18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rycerze

RobDeMay • 2023-08-20, 13:08
Chyba trafił na miękkie:D


Bul_od_bytu

2023-08-20, 21:00
0dbytBiskupa napisał/a:

k***a, ludzie, ale wy macie nasrane w czerepach. Uważajcie żeby wam żaden banderowiec nie wlazł w nocy do łóżka i nie zanalizował otworka. Bo czają się wszędzie, słyszałem, że szczególnie gustują w samotnych chłopcach o poglądach narodowych..
No, ciekawe... Nie wiedziałem, że taki sport istnieje. Coś jak średniowieczne MMA.



Nie boję się, że jakiś widlarz wpadnie do mnie w odwiedziny bo po tym jak ty mu opie**olisz pęto w podziękowaniu za walkę w imieniu nas wszystkich to nie będzie miał już siły.

Aż dziwne, że nie zauważyłeś, że ten co dostał był z konfederacji. Nie mów, że agitujesz tylko do 20.00?

Sztruks

2023-08-20, 21:26
Franekxx123 napisał/a:

Jakby ktoś miał więcej info co z typem to poproszę



36 latek uderzył w głowę 41 letniego ukrainca toporkiem na „zjeździe rycerzy” niestety Ukrainiec nie przeżył, turniej miał przez ten incydent małe 15 min przestój, wszystko wróciło do normy była wata cukrowa i baloniki.

Co takiego mi słownik przetłumaczył (pisownia oryginalna)

Rob3rt88

2023-08-21, 00:27
widac ze tutaj nikt sie kurde poswiecil chociaz 15 sec aby sprawdzil o co chodzi w tych zjazdach.

po1 primo, wina tego co dostal - bo mial pojedyncza ochrone karku (albo naprawde oszczecil - ta siekiera jest k***a tepa jak cegla)- wiedzial co k***a robi, z podwojnym nie moglby sie rozgladac pokrecajac glowa.

po 2 primo, tam nie ma zasad. no moze jedna - do ostatniego. wpadasz i napie**alasz jak chcesz i gdzie chcesz - k***a oni maja zbroje @!!!!!

po 3 primo, cienki sedzia jak na raz nie dalrady :D

0dbytBiskupa

2023-08-21, 01:00
Bul_od_bytu napisał/a:

Nie boję się, że jakiś widlarz wpadnie do mnie w odwiedziny bo po tym jak ty mu opie**olisz pęto w podziękowaniu za walkę w imieniu nas wszystkich to nie będzie miał już siły.
Aż dziwne, że nie zauważyłeś, że ten co dostał był z konfederacji. Nie mów, że agitujesz tylko do 20.00?


Piszesz tu tyle komentarzy podszytych pedalskimi fantazjami, że musisz mieć sporą wiedzę praktyczną w tym zakresie. No dalej, ujawnij się, może filmik jakiś wrzuć, będzie na harda. Rozumiem teraz skąd ten nick. Dam dobrą radę: jak dobrze nasmarujesz wtedy nie boli, a nawet jest całkiem przyjemnie.

Bul_od_bytu

2023-08-21, 02:06
0dbytBiskupa napisał/a:

Piszesz tu tyle komentarzy podszytych pedalskimi fantazjami, że musisz mieć sporą wiedzę praktyczną w tym zakresie. No dalej, ujawnij się, może filmik jakiś wrzuć, będzie na harda. Rozumiem teraz skąd ten nick. Dam dobrą radę: jak dobrze nasmarujesz wtedy nie boli, a nawet jest całkiem przyjemnie.



Coś projekcja ci nie wyszła.
Analne porady od miłośnika ukraińskiego kefiru raczej świadczą o twoich zainteresowaniach więc pozwolisz, że nie skorzystam :D
Masz dobrą etykę pracy, 0 agitacji po 20 bo za nadgodziny nie płacą :mrgreen:

TurboKaczka

2023-08-21, 11:35
Bul_od_bytu napisał/a:

Coś projekcja ci nie wyszła.
Analne porady od miłośnika ukraińskiego kefiru raczej świadczą o twoich zainteresowaniach więc pozwolisz, że nie skorzystam
Masz dobrą etykę pracy, 0 agitacji po 20 bo za nadgodziny nie płacą



niema to jak dobra rada od pedała dla pedała. tfu na was!

nadyb

2023-08-21, 11:46
Bul_od_bytu napisał/a:

Coś projekcja ci nie wyszła.
Analne porady od miłośnika ukraińskiego kefiru raczej świadczą o twoich zainteresowaniach więc pozwolisz, że nie skorzystam
Masz dobrą etykę pracy, 0 agitacji po 20 bo za nadgodziny nie płacą



k***a gosciu... Czy Ty nie widzisz jaki masz nick? Normalnych ludzi dupa nie boli.

Bul_od_bytu

2023-08-21, 13:06
nadyb napisał/a:

k***a gosciu... Czy Ty nie widzisz jaki masz nick? Normalnych ludzi dupa nie boli.



Ty czytać potrafisz czy potrzebujesz pomocy z 3 wyrazowymi sentencjami? :D
Już wiem dla kogo piszą te instrukcje do głosowania, gdzie postawić krzyżyk w okienku :roll:

Wari

2023-08-21, 13:20
Oni tam przyszli się rąbać żelazem a nie głaskać. A wypadki się zdarzają w tym sporcie często więc nie ma co się dziwić i winnych szukać.

Oni tam przyszli się rąbać żelazem a nie głaskać. A wypadki się zdarzają w tym sporcie często więc nie ma co się dziwić i winnych szukać.

zwierzak30 napisał/a:

Tu się chłopaki napie**alaja bez skrupułów.
Polacy w tych napie**alankach,są jednymi z najlepszych na świecie.

Średniowieczne pogo.



I tak właśnie wyglądały średniowieczne bitwy, tylko juchy było zdecydowanie więcej. A nie to mizianie i szlachetne walki jak to dzisiaj w filmach pokazują. Jak to podobno jeden sławny rycerz odpowiedział zapytany ilu naszatkował pod Grunwaldem: nie wiem, mało co widziałem, byłem przerażony więc tłukłem przed sobą wszystko co było skierowane końskim łbem w moją stronę.