18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rycerska Kadra Polski

tomcioo13 • 2013-11-13, 18:20
Co tu dużo mówić, panowie ładnie napier**lają.

FIRERODAN

2013-11-14, 09:14
gwauro, To nie halabarda tylko Berdysz, halabarda właśnie przez swoją długość jest bezużyteczna, w tak bliskim kontakcie.

Siekana

2013-11-14, 09:31
powinni tylko śpiewać Bogurodzicę na początku. większy klimat.

ProVVe

2013-11-14, 09:35
Zawsze sądziłem, że urodziłem się nie w tej epoce co trzeba... Macham toporem codziennie i chciałbym w takim napierdzielaniu uczestniczyć, ale nie ma funduszy na taki zajebisty i profesjonalny sprzęt... Krata browarów. Bardzo dobrze zmontowane, slowy, podkład... k***a więcej węgla do tego kotła!!!! ;-)




PS. nuta jakby ktoś szukał Carrion - Absinth

pan_lucjan

2013-11-14, 10:45
Reprezentacja rycerzy Izraela. tego jeszcze nie grali :P

pi...........ja

2013-11-14, 11:49
Yacooza napisał/a:

najbardziej mi sie podoba ten z tym dwumetrowym toporem (ch*j wie jak sie to nazywa) jak napie**ala z drugiego rzędu w banie :D

Nie zgodzę się, że to berdysz, bo berdysz ma wielkie ostrzeHalabarda to też nie jest, więc nie wiem ale nieważne. Widziałem tu chyba jednego z japońską naginatą nawet. Są zbroje i broń biała, więc jest zabawa :-)

Incognito

2013-11-14, 12:34
Ani berdysz, ani halabarda.
Kiedyś widziałem taki topór, a nazywali go ''duńskim''.
Cechy charakterystyczne z tego co właśnie pamiętam to długi trzonek i wysunięte ostrze do przodu(końcówka tylko lekko zakrzywiona szpiczasta).
Miało za zadanie służyć jako włócznia(do dźgania ,jak posiadacz nie miał możliwości zamachnięcia się)
Z tego co pamiętam, fajną replikę tego toporu wykonała firma cold steel, na youtube można go zobaczyć w akcji :)
Ale żeby nie było zachęcam też do polskich kowali, też niezłe żelastwo tworzą( mam półtoraka, nie do zaj***nia) :ok:

PartizantPń

2013-11-14, 12:53


I komu to przeszkadza, leją sie na własnych ustalonych zasadach, postronne osoby na tym nie cierpią, dlaczego dorosły w pełni świadomy mężczyzna ma być karany za własny wybór ? Walka jest w naszej krwi, to nasz instynkt. Ci którzy twierdzą że samiec nie może być agresywny są zboczeni.

Laurentin

2013-11-14, 13:38
Bitwa Narodów 2013?

Werewolv

2013-11-14, 13:41
Przydało by się trochę więcej informacji sam filmik to moja babcia może wrzucić. Nie przesadzajcie z tymi uszkodzeniami i kontuzjami. Wizyty w szpitalu to wyjątki, jesteś wyłączony z walki jak padniesz albo jesteś oszołomiony to najpoważniejsze uszkodzenia, poza tym nie znam zasad. Już od kilkunastu lat jestem pod wrażeniem takich walk i chciałbym to robić, a wciąż siedzę przed kompem i dorabiam jakiegoś prezesika.

meier

2013-11-14, 14:46
to bedrysz, gralem w diablo to wiem

szkaru

2013-11-14, 15:42
@PartizantPń

Jak taki ustawkowy debil zrezygnuje potem z leczenia albo za nie zapłaci to nie ma problemu. Niech się napie**ala ale leczy potem za swoje. Wiem, że można powiedzieć że płaci podatki i się ubezpieczył, ale jego głupota nie powinna wchodzić w skład ubezpieczenia. Koszt pobytu w szpitalu za jeden dzień to ok 500zł, a ktoś może nie dostać łóżka bo taki palant z drugim palantem się pobili.

Skasik

2013-11-14, 17:33
Broń o której mowa to berdysz. Obrażenia jakie zdarzają się najczęściej to skręcenia i utrata zębów. Dentystyczne urazy są spowodowane domykaniem się szczęki w chwili dostania drzewcówką w głowę. Widowiskowe są tylko pierwsze sekundy starcia potem to już tylko miśkowanie i wbieganie komuś w plecy.

Dorquba

2013-11-14, 18:59
Zajebista robota naszych. A swoją drogą, rycerska reprezentacja izraela i burgerów? D:

GrenAcid

2013-11-14, 19:02
@PartizantPń

Osobiscie nie mam nic przeciwko zeby sie chlopaki ponapie**alali, bo im cisnienie zejdzie wyzyja sie a nie beda burdy po oskach robic....tylko jak Szkaru mowil....czemu inni maja placic jak im sie krzywda stanie?

Czemu nie mozna by tego zorganizowac, ubezpieczyc postawic kamery i zarobic na tym? Ludzie by obstawiali....czesc kasy dac na jakis szczytny cel i sie kreci....kazdy zadowolony.

Ci co ida na ustawki, bo moga sie napie**alac(z jakimis zasadami na milosc bogow bo czarni k***a nie jestesmy) i mogliby zablysnac w tv(jesli chca) i pomoc komus kto by dostal kase z zakladow.

Ci co sie nienapie**alaja bo bylo by to daleko od nich i mogli by komus kibicowac.

Tv bo bylby show