18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysunek na tablicy

CrazyEdek • 2018-03-19, 11:19
Anatomia człowieka.


St...........on

2018-03-19, 22:47
I magiczne: "wyciągacie karteczki, piszemy sprawdzian" hue hue hue

Perhydrol

2018-03-19, 23:18
Tak gadacie o tych sprawdzianach i mi się aż przypomniało z technikum.
Kiedyś coś babkę z matmy klasa wk***iła, więc wyciągamy karteczki. Ocena była wagi 10 :shock: Nie wiem do tej pory czy to zgodne z zasadami ale wszyscy byli zesrani bo dostali pały. Ale za to można było jeść na lekcji i jakoś nikt nie siorbał i nie mlaskał :-o

Xs...........33

2018-03-19, 23:26
Humor jak w podstawówce, na lekcji przyrody, jak poruszany był temat rozmnażania ssaków.

Stajan

2018-03-20, 11:36
Z perspektywy starego konia pragnę stwierdzić, iż nadal nie rozumiem dlaczego większość nauczycieli woli zareagować na taki wybryk wścieklizną niż jakoś inteligentnie zakpić z nędznego poczucia humoru swoich wychowanków i obrócić tą sytuację na swoją korzyść. Nie wiem jaka to była lekcja, ale spokojnie mógł narysować tam układ współrzędnych, przestylizować ciula na jakąś literę, czy jakkolwiek inaczej pokazać, że ma dystans do cudzej głupoty. Takie coś zawsze działa lepiej niż wścieklizna i wyciągamy karteczki. Odkąd pamiętam zawsze szanowało się tych wykładowców i nauczycieli, którzy potrafili pokazać ludzką stronę oraz wyznaczali jasne granice: "teraz możecie żartować, sam się przyłączę" albo "dobra przegięliście, spokój". Z kolei sztywniacy wiecznie musieli wszystkich uciszać nieważne jakimi karami się nie posługiwali.

Ba...........yk

2018-03-20, 15:16
BKKW napisał/a:

Rzeczywiście, zajebiście śmieszne.


Powiedział bym że nawet w ch*j śmieszne :amused: