18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysio

zderealizowany • 2012-10-05, 22:35
Nie ma człowieka bardziej kochającego zwierzęta niż Rysio. Jak topi małe kotki, to tylko w ciepłej wodzie...

BongMan

2012-10-06, 01:23
Jego utopić, sk***ysyna.

Dinozzo

2012-10-06, 14:56
Rozmawiałeś o tym z psychiatrą?

DrGreen

2012-10-06, 15:00
ja ogłuszam i zakopuje (ogłuszone, jeszcze żywe), przy topieniu trzeba sie zmoczyć i oglądać mokre futrzaki (a później jeszcze zakopać), a tak to klup, przysypać, udeptać i po problemie ;)

Mizantrop

2012-10-06, 15:04
DrGreen napisał/a:

ja ogłuszam i zakopuje (ogłuszone, jeszcze żywe), przy topieniu trzeba sie zmoczyć i oglądać mokre futrzaki (a później jeszcze zakopać), a tak to klup, przysypać, udeptać i po problemie ;)



Przestępstwo zostało zgłoszone na Policję.

q-bert

2012-10-06, 15:07
Nie ma człowieka bardziej zj***nego jak Zygovsky. Jak jebnie kawał, to tylko suchar.

Tomikchomik1

2012-10-06, 15:13
Przejdźcie się na byle jaką wieś. Topienie kotów, psów itd to norma. I jest to w pewnym sensie humanitarne, bo bierze się szczeniaki zaraz po urodzeniu. Gdyby tego ludzie nie robili, to we wsiach byłoby wiecej kotów i psów, ni źdźbeł trawy na łące.

zderealizowany

2012-10-06, 15:36
Ludzie pie**ole was. Wystarczy wejść na harda żeby popatrzeć jak śmiejecie się z mordowanych przed kamerami ludzi (LUDZI!) , a po wrzuceniu paru słów (SŁÓW!) o zabijaniu zwierząt (ZWIERZĄT!) oburzacie się jak dzieci. Czym wy k***a jesteście? Czy waszymi umysłami kieruje coś więcej niż tylko odruchy?

ma4er

2012-10-06, 15:37
@upup bo się sk***ielom dupy ruszyć nie chce do weterynarza i zrobić to humanitarnie (bo jak dla Ciebie "Topienie kotów, psów itd to norma" jest humanitarne to jesteś trochę dziwny) i nie bredzicie że trzeba coś płacić już Polska wieś nie jest taka biedna.

WujekJac

2012-10-06, 15:37
To niech je kastrują. Chcą mieć psa na podwórku żeby pilnował domu to niech się nim zajmują.

Mizantrop

2012-10-06, 15:38
Zygovsky napisał/a:

Ludzie pie**ole was. Wystarczy wejść na harda żeby popatrzeć jak śmiejecie się z mordowanych przed kamerami ludzi (LUDZI!) , a po wrzuceniu paru słów (SŁÓW!) o zabijaniu zwierząt (ZWIERZĄT!) oburzacie się jak dzieci. Czym wy k***a jesteście? Czy waszymi umysłami kieruje coś więcej niż tylko odruchy?



Człowiek może się obronić. Ugryźć, krzyknąć czy spróbować ucieczki a mały kotek który jeszcze oczu nie otworzył może najwyżej miauknąć na Ciebie. Wk***iłem się, oddawaj moje piwo!

zderealizowany

2012-10-06, 15:43
Brüste napisał/a:



Człowiek może się obronić. Ugryźć, krzyknąć czy spróbować ucieczki a mały kotek który jeszcze oczu nie otworzył może najwyżej miauknąć na Ciebie. Oddawaj moje piwo, które ci wystawiłem!



Widzę, że nie pojąłeś sensu mojej wypowiedzi. Nie jestem za mordowaniem zwierząt, ale brzydzę się debilami myślącymi jak ty. Jeśli ktoś się może bronić to równie dobrze może zostać zabity, by potem stać się pośmiewiskiem internetu? :idzwch*j:

krzychu6

2012-10-06, 15:52
Zygovsky napisał/a:


Jeśli ktoś się może bronić to równie dobrze może zostać zabity, by potem stać się pośmiewiskiem internetu? :idzwch*j:


Jeśli jest czarny...

Szwancolot

2012-10-06, 16:01
Brüste napisał/a:


Przestępstwo zostało zgłoszone na Policję.



~Conscribo napisał/a:


48. Wszelkie teksty typu "twoje ip jest na policji" "doniosłem na ciebie do organów ścigania" "szykuj się na wizytę w więzieniu" i inne tego typu zastraszanie - jeśli nie posiadacie dystansu do tego co jest na tym portalu napisane, lub jeśli mózg wasz nie potrafi rozróżnić fikcji od rzeczywistości, to nie zaglądajcie tutaj.



Radzę poczytać regulamin.

Tomikchomik1

2012-10-06, 16:22
ma4er napisał/a:

@upup bo się sk***ielom dupy ruszyć nie chce do weterynarza i zrobić to humanitarnie (bo jak dla Ciebie "Topienie kotów, psów itd to norma" jest humanitarne to jesteś trochę dziwny) i nie bredzicie że trzeba coś płacić już Polska wieś nie jest taka biedna.



Myśl troche. Sytuacja panująca na rynkach zbóż itd jest masakryczne. Więc nie każdego "wieśniaka" stać na to, by wydawać po kilkaset złotych na usypianie zwierząt. Jak ktoś ma kota i psa, i nagle im sie urodzi łącznie 10 mlodych, to nie będzie ich wiózł spejalnie do weterynarza by je uśpić.