18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

brylant1412

2016-01-06, 07:42
ja pie**ole film roku jak pan Tadzio napewno jeszcze kłusownik stary szczupaka wyciaga,Ja się pytam co to robi na głównej

haku0901

2016-01-06, 08:20
Fascynujący filmik.

Deemx

2016-01-06, 10:14
Wałęsa na urlopie :D ?

mrnorris

2016-01-06, 11:32
Pojedźcie sobie na narty w czas, kiedy ślązaki mają ferie. Takiego bydła jak tam robią to nawet w obozach dla uchodźców nie ma. Zresztą znacie te sceny znad morza, z mazur itp... Ale co się dziwić, jak zjedzie taki raz ,,na dół" i później 6 tysi emerytury za 10 lat ma... Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, ale jak na resztę społeczeństwa przypada 50% spoko ludzi to 50% biedoty umysłowej nie ma hajsu żeby dupę spod bloku ruszyć (lub sp***olił za granicę). A tam pakują taką kasę, że każdy głupi się nachapie i później bydło robi... Tak jak napisał kiedyś ktoś tutaj: odgrodzić murem i obciąć hajs.

plokij12345

2016-01-06, 12:19
No k***a, naprawdę? Film o rybach z Piotrowa, sprawdźcie głupie k***y gdzie jest Piotrowo. Zaczyna mnie wk***iać spina przy co 2 temacie o Śląsk i jego gwarę. Idealny przykład mamy na tym filmiku, Piotrowo ma tyle wspólnego ze Śląskiem co wy z mózgiem, i na filmie widać idealny przykład zachowania i sposób mówienia poznańskich wieśniaków, ale i tak lepiej powiedzieć ze to brudny Ślązak.
A i skoro żyjemy w Polsce, jesteśmy na Polskim, portalu i mamy pisać piękną polszczyzną, to dlaczego zawsze spina jest tylko o gwarę śląska? A jak ktoś napisze "kupiłem DLA księdza kondony" to k***a wszyscy dupa cicho (przecież to gwara i ciężko wyzbyć się nawyku wbijanego od urodzenia <- podobny komentarz widziałem właśnie gdy ktoś używał DLA).
Skoro wylałem w końcu swój ból dupy. Czy moglibyście mi wytłumaczyć, po ch*j tyle spiny pod prawie każdym tematem na Ślązaków? W każdym województwie mieszka, mieszkało, i będzie mieszkać bydło nawet większe niż na śląsku.

Ps. i nie przypie**alam się do tego "DLA" żeby bronić Ślązaków tylko dlatego ze jak to widzę to dostaje pie**olca w takim stopniu ze muszę odejść od monitora

kocyk8000

2016-01-06, 13:13
to zaden k***a Tadeusz tylko zamaskowany Lech Walesa, ukrywa sie zeby nie oddac naszych 100 milionow

adax88

2016-01-06, 13:41
To nie gwara śląska k***a.

grandevil

2016-01-06, 14:32
województwo śląsko-pomorskie

vaas21

2016-01-06, 15:31
plokij12345 napisał/a:

No k***a, naprawdę? Film o rybach z Piotrowa, sprawdźcie głupie k***y gdzie jest Piotrowo. Zaczyna mnie wk***iać spina przy co 2 temacie o Śląsk i jego gwarę. Idealny przykład mamy na tym filmiku, Piotrowo ma tyle wspólnego ze Śląskiem co wy z mózgiem, i na filmie widać idealny przykład zachowania i sposób mówienia poznańskich wieśniaków, ale i tak lepiej powiedzieć ze to brudny Ślązak.
A i skoro żyjemy w Polsce, jesteśmy na Polskim, portalu i mamy pisać piękną polszczyzną, to dlaczego zawsze spina jest tylko o gwarę śląska? A jak ktoś napisze "kupiłem DLA księdza kondony" to k***a wszyscy dupa cicho (przecież to gwara i ciężko wyzbyć się nawyku wbijanego od urodzenia <- podobny komentarz widziałem właśnie gdy ktoś używał DLA).
Skoro wylałem w końcu swój ból dupy. Czy moglibyście mi wytłumaczyć, po ch*j tyle spiny pod prawie każdym tematem na Ślązaków? W każdym województwie mieszka, mieszkało, i będzie mieszkać bydło nawet większe niż na śląsku.

Ps. i nie przypie**alam się do tego "DLA" żeby bronić Ślązaków tylko dlatego ze jak to widzę to dostaje pie**olca w takim stopniu ze muszę odejść od monitora




Bo tylko wy macie chory podział na hanysów i goroli

Dinafem

2016-01-06, 16:19
ale Kafel chłopaki !

Catch_22

2016-01-06, 17:42
Przecież to jakieś wsiury z okolic Poznania...

AdamBrown

2018-12-30, 22:22
"Ale dona nie wejdzie do tego twojego podbieraka na płotki" :D