18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie, znakomite pomysły...

Halman • 2022-12-27, 11:45

pozostało żałować że było ogrodzenie...

radek225

2022-12-27, 12:26
Po ch*j to robią? Zaraz sami na własnej skórze się przekonają, jak działają materiały wybuchowe i to o wiele większej sile miotania ;) .

Siriuz

2022-12-27, 12:37
radek225 napisał/a:

Po ch*j to robią?



Bo to wesołe chłopaki i wiedzą co to dobra zabawa a nie jak te lewackie p*zdy, które boją się fajerwerków w sylwestra

~DMT

2022-12-27, 13:50
pie**olicie, zabawa przednia. Dodatkowo nie trzeba się męczyć...

Dum Bum P6A11 P1 gdyby ktoś pytał...

CzarnyAdolf

2022-12-27, 14:37
To przypadek, że kłoda nie poleciała w ich stronę i nie rozj***ła im głupich łbów

PabloSkills

2022-12-27, 15:45
Tam w Rosji to się dynamitami napie**ala a nie piździkami na draskę.

Cudak

2022-12-27, 16:08
Nie zrozumiem jaką niziną społeczną trzeba być, żeby czerpać prymitywne odczucia radości w tych tępych głowach, bo się zrobiło huk i wszyscy słyszą. Dla mnie każdy kto odpala petardy jest gówno wartym mózgozjebem. Liczę na wasze filmy z powyrywanymi łapkami bo dobrze takim ludziom nie życzę.

radek225

2022-12-27, 17:43
Cudak napisał/a:

Nie zrozumiem jaką niziną społeczną trzeba być, żeby czerpać prymitywne odczucia radości w tych tępych głowach, bo się zrobiło huk i wszyscy słyszą. Dla mnie każdy kto odpala petardy jest gówno wartym mózgozjebem. Liczę na wasze filmy z powyrywanymi łapkami bo dobrze takim ludziom nie życzę.



Szanuję Twoje zdanie, ale ja lubię pokazy sztucznych ogni. Niziną społeczną i gówno warci są dla mnie ci, którzy zabraniaj strzelać w Sylwestra. W przeciwieństwie do karpia jest to wielowiekowa tradycja, która nagle spedalonym lewakom w rurkach, Gretom, i innym popie**oleńcom z zaczesaną grzyweczką i sojową latte zaczeła przeszkadzać. Bo pieski i kotki. Sam mam kota i lata temu na pół godziny przed północą zamykałem go w pomieszczeniu, gdzie stoi u mnie piec. Jest to miejsce w domu, które znajduje się poniżej poziomu gruntu i trzeba pokonać dwójkę drzwi by się tam dostać. Kot ma tak wyostrzone zmysły, że i tak to słyszy, ale są to wtedy dla niego odległe wystrzały. Od 2-3 lat moja kotka siedzi ze mną w pokoju i o północy w sylwestra ma w dupie wystrzały mimo, że widzi i słyszy jak to kot - lepiej niż człowiek. Jak nie stać cię na dom i mieszkasz w chowie klatkowym, to zamknij zwierzę w łazience i puść mu prysznic na zagłuszenie, albo cienki strumień wody do wanny. Nic się zwierzakowi nie stanie, 2x w miesiącu przez 4 godziny nie strzelasz, tylko raz w roku przez godzinę dziennie.

danielxc717

2022-12-27, 19:00
Cudak napisał/a:

Nie zrozumiem jaką niziną społeczną trzeba być, żeby czerpać prymitywne odczucia radości w tych tępych głowach, bo się zrobiło huk i wszyscy słyszą. Dla mnie każdy kto odpala petardy jest gówno wartym mózgozjebem. Liczę na wasze filmy z powyrywanymi łapkami bo dobrze takim ludziom nie życzę.



Ja to robię przy psach jak właściciel nei sprząta po kundlu. Kupa zabawy i chociaż 2x do roku mogę na tym kundlowatym głównie się wyżyć

Cudak

2022-12-27, 19:18
danielxc717 napisał/a:

Ja to robię przy psach jak właściciel nei sprząta po kundlu. Kupa zabawy i chociaż 2x do roku mogę na tym kundlowatym głównie się wyżyć



To nie pies jest winny, że właściciel nie posprzątał po swoim psie, prawda? Zatem rób na złość człowiekowi, nie psu.

~DMT

2022-12-27, 19:22
Z panem górnolotnym nawet nie będę wchodził w dyskusję, a co do tego, że "pieski się bojo", to tylko i wyłącznie wina właścicieli. Wyłącznie. Psa można nauczyć ignorować wybuchy, nawet jak nie był od małego szkolony. Mało tego, jeśli z jakiegoś powodu ma do tego uraz, też nie stanowi to problemu. Kwestia zaangażowania i przede wszystkim cierpliwości i konsekwencji w działaniu opiekuna, bo to jest podstawa...


