18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rutkowski z ochroniarzami przyjechał po syna do szpitala

Azalians • 2014-01-15, 17:57
brakuje rosomaka i parady F16 :D

Seboolek

2014-01-16, 00:12
Żeby nie skłamac, nawet nie wiem kim ten debil jest. Pamietam że jakiś detektyw z niego jest czy coś takiego. Widzę że ma własną armię najemników. Na czym on sie tak dorobił?

jv69

2014-01-16, 00:16
SOOPER napisał/a:

powiedzcie mi kto bogatemu zabroni?

Janosik kuurwaaa... :kawa:

PS. HE HE... rzeczywiście kurdupel, nawet fryzura nie pomoże :-)

To...........sX

2014-01-16, 00:20
Koleś wygląda jak miniaturowy Arni z 13 posterunku i potrafi zrobić wokół siebie zamieszanie. Jednak gdyby ktoś z mojej rodziny zaginął albo został porwany zgłosiłbym się do niego.

modyf

2014-01-16, 01:21
zastanawia mnie jakim prawem hummer rutkowskiego jeżdzi na sygnałach świetlnych? to jakiś pojazd uprzywilejowany jest?? z tego co widzę, to nie są pomarańczowe.

panchamityle

2014-01-16, 03:34
Zajebiście, ale dlaczego on oddał swoje dziecko jakiemuś typowi w kominiarce? Może potem to dziecko jechało hamerem a nie z rodzicami? Co za k***a patologia, pomijając to że odebranie dziecka ze szpitala było konkretną ustawką z mediami - jakby nie było to słuch o kwadratogłowym zaginął od czasów małej Madzi z miasta BongMana.

al...........10

2014-01-16, 04:45
Oj tak się plujecie, a ja Wam powiem, że jak to oglądałem, to się uśmiechałem. Rutkowski był sympatyczny, dał się obfotografować, nie gonił reporterów, jego ochrona też jest dla mnie zrozumiała, bo w końcu mógł komuś zaleźć za skórę, a bandyci potrafią się mścić na różne sposoby...

Hotig

2014-01-16, 09:11
A tam pie**olicie....

Koleś dorobił się grubej kasiory na przekrętach i szemranych interesach. Na pewno naraził się wielu osobom i zapewne ma powody obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Elver

2014-01-16, 11:07
Cholernie nieprofesjonalnie to zorganizowane. Ochroniarz, który trzyma w prawej ręce nosidełko z dzieckiem i po prawej stronie ma kaburę z pistoletem, jak mniemam załadowanym do pełna 9mm para. W razie konieczności użycia(co jest bardzo mało prawdopodobne, ale jednak) co zrobi? Rzuci dzieckiem o podłogę i wyjmie broń czy wyjmie broń lewą ręką? Amatorzy w przebraniu :(

mare30ks

2014-01-16, 11:36
oczywiscie dziennikarskie kurestwo calkiem przypadkiem na miejscu i napie**ala milion fotek

nitrox89

2014-01-16, 12:38
Cytat:

Cholernie nieprofesjonalnie to zorganizowane. Ochroniarz, który trzyma w prawej ręce nosidełko z dzieckiem i po prawej stronie ma kaburę z pistoletem, jak mniemam załadowanym do pełna 9mm para. W razie konieczności użycia(co jest bardzo mało prawdopodobne, ale jednak) co zrobi? Rzuci dzieckiem o podłogę i wyjmie broń czy wyjmie broń lewą ręką? Amatorzy w przebraniu



On tą pukawką to sobie może w cyrku postrzelać. Druga sprawa, zwróćcie uwage na te pseudo odznaki na szyjach tych "ochroniarzy". Ja w ogóle k***a nie wiem co to za instytucja ochroniarz? Ani to żadnej przysięgi nie składa, ani nic..

Maxi96

2014-01-16, 15:35
Kurde dbają o to dziecko jak by ktoś miał je bombą wyjeb*ć :bomba:

emka01

2014-01-16, 23:41
Ustawiane na maxa !!! Powiem tak kuchnia to mój świat :) a i dziecko urodziłam i ta miła pani (r*chable zresztą ) to na tych obcasikach i w tak skąpym stroju to ewentualnie mogla jakiś czas (raczej dłuższy ) po porodzie pośmigać, bo po porodzie z pampersem między nogami to by raczej nie błysnęła.Troche realistycznego świata kasa kasą ale pitki nikt ci nie uleczy w dwa dni k***a.

Taquito

2014-01-18, 22:53
chlop napisał/a:

co za pajac biedne dziecko że takiego zj***nego starego ma



na pewno lepszy niż twój