18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie to są naprawdę pojebane...

Halman • 2022-04-06, 00:31

czego dowodzi to nagranie..

Dzisiaj

2022-04-06, 23:53
Halman napisał/a:

mój jad, moja sprawa.



generalnie jedziesz po ruskach - sam uwazam ich za zjebow i wiem, ze potrafili byc gorsi niz hitlerowcy ale... jebiesz propaganda antyruska czyli proukrainska a nie zastanowisz sie skad bedzie kasa na ukrów? kto za to zaplaci? nie zastanowisz sie, ile przewala sie ukrainskiej propagandy? ogladasz tvp czy moze jakies inne zrodla? bo wyglada, ze cisniesz niczym julki, ktore wczesniej dawaly blyskawice na profilowe, potem chodzily w maseczkach a teraz ukrainskie flagi na profilowym...

to...........10

2022-04-14, 15:36
Dzisiaj napisał/a:

Wytlumacz Hal bo widze, ze saczysz jad ostatnio na maxa i jakbys mogl to bys pewnie jakiegos nuka zrzucil na rosje zabijajac przy okazji kobiety, dzieci, psy i koty. W czym tutaj widzisz kasapckie poj***nstwo? Koles specjalnie wpie**olil sie pod ciezarowke bo jest ruskim kacapem?
Moge sie mylic ale wydaje mi sie, ze to chyba nie atak kamikaze czy proba samobojcza.
Jak zobaczysz filmik z rosji gdzie male dziecko winie w wypadku bedziesz sie cieszyl, ze "jednego kacapa mniej" ?
Uwazajcie ludzie na komentarze bo w filmikach nie zwiazanym z wojna komentarze sa usuwane.



To "małe dziecko" za 12-15 lat z przyjemnością poderżnie Ci gardło, jeśli mu w cerkwii i telewizji powiedzą, że tak trzeba. Około 80% tego sk***iałego narodu popiera ludobójstwo na Ukrainie. Jak dla mnie, to im ich mniej tym lepiej.