18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rysiek - mocny buch

martin1991991 • 2012-12-06, 17:31
Rysiek dusi się e-papierosem :D
[video]
[/video]

hayadechi94

2012-12-06, 22:21
powiem tak, wszystkiego gwiazdy internetu które pojawiają się z nikąd, gasną tak szybko jak sie w internecie pojawiły, ryśka też to nie ominie :p

Ryszardenko

2012-12-06, 23:15
Spoko gość, napiłbym się z moim imiennikiem ;d

Kaprys

2012-12-06, 23:51
E-papieros to owszem para wodna i substancje zapachowe. Nikotyny brak. To działa na odruchu 'wprowadzenia czegoś do płuc, lub zajęcia rąk' Sam przerabiam ten temat. Paliłem tylko czerwone, a tym gównem się dusiłem. Teraz, nie kupuję fajek. Mam "E" o smaku mentolowym - zazwyczaj kupowałem czerwone, potem zwalniając z obrotów, westy ice, jakieś mentole zielone, duo 'klikacze'. potem 'e'. Nie zastąpi na 100%, ale jak by nie było, koszt zwrócił się w jakieś 2 miechy. Jak ktoś poczęstuje 'normalnymi' to zajaram, ale już nie ma tej presji, by samemu kupić. Inna sprawa, to można nabyć liście, maszynkę i gilzy za 50 zł, i mieć jarania na ponad miesiąc. Na 2 osoby. Kwestia finansowa. Wydawałem na szlugi z 3 stówy miesięcznie. Liquid na 'e' za 35 zł starcza na ponad 3 miechy. W 'odwodzie' liście. Bilans jest ewidentnie dodatni.

zeroo123

2012-12-07, 00:14
Kaprys napisał/a:

E-papieros to owszem para wodna i substancje zapachowe. Nikotyny brak. To działa na odruchu 'wprowadzenia czegoś do płuc, lub zajęcia rąk' Sam przerabiam ten temat. Paliłem tylko czerwone, a tym gównem się dusiłem. Teraz, nie kupuję fajek. Mam "E" o smaku mentolowym - zazwyczaj kupowałem czerwone, potem zwalniając z obrotów, westy ice, jakieś mentole zielone, duo 'klikacze'. potem 'e'. Nie zastąpi na 100%, ale jak by nie było, koszt zwrócił się w jakieś 2 miechy. Jak ktoś poczęstuje 'normalnymi' to zajaram, ale już nie ma tej presji, by samemu kupić. Inna sprawa, to można nabyć liście, maszynkę i gilzy za 50 zł, i mieć jarania na ponad miesiąc. Na 2 osoby. Kwestia finansowa. Wydawałem na szlugi z 3 stówy miesięcznie. Liquid na 'e' za 35 zł starcza na ponad 3 miechy. W 'odwodzie' liście. Bilans jest ewidentnie dodatni.



pie**olenie o szopenie .. e-papieros nie wydziela PARY WODNEJ bo w składzie liquidu nie ma wody mlonie tylko glikol lub gliceryna. Nikotyna owszem jest i to wyobraź sobie w różnych stężeniach. Odruch "duszenia się" pojawia się, ponieważ do płuc dostaje się coś innego niż powietrze ... wejdź pierwszy raz w życiu do sauny to będziesz wiedział o co chodzi.
Ja używam e-szluga juz jakiś rok - zero zwykłych szlugów, czyste płuca, lepsza kondycja. Tym co pie**olą o wodzie w płucach powinni jaja przestrzelić i przypalić odbyty za sianie bezmyślnych informacji i popisywanie się swoim nędznym przebłyskiem inteligencji. umżyj :dead:

maciuch2

2012-12-07, 01:14
bakaradża masta

kavec

2012-12-07, 13:36
gatun0 napisał/a:

Kto takiego zjeba urodził?


Jednego na pewno Twoja matka.

TchOrz.

2012-12-07, 15:58
pewnie menthol 36 na 6 voltach ;p

hycel

2012-12-07, 18:53
gatun0 napisał/a:

Kto takiego zjeba urodził?


Mama Ryśka.

wysokogatunkowy

2012-12-07, 22:19
kavec napisał/a:


Jednego na pewno Twoja matka.



Widać że Rysiek ma fana na Sadolu :D