18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rydzyk vs Sunrise 2003

ksce • 2012-12-03, 00:26
to trzeba po prostu zobaczyć :mrgreen:

Kawagawa

2012-12-03, 00:36
Słabe :)

p*zdy Was swędzą po nocach że Polska rośnie w siłę co? :D

toranaga7

2012-12-03, 00:41
Dobrze że ta j***na katoprawica ledwo zipie,może wreszcie wyjdziemy ze średniowiecza i dogonimy Europę...

Teodorr

2012-12-03, 00:51
Jak widzę "trzeba" a pod tym 5 minut to po prostu przewijam. Po pierwszym komentarzu już się nawet nie waham

Piechur23

2012-12-03, 00:59
A teraz zabiorą głos nadwrażliwi katolicy, wszechwiedzący ateiści i inni. Tak jestem katolikiem, i mam własne zdanie ale co ważne nie narzucam się z nim nikomu bo to w co wierze albo w to co nie wierze to moja prywatna sprawa. Wk***iają mnie nadwrażliwi katolicy którzy psują wizerunek takim jak ja spinają się o wszystko i wszędzie szukają spisku zarówno jak wszechwiedzący ateiści którzy psychopatycznych pseudo-wyznawców wrzucają do jednego worka z normalnymi ludźmi. Ktoś wierzy, ktoś inny nie wierzy ale nie komuś to przeszkadza i za wszelką cenę będzie mu wciskał swój światopogląd.

Kawagawa

2012-12-03, 01:08
Piechur23, jest taka fajna książka pt "Montaż" Volkoffa. Pokazane jest tam w jaki sposób przeprowadza się propagandową akcję mającą na celu zmanipulowanie społeczeństwa. Ty masz rację, że przewrażliwienie dobre nie jest, ale jak się widzi taką buracką czerwoną bezczelność to człowieka szlag trafia.

Echis

2012-12-03, 02:48
Ludzie, lajtowy filmik, nikt się spinać nie będzie. Rydzyka pie**olą wszystkie opcje na sadolu. Z filmiku zwała. Widać, ze publika zarzuciła już po kółku, bo coś k***a niemrawo wyglądają.

FunkyKoval

2012-12-03, 06:48
Jak dla mnie, ch*jowy film. Połączenie dwóch rzeczy, których nie cierpię - techno i nawiedzone mohery.

Dzoyo

2012-12-03, 07:45
Tyle moherów w jednym miejscu ?

capoeiramen

2012-12-03, 08:04
Twoja babcia wie, że robisz teledyski? :nazimaja:

vilcz3k

2012-12-03, 09:46
Nie lubie gościa za sam fakt że jest, ale wole jego niż miał bym oglądać jakiegoś ch*ja w turbanie w telewizji

pylaochos

2012-12-03, 10:35
toranaga7 napisał/a:

Dobrze że ta j***na katoprawica ledwo zipie,może wreszcie wyjdziemy ze średniowiecza i dogonimy Europę...


:idzwch*j:

A ja jestem skrajny ateistą, i co? I nie podoba mi się te lanie gówna na ludzi którzy wierzą. Wytykacie im hipokryzję ale dalej niż własny nos sami nie widzicie. Napewno cywilizacje komunistyczne - nowoczesne, postępowe idą w kierunku innym niż średniowiecze (wspaniały rozwój i życie w Korei północnej, w Rosji etc.). Bzdura. Jesteś lewakiem? Ok, rozumiem, że lubisz gdy zabierane są Tobie prawa ale nie miej biegunki o to, że inni jednak wolą za siebie sami decydować.

:idzwch*j:

Fuuma

2012-12-03, 10:55
Tylko rzucić jakiś granat tam :evil:

chinchil

2012-12-03, 10:58
Przyjrzyjcie się jak te stare pingwiny się bujają :)

A ja wam powiem tyle, że każdy w coś wierzy, nawet ateiści wierzą, że Boga niema :)