18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysunek Mleczki

Ingles • 2011-02-24, 20:11
Wiem, że rysunków Mleczki są setki, ale ten szczególnie dobrze wpasowuje się w klimat tego portalu.

realus

2011-02-25, 10:31
to chyba go musiał samochodem pie**olnąć :D

Lares86

2011-02-25, 10:35
@UP

Ja pie**olnę rękom i też połamie ci obie nogi.

papa_Smerff

2011-02-25, 10:46
realus napisał/a:

to chyba go musiał samochodem pie**olnąć :D


albo Człowiekiem-kapciem

kisiuuu

2011-02-25, 11:24
Lares86 napisał/a:

@UP

Ja pie**olnę rękom i też połamie ci obie nogi.



Nigdy nie bawiłem się w świętego Mikołaja, ale postanowiłem, że to zrobię i to wcześniej. I specjalnie dla Ciebie, bo na pewno byłeś grzeczny mam specjalny prezent...




Jeśli jesteś choć ciut mądry, to wyobraź sobie po lewej jest napisane rękom, a po prawej ręką. I wszystko będzie dobrze.

Tępy kleniu!

Lares86

2011-02-25, 12:50
Następny k***a profesor Miodek się znalazł. Jak takiś kozak to do szkoły zapie**alaj uczyć, i jebaj za minimalną krajową.

kisiuuu

2011-02-25, 13:06
@up

Chyba słabo się orientujesz, nauczyciele dobrze zarabiają, przy takiej ilości wolnego i godzinach pracy. Lepiej mieć nie mogą. Jeśli chodzi o mnie, to jak dobrze pójdzie, to za 3 lata będę mgr inż. budownictwa. A Ty dalej hejtuj... :)


@edit

Przed "i" nie daje się przecinka cymbale...

Zolner

2011-02-25, 13:40
up
dobra widzę, że jesteś w ch*j mądry. Rób dalej loda nauczycielom. Nie mam nic do Ciebie

tman11

2011-02-25, 15:09
Lares86 napisał/a:

@UP

Ja pie**olnę rękom i też połamie ci obie nogi.



Rękom to ty se konia możesz zwalić.


Lares86 napisał/a:

Następny k***a profesor Miodek się znalazł. Jak takiś kozak to do szkoły zapie**alaj uczyć, i jebaj za minimalną krajową.



Zapie**alaj do pośredniaka, bo stary nie będzie cię całe życie utrzymywał.

Lares86

2011-02-25, 15:09
@kisiuuu

Haha to dalej się ucz studenciku. Teraz pewnie przymierasz głodem, kasy nie masz, jesteś na "garnuszku" rodziców. :mrgreen:
A jak skończysz po 3 latachte studia głodując, to i tak nie będziesz miał lepszej kasy niż ja. Skończyłem technikum i pracuję w kopalni węgla kamiennego. I jeszcze ci powiem, że nie jestem ubrudzony, pracuję 6 godzin a z tego 2 czytam gazetę. Ok. Teraz kwestia pieniędzy. Zarabiam na razie 2600zł na rękę. Składki mam odprowadzane na emeryturę nie z najniższej krajowej :-) . Do tego mam 8 ton węgla rocznie po 570zł za tonę. Węgiel cały sprzedaję. Do tego 13-nastka i barburka, czyli 2 dodatkowe wypłaty w roku. I do tego jeszcze kartki na jedzenie co miesiąc(jakieś 450zł). Zostało mi 20 lat do emerytury, a ty będziesz j***ł do 65 roku życia. I co kozaku? Studiuj sobie. Zdięcia swojej fury nie wkleję, bo się popłaczesz :-

Cpt. Obvious

2011-02-25, 15:51
@ Pan Lares, 25 lat, wykształcenie średnie, zarabia 2,6 tys. na rękę

Naprawdę mi zaimponowałeś. Wyślij mi swoje zdjęcie to będę się codziennie do niego masturbował.

kisiuuu

2011-02-25, 15:57
@Lares86

Dlaczego w ogóle porównujesz szkołę średnią do wyższej? Jak rozumiem, jesteś pracownikiem fizycznym, ja zamierzam być umysłowym. I tak, jestem na garnuszku rodzica, mam taki komfort, nie muszę na razie zapie**alać aby się utrzymać. Właśnie po to studiuję budownictwo, żeby w przyszłości mieć za co żyć. I uwierz mi, że akurat w tej branży znajdę pracę, bez problemu i to z tytułem inżyniera. Akurat się tym interesuję, jest bardzo duży popyt na budowlańców. Zresztą, pewnie Ty i tak wiesz lepiej ;) Także tyraj dalej za 2600 i czytaj sobie gazetki. Pozdrawiam. :)

@edit

A co do wykształcenia, to kwestia ambicji. Jeśli chodzi o samochód, czy rzeczywiście uważasz, że samochód jest dziś wyznacznikiem? Czy to taki duży problem pojechać do Niemiec czy Francji i kupić naprawdę dobry samochód za nieduże pieniądze? Proszę Cię... Z takimi tekstami, to dzieci z podstawówki

Lares86

2011-02-25, 16:00
@kisiuuu

Ok. Sorki za to co napisałem. Żyjmy w pokoju:)

kisiuuu

2011-02-25, 16:06
Miałem to samo napisać, ale się podk***iłem :) Peace Bro!

Przepraszam za offtop!

nadroke

2011-02-25, 16:11
kisiuuu napisał/a:

@up

Chyba słabo się orientujesz, nauczyciele dobrze zarabiają, przy takiej ilości wolnego i godzinach pracy. Lepiej mieć nie mogą. Jeśli chodzi o mnie, to jak dobrze pójdzie, to za 3 lata będę mgr inż. budownictwa. A Ty dalej hejtuj... :)


@edit

Przed "i" nie daje się przecinka cymbale...



omg, on dał kropkę nie przecinek ^-^