źle, i świat rapu nie kończy się na tej całej ch*jowiźnie którą pokazuje jakaś banda idiotów.
Nie będę cię nawracał, czy coś, bo to nie ma sensu.
Słuchaj sobie technożelowej muzyki, rocka, czy coś tam innego, ale nie krytykuj czegoś czego nie znasz dosadnie ;d
Nie oceniaj książki po okładce..
Ani po pozorach ;d

:samoboj:

Bula

2010-06-20, 22:04
Morda peji już się przejadła.
Jak na niego patrzę już mi się nie chce nawet śmiać.

Dżoszua

2010-06-21, 20:03
Stare kawałki miał dobre, teraz h*jnia, moje zdanie więc hejterzy i łuyse pały od rysia - mam na was wyj***ne :* podać adres żebyście mogli mi naj***ć za waszego guru?