18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskiej babie się spieszyło na pociąg...

Halman • 2023-04-01, 11:16

dobry bieg, jeszcze lepsze potknięcie i dzięki bogu zdążyła..

xv89

2023-04-01, 21:12
dennissliwa napisał/a:

Niby na starość czlowiek jest bardziej rosądny



Tak tylko o sobie mówią. Prawda jest taka, że na starość człowiek traci zarówno fizycznie jak i intelektualnie. Refleks też nie ten.
Kolejne powiedzonko jak "szacunek do starszych". Mam się kłaniać w pas dziadydze, tylko dlatego że "starszy" jest.

Spójrz na te wszystkie stare baby oszukane na wnuczka, garnka, księcia Mokebe czy cyganów wbijających im na chatę.

sadol001

2023-04-02, 09:02
jednego konfiarskiego trolla mniej

AdamBrown

2023-04-02, 15:03
xv89 napisał/a:

Tak tylko o sobie mówią. Prawda jest taka, że na starość człowiek traci zarówno fizycznie jak i intelektualnie. Refleks też nie ten.
Kolejne powiedzonko jak "szacunek do starszych". Mam się kłaniać w pas dziadydze, tylko dlatego że "starszy" jest.
Spójrz na te wszystkie stare baby oszukane na wnuczka, garnka, księcia Mokebe czy cyganów wbijających im na chatę.



Kiedyś w autobusie siedziało dwóch milenialsów, i starsza kobieta:
jeden do drugiego mówi:
- chciałbym mieć taki spray, żeby zrobić psiiiiik i żeby te wszystkie stare baby poznikały z autobusu
na to starsza kobieta odpowiedziała:
- jeszcze taka technologia nie istnieje, ale na pewno coś takiego wymyślą kiedy ty będziesz stary

lxl

2023-04-03, 20:34
jak z kreskówki, brakowało tylko strusia pędziwiatra ;D

xv89

2023-04-03, 23:44
AdamBrown napisał/a:

Kiedyś w autobusie siedziało dwóch milenialsów, i starsza kobieta:
jeden do drugiego mówi:
- chciałbym mieć taki spray, żeby zrobić psiiiiik i żeby te wszystkie stare baby poznikały z autobusu
na to starsza kobieta odpowiedziała:
- jeszcze taka technologia nie istnieje, ale na pewno coś takiego wymyślą kiedy ty będziesz stary



W sumie to już jest taki spray. Nazywa się kwas masłowy. Gwarantuję Ci, że po rozpyleniu czegoś takiego w autobusie, znikną z niego nie tylko stare baby, ale i cała reszta pasażerów wraz z kierowcą.