18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pawehan

2022-06-11, 17:09
alucard321 napisał/a:

No. Tatra 813 do normalnych dróg raczej przystosowana nie jest, a opisałeś dokładnie taterkę.



Ja pie**olę ale są tutaj debile....

Critical_Mass

2022-06-11, 18:08
35i napisał/a:

Ford sciera, w swoim czasie zacne auto. Hołek się na tym wylansował. Swoją drogą masz rację, sześć minut o niczym, nawet nikt się nie rozj***ł.



Bublewicz w takim fordzie postanowił się z nami pożegnać.

djpyza

2022-06-11, 19:11
Beka_XD napisał/a:

Ty masz cymbale 40 lat? Jesteś kurewsko infantylny jak na swój wiek...



jak on ma 40 lat to babcia będzie miała wąsy !

JackCactus

2022-06-11, 20:04
życzę ruskiej k***ie zdechnięcia

xv89

2022-06-11, 21:37
35i napisał/a:

Ford sciera, w swoim czasie zacne auto. Hołek się na tym wylansował. Swoją drogą masz rację, sześć minut o niczym, nawet nikt się nie rozj***ł.



Gościu w takich warunkach przy takiej prędkości nieźle ryzykował, tym bardziej że na drodze publicznej, na długim odcinku, gdzie jedno wymuszenie pierwszeństwa wystarczy, żeby skończyło się tragicznie. Także niekoniecznie to taki film "o niczym".
Z jednej strony umiejętności ciężko mu odmówić, z drugiej strony debil bez wyobraźni ryzykujący cudzym życiem.

chico35

2022-06-11, 21:50
Kriski napisał/a:

Nie no, sześć minut o pierdzeniu jakąś ruską blaszanką?



i właśnie 90% użytkowników tego portalu to takie cymbały, albo za młodzi na prawko albo za biedni żeby sobie kupić coś jeżdżacego (roweru nie wliczając) ta "blaszanka" to sierra cosworth czyli coś na co cie kretynie nigdy nie będzie stać

dżonyłojlker

2022-06-11, 22:50
Pawehan napisał/a:

A ja zatytułuję swój posy z "Palcem w dupie" bo żaden problem jest tak jeździć , blaszanka przystosowana tj. opony z kolcami, napęd na cztery koła czysto mechaniczny, twarde zawieszenie . A droga pusta i szeroka jak lotnisko Balice.
Jak kto nie rozumie co to napęd mechaniczny to jest to stały rozdział na obie osie 50 x 50 w pełni regulowany , oraz dwa mechaniczne dyferencjały o zwiększonym tarciu z możliwością całkowitego zblokowania!! ( takim ustawieniem nie da się jeździć po normalnej drodze) .



No to napisz teraz jak to się ma do tego filmiku. Chodzi ci o to, że jesteś pełen podziwu, że zapie**alają bokami z takimi prędkościami po drogach publicznych obsranymi Sierrami w których największą modyfikacją są tylne sprężyny zrobione z jednej przeciętej w pół sprężyny od Transita... czy może chodzi o coś innego?

35i

2022-06-12, 06:41
xv89 napisał/a:

Gościu w takich warunkach przy takiej prędkości nieźle ryzykował, tym bardziej że na drodze publicznej, na długim odcinku, gdzie jedno wymuszenie pierwszeństwa wystarczy, żeby skończyło się tragicznie. Także niekoniecznie to taki film "o niczym".
Z jednej strony umiejętności ciężko mu odmówić, z drugiej strony debil bez wyobraźni ryzykujący cudzym życiem.



Miałem tego nie komentować, ale z nadmiaru wolnego czasu, zrobię to. Napisałeś "oczywistą oczywistość", na podstawie wyrwanego z kontekstu fragmentu zdania. Oczekiwania użytkowników Sadistica wobec treści tutaj wrzucanych, są bardziej krwiste.

artdrako

2022-06-12, 15:05
Pawehan napisał/a:

A ja zatytułuję swój posy z "Palcem w dupie" bo żaden problem jest tak jeździć , blaszanka przystosowana tj. opony z kolcami, napęd na cztery koła czysto mechaniczny, twarde zawieszenie . A droga pusta i szeroka jak lotnisko Balice.
Jak kto nie rozumie co to napęd mechaniczny to jest to stały rozdział na obie osie 50 x 50 w pełni regulowany , oraz dwa mechaniczne dyferencjały o zwiększonym tarciu z możliwością całkowitego zblokowania!! ( takim ustawieniem nie da się jeździć po normalnej drodze) .



Miałem 4 scierki i nie raz specjalnie się jeździło, aby się poślizgać, ale tutaj ewidentnie scierka za dobrze się trzyma drogi, wiec żadna filozofia samochód przygotowany pod te warunki.Nie wiem, jaki napęd czy od cosworth, ale widać ze często przód wyciąga tył.

xv89

2022-06-12, 21:20
35i napisał/a:

Miałem tego nie komentować, ale z nadmiaru wolnego czasu, zrobię to. Napisałeś "oczywistą oczywistość", na podstawie wyrwanego z kontekstu fragmentu zdania. Oczekiwania użytkowników Sadistica wobec treści tutaj wrzucanych, są bardziej krwiste.



Od tego masz całe ukryte sekcje z działu hard. Ja osobiście jestem zadowolony z takiego podziału - można odwiedzać ten portal bez odruchów wymiotnych i poczucia żenady na festiwalu komentarzy poniektórych samozwańczych "sadystycznych hardkorowców".

leonfun

2022-06-13, 09:32
Kriski napisał/a:

Nie no, sześć minut o pierdzeniu jakąś ruską blaszanką?



Ford Sierra możliwe że nawet Cosworth :D