18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskowi pompa wysiadła...

Halman • 2023-02-19, 05:32

cwaniak od frontu sie wywinął...

Myxxer

2023-02-19, 15:10
trytodie napisał/a:

Nie śmiej , to mógł być Twój pradziadek !






opółnocyuciebie

2023-02-19, 16:33
trytodie napisał/a:

Nie śmiej , to mógł być Twój pradziadek !


Widać, że to młody chłop.

Cantakawah napisał/a:

rozległy zawał . pewnie prawej komory . boli w ch*j i odcina prawie natychmiast.


I tak odcięło go po 5 sekundach, więc to żaden ból.

Cobalt54_PL napisał/a:

@up Główna teoria Lalonde stosowana w medycynie mówi o tym, że w połowie czy nawet trochę więcej przypadków to sam człowiek jest sobie winny przez jego styl życia. Możesz jako lekarz w nieskończoność powtarzać, że otyłość, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu czy całkowite olewanie badań kontrolnych i profilaktyki zabija, a ludzie i tak nic z tym nie zrobią i jeszcze się obrażą, że nazywasz ich grubasami.


Trzeba będzie rzucić palenie i twarde narkotyki. Z alkoholem może być problem. Jeść też bardzo lubię.

Geraldinio

2023-02-19, 18:05
CrystalFairy napisał/a:

Naturalna śmierć wygląda 5 razy straszniej niż cały hard.



No tak, zawały i postrzały od ukraińskich pocisków to dwa najczęstsze powody naturalnych zgonów wśród sowieckiej hołoty.

JackCola

2023-02-19, 19:15
Dowiedział się że wojska ukraińskie zdobyły już Moskwę i odbiły Krym a czosnek bandera będzie patronem Rosji XD

Szary_Jeleń

2023-02-20, 02:10
30 sekund cierpienia, nienajgorsza śmierć.

mazga50

2023-02-20, 04:07
Niekoniecznie zawał. Pęknięcie tętniaka aorty też wygląda podobnie. Czujesz oszołomienie, mroczki przed oczami, tracisz przytomność i... już. Nie czujesz bólu nawet.
Lepsza śmierć niż konanie miesiącami na raka czy cóś...

heidegreen

2023-02-20, 12:41
A ja myślałam, że srać będzie, a on wziął i umarł. Taka niespodzianka.

Sklozgos

2023-02-21, 18:38
Pokaż naturalną śmierć

Ca...........ah

2023-02-23, 18:31
fuse_beyond napisał/a:

Widać, że to młody chłop.
I tak odcięło go po 5 sekundach, więc to żaden ból.
Trzeba będzie rzucić palenie i twarde narkotyki. Z alkoholem może być problem. Jeść też bardzo lubię.



Przeżyłem taki zawał , zapewniam że boli i to nie jak rozcięcie paluszka czy zdarcie skórki .