18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysunki seryjnych morderców

Louve • 2012-08-16, 14:12
Malunki i rysunki seryjnych morderców, okraszone garstką informacji.







1 i 2 - John Wayn Gacy, morderca i gwałciciel, jego ofiarami stało się w sumie 33 mężczyzn i chłopców. Ciekawostka - Gacy charytatywnie występował w szpitalach jako klaun i miał też kilka wystaw swojej "sztuki".







3 i 4 - Charles Manson. Jego, to chyba wszyscy Sadyści znają, a jeśli nie, to won się doedukować. ;) Ciekawostka - tatuażnął sobie na czole swastykę, uzdolniony muzycznie i uznawany za jednego z lepszych artystów wśród seryjnych morderców.





5 - Charles Ng. Torturował, gwałcił i zamordował około 25 osób. Ciekawostka - jego rozprawa była najdroższą rozprawą w historii Kalifornii, oscylowała wokół $20 milionów.

Reszta w komentarzach.

Dz...........su

2012-08-16, 14:14
Racz pani kontynuować.

Louve

2012-08-16, 14:14




6 - Angelo Buono. Amerykański seryjny morderca, który wraz z kuzynem lubował się w przebieraniu za policjantów i torturowaniu, gwałceniu, a w końcu duszeniu kobitek. Nazywano ich Dusicielami z Hillside. Oskarżony o zamrodowanie 10 kobiet.





7 - Arthur Shawcross. Naliczono mu trzynaście bestialskich morderstw. Znany z tego, że wcinał części genitaliów swoich ofiar.





8 - Richard Ramirez, zwany Nocnym Łowcą. Oskarżony o 43 przestępstwa, w tym 13 zabójstw. Lubił strzelać ludziom w łeb i wydłubywać im oczy. Ciekawostka - na miejscach zbrodni pozostawiał teksty Judas Priest.





9 - Herbert Mullin. Zamordował 13 osób, w tym dzieci. Jak sam przyznał, zabijał, gdyż wierzył, że mordując ludzi może zapobiec powstawaniu trzęsień ziemi. Ciekawostka - w szkole średniej był nominowany na najzdolniejszego ucznia.







10 i 11 - Henry Lee Lucas i Ottis Toole. Działali razem, dokonali mnóstwa zabójstw, dokładna liczba nie jest znana. Czasem odbywali stosunki ze zwłokami, ciała ćwiartowali i ukrywali, zdarzyło im się też ugotować i zjeść faceta podczas rytuału Czarnej Mszy. 1 rysunek jest Lucasa, 2 Ottisa.





12 - Tommy Lynn Sells. Udowodniono mu 6 morderstw, sam twierdzi, że zabił 70 osób. Pierwszy raz zamordował w wieku 16 lat, w dzieciństwie molestowany seksualnie.

Które "prace" Sadyści docenią najbardziej? :amused:

~Griszon

2012-08-16, 14:20
cytując mistrza, oglądając to czuję się jak wolf kabob Roth vantage Gefrannis booj pooch boo jujube; bear-ramage. Jigiji geeji geeja geeble Google. Begep flagaggle vaggle veditch-waggle bagga :-D

gi...........on

2012-08-16, 14:21
Charlie jak zwykle uśmiechnięty od ucha do ucha - na tym zdjęciu pewnie siedzi, słucha Helter Skelter i ogląda Polańskiego jak ten tłumaczy się w wywiadach z podrywu trzynastek :)

Oczywiście piwko leci!

Lobas

2012-08-16, 14:22
Rysunek Sells'a chyba najbardziej mi się spodobał. Bije na głowę "dzieła" tych wszystkich obecnych artystów za których obrazy trzeba płacić ogromne pieniądze.
P.S. Tego o Judas Priest z Ramirezem nie słyszałem. Masz może gdzieś jakieś dokładniejsze info odnośnie tego?

Louve

2012-08-16, 14:32
Lobas napisał/a:

Rysunek Sells'a chyba najbardziej mi się spodobał. Bije na głowę "dzieła" tych wszystkich obecnych artystów za których obrazy trzeba płacić ogromne pieniądze.
P.S. Tego o Judas Priest z Ramirezem nie słyszałem. Masz może gdzieś jakieś dokładniejsze info odnośnie tego?



W większości anglojęzycznych opisów jego działalności znajdziesz te informacje. :)

MartaEmilia

2012-08-16, 15:09
dawaj więcej ,lubię to

Kupa_w_majtkach

2012-08-16, 15:14
1.Charles Manson
2.Angelo Buono
3.Charles Ng

U mnie są na podium za dokonania artystyczne, (zapomniałaś o A.Hitlerze )

;

2012-08-16, 15:25
10.1 jest hardcorowy. psyho groopis coocaine crazy !!!

P@...........@C

2012-08-16, 19:40
niech zostanie ;)

jvhjvhkuba

2012-08-16, 20:49

Kto poznaje? :D

Roszp

2012-08-16, 20:50
Nazwać mansona uzdolnionym muzycznie to świętokradztwo. Słyszała waćpanna jego wypociny?

dback

2012-08-16, 20:52
Żaden z tych rysunków nie jest nawet ładny.
Są za to ch*jowe.