:wyj***ne:

Cudak

2022-12-27, 19:39
radek225 napisał/a:

Szanuję Twoje zdanie, ale ja lubię pokazy sztucznych ogni. Niziną społeczną i gówno warci są dla mnie ci, którzy zabraniaj strzelać w Sylwestra. W przeciwieństwie do karpia jest to wielowiekowa tradycja, która nagle spedalonym lewakom w rurkach, Gretom, i innym popie**oleńcom z zaczesaną grzyweczką i sojową latte zaczeła przeszkadzać. Bo pieski i kotki. Sam mam kota i lata temu na pół godziny przed północą zamykałem go w pomieszczeniu, gdzie stoi u mnie piec. Jest to miejsce w domu, które znajduje się poniżej poziomu gruntu i trzeba pokonać dwójkę drzwi by się tam dostać. Kot ma tak wyostrzone zmysły, że i tak to słyszy, ale są to wtedy dla niego odległe wystrzały. Od 2-3 lat moja kotka siedzi ze mną w pokoju i o północy w sylwestra ma w dupie wystrzały mimo, że widzi i słyszy jak to kot - lepiej niż człowiek. Jak nie stać cię na dom i mieszkasz w chowie klatkowym, to zamknij zwierzę w łazience i puść mu prysznic na zagłuszenie, albo cienki strumień wody do wanny. Nic się zwierzakowi nie stanie, 2x w miesiącu przez 4 godziny nie strzelasz, tylko raz w roku przez godzinę dziennie.



Gdyby to jeszcze było raz w roku nawet przez godzinę, to nie było by problemu. Nie chodzi też o moje zwierzęta, bo ja swoje futra zabieram co roku na kilka dni w spokojne miejsce z dala od ludzi, gdzie nawet nie słychać najmniejszego wystrzału. Natomiast wiem ile złego wyrządza ta tak zwana rozrywka dla nizin umysłowych. Mam na myśli patologię, która napie**ala petardami hukowymi dwa tygodnie przed i dwa tygodnie po np. w lasach. Pracuję ze zwierzętami i mam przed oczami skalę tego dramatu. Fajnie że masz odważnego kota. Nie jesteś skazany na bycie obserwatorem dramatu i ogromnej krzywdy tych istot w Twoim życiu, które kochasz, tylko dlatego, żeby prymityw jeden z drugim miał ubaw odpalając kolejną petardę. Gwoli ścisłości, w dupie mam Grete, sp***olone lewactwo i karpie. Jestem normalny :) najlepszego w nowym roku

Siriuz

2022-12-27, 19:39
Cudak napisał/a:

Nie zrozumiem jaką niziną społeczną trzeba być, żeby czerpać prymitywne odczucia radości w tych tępych głowach, bo się zrobiło huk i wszyscy słyszą. Dla mnie każdy kto odpala petardy jest gówno wartym mózgozjebem. Liczę na wasze filmy z powyrywanymi łapkami bo dobrze takim ludziom nie życzę.



Czyżby mizoandryk? Normalny, zdrowy facet by czegoś takiego nie powiedział. Masz tu więcej samczej rozrywki w napie**alaniu w gary



Nie podoba się? Rób na drutach sweterki w kole gospodyń wiejskich

radek225

2022-12-27, 19:57
Cudak napisał/a:

Gdyby to jeszcze było raz w roku nawet przez godzinę, to nie było by problemu. Nie chodzi też o moje zwierzęta, bo ja swoje futra zabieram co roku na kilka dni w spokojne miejsce z dala od ludzi, gdzie nawet nie słychać najmniejszego wystrzału. Natomiast wiem ile złego wyrządza ta tak zwana rozrywka dla nizin umysłowych. Mam na myśli patologię, która napie**ala petardami hukowymi dwa tygodnie przed i dwa tygodnie po np. w lasach. Pracuję ze zwierzętami i mam przed oczami skalę tego dramatu. Fajnie że masz odważnego kota. Nie jesteś skazany na bycie obserwatorem dramatu i ogromnej krzywdy tych istot w Twoim życiu, które kochasz, tylko dlatego, żeby prymityw jeden z drugim miał ubaw odpalając kolejną petardę. Gwoli ścisłości, w dupie mam Grete, sp***olone lewactwo i karpie. Jestem normalny najlepszego w nowym roku



Mieszkam na przedmieściach ponad 100 tysięcznego miasta i stłumione wystrzały słyszałem wczoraj. Żyjąc w nim 33 lata sporadyczne fajerwerki słyszałem od rana 31 grudnia, by apogeum trwało od 23:30, do 00:30. Potem od rana 1 stycznia do wieczora słychać u mnie tylko pojedyncze wystrzały. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale jeszcze się z tym nie spotkałem, by kanonada trwała cały dzień, jak na wojennym froncie i to przez miesiąc czasu. Moja kotka po prostu ma 7 lat i z wiekiem tak jak każdy człowiek ma wywalone na coraz to więcej rzeczy. Również wszystkiego najlepszego w nowym roku